Petr

61 thoughts on “Radniční listy

  1. Jéé, až bude Humpolák pořádat soutěž o největší pitominu v komentářích, přihlaste se. Máte šanci na slušné umístění 😀

 1. Karel Kratochvíl: “A do třetice chci zmínit také fakt, že se změnila i dříve jinak konstruktivní atmosféra na zasedáních zastupitelstva města, kdy občas musíme čelit útokům, jež nemají, namísto věcné diskuze, ten efekt, že by město posunuly, byť o centimetr, dál”.

  Milý pane starosto a co je podle vás rekultivace břehu Dvorák, mimochodem kde jste se asi tak inspirovali pro Pařezák v Plačkově?
  Co jiného je úspora 1.000.000,- kč za zpletichařený projekt Panskodomská (mimochodem jak tam je město daleko)?
  Trestní oznámení na neznámého pachatele, z podezření rozkrádání veřejných financí.
  Dlouhodobý a soustavný tlak na vedení města, aby se zde dodržovali směrnice, usnesení či zákony a měřilo se všem stejným metrem (viz černé stavby pivovaru). Bohužel forenzní audit neprošel kvůli vašim hlasům koalice, aby se potvrdilo či vyvrátilo, že se pivovar Bernard obohacuje na úkor města.
  V neposlední řadě i vizuální styl či participativní rozpočet, se kterými se tak holedbáte, jsou doložitelné nápady z volebního programu opozici.

  Chápu, že jste naštvaný na opozici, ale je zde spousta lidí, kteří jsou za její aktivity rádi, neboť tyto aktivity (viz výše) posouvají naše město kupředu.

  Jsem rád, že je konečně v Humpolci silná, aktivní, pracovitá a v neposlední řadě chytrá a KONSTRUKTIVNÍ opozice.

   1. Jedno je jistý, díky práci opozice si už ani pivovar Bernard nedovolí stavět bez potřebných stavebních povolení. A to je dobře. Humpolec se dostává do normálu. Už žádný rovný a rovnější.
    Díky opozici!

    1. A teď si představte, že by se stalo kouzlo a přes noc z Humpolce zmizel ošklivý pivovar i se zlým pivovarníkem. Zajímalo by mne, jak by to ovlivnilo váš program, komu byste začali okopávat kotníky pak…

     1. A viděl jste prezentaci revitalizace Máchovka.
      Bydlení pro mlade rodiny.
      Efektivní nakládání s veřejnymi prostředky. Manuál veřejného prostoru.
      Parkování v centru města.
      Kvalitní architektonické soutěže.

      Stačí si projet Hugo FB. Spousta nápadů na zlepšení kvality života v našem městě.

      Pivovar ať si vesele podniká, ale nesmí zneužívat svého postavení.

     2. Jábych se zeptal jinak. Má současná koalice jiný volební program, než lízt do zadele panu Bernardovi?

     3. Revitalizace Machovka – k cemu – zbytecny
      Bydleni pro mlade rodiny – a co seniori? Co postizeni….. ti nikoho nezajimaj? chce se to starat o vsechny, ne jenom o vybranou sortu!
      Manualy verejneho prostoru – supr, co si za to kdo koupi. To nikoho nezajima
      Parkovani v centru – zas – problem par lidi. Vetsine je to sumak. Kdyz potrebuju, misto najdu. Vzdycky.
      Kvalitni architektonicky souteze – lidi zajimaj slevy, zradlo, co je zadarmo a hlavne co jim ulehci zivot. Na architekturu nemaj cas. Z kolbenky dom a naopak – tohle je jejich svet. Mozna zahradka a hospoda.

      Co tam mate dal pro volice z Humpolce. Nijak Vas krasny program neberu, jenom mam dojem, ze tohle zajima par lidi a ostatnim je to sumak. Dyzajnovej konzum u Rybnicku – supr. Jdou ale do Billy, tam maj slevy!

  1. Můžete mi prosím podrobněji popsat revitalizaci Dvoráku?
   Hugo také slibovalo nějaké ty singletraily, jakožto cyklistu by mne to zajímalo. Nevíte jak jsou s tím daleko?

  2. Bohužel spousta lidí je zase znechucena až unavena právě aktivitami opozice. A nejsou to zrovna voliči ODS. Ono někdy méně znamená i více.

   1. Taky sem to slyšela. Výlučně od těch kterým tehdejší ,,pořádky“ vyhovovaly. Byli přisátý na penězovody a tak jim kapalo.To pod kontrolou Stanu a Huga už úplně lehko nejde. A tak tyhle šíbří šiří lži že opozice je protivná a tak..

   2. A co ty lidi tak znechucuje na opozici? Že pracuje? Že poukazuje na šlendrián místní samosprávy? Že se zde vyhazujou zbytečně peníze z okna? Že se zde porušujou zákony? Že to koalice nechce šetřit?
    Nebo že to celé již šetří policie?

    Chudáci voliči, když leží doma na bůčku a ono je dělání opozice unavuje. Vždyť je tady takové teplíčko, sice smrádek, ale teplíčko. A najednou přijde HUGO a STAN, kteří mají 5 zastupitelů, tzn. mají též své voliče, kteří jim dali svůj hlas a jim se tito zastupitelé zodpovídají.
    Nechme to na podzim až se voliči budou opět rozhodovat, uvidíme kolik jich bude zklamaných a na jaké straně se bude slavit.
    Sám jsem moc zvědavý.

    PS: mě unavujou pasivní a arogatní zastupitelé ze současné koalice (ODS, KDU, ANO podporované ČSSD a komoušema)

    1. Už jste někdy slyšel pojem Konstruktivní kritika? od tohoto pojmu se odvozuje i pojem Konstruktivní opozice.
     Dokud vše policie nevyšetří, a soudy neodsoudí, tak bych se držel pojmu Presumpce neviny (pokud tedy víte co tento výraz znamená)
     Opozice má být hlídací pes demokracie a ne štvavá smečka polozdivočelých hladových a krvelačných šelem…..

     1. Jděte na fb města Humpolec k postu ohledně nové mateřské školky v ulici Hradská a přečtěte si konstruktivní opozici.

      Je až neuvěřitelné co všechno je v Humpolci možné.

      Děkuji panu Rýznerovi a dalším opozičním politikům, kteří neustále odkrývají další a další levárny, které se zde ději s našimi financemi.

     2. To vám vysvětlím velice jednoduše. Vedení města si zde dělá co chce, jelikož má k dispozici početné stádo ovcí, které zvedne ruku pro cokoliv.

      Fascinuje mě, co se zde všechno děje, ale špatná je opozice, která na to upozorní.

      Dokáže si ně kdo z vás obhájců současného vedení představit, že zaplatíte 500.000,- kč za projekt interiového vybavení.

      To mi připomíná paní Schillerovou, která utratila 2.000.000,- kč za fotografy pro svoje sociální sítě.

     3. A co na to pan Bernard, spoluzakladatel Nadačního fondu proti korupci?

      Vždyť co je toto jiného než porušování zákonů?

      Kratochvíle, Kukrechtová, Bruknere, STYĎTE SE! Tedy jestli vůbec víte, co to je🤮

     4. Bernard podpoří jakoukoliv kravinu či levárnu, hlavně když mu na oplátku vedení města umožní změnu územního plánu, aby mohl v centru města nadále rozšiřovat pivovárek.

      Nezapomínejme, že jsme v Humpolci, zde RUKA RUKU MYJE!

     5. Bernard už je zavázaný. Toho vedení města podrželo, když vetovali návrh opozice na forenzní audit černých staveb. Tam je podezření, že se Rodinný pivovar Bernard obohacoval na úkor města o statisíce korun.

     6. Ať se stydí všichni zastupitelské loutky, které hlasují tak jak jim Kratochvíl s Bruknerem nadiktují.
      Prosím poděkujme paní Kukrechtové, Kostřicové, Dvořákové, Arnotové, Balnohové a pánům Bendlovi, Mikuláškovi, Jirků, Bernardovi, Namyslovi, Čápovi, Máchovi a soudruhům Hrdličkovi a Vystrčilovi. To díky těmto lidem se zde můžou dít věci, které ve slušné společnosti se již dávno nedějí.
      Humpolec město pro byznys.

 2. A když už jsme u toho a řeší se problémy,měla by se i řešit veřejná doprava. Jelikož jezdím denně z HU do PE,vidím,jak kvalita dopravy a i autobusů jde rapidně dolů. Navíc ICOM – nevím,nač si hraje – by nejraději měl dopravu jen pro sebe. Zastávky,ačkoliv jsou města,taky. Jak je možné,že autobusy ČAD Blansko,které byly doted komerční,jsou najednou podnikové jen? Kdo nám nakazuje,jakými autobusy máme jezdit? Asi ICOM a kraj i město jim jde na ruku. Proč tu nejezdí Tredos,RegioJet,Flixbus a jiné? Už se nedostanem do ČB,HK,do Brna a podobně. A to jsme město na dálnici!!!

  1. Sorry jako, ale soukromi dopravci si resi sve trasy a zastavky podle poptavky. Nejsou dotovani a tak musi jezdit tak,aby meli zakose. Kdyz poptavku nemaj, nejezdi. Pravda je, ze prave proto ze jsme na dalnici a uprostred, tak spousta lidi ani na autobusy nekouka, rovnou sedne do auta a jede si soukrome. Mimochodem ale tech busu jsem v HU nekolik potkal, co jezdi Prahu a Brno.

   1. To taky není řešení,vždyť je všade ucpáno! Proboha,jsme v 21stol.dopravu si představuji jinak. Výběr spojení,kvalitní autobusy a úroven dopravy,ne že autobus si to pošine 40 – 50km rychlostí. 15 min trasu jede půlhodinu!!!

 3. Machovka, kdyz si pozorne prectete prezentaci na Hugo FB, tak resi bydleni jak pro mlade, tak i pro seniory.

  1. Ale neznamená to, že jediný zatím představený návrh na areál Máchovky musí být hned schválený nyní. Je třeba více zvážit co s areálem. Ano souhlasím s byty a pod. Ale snad není nutné ihned a nejlépe zítra sednout na zadek s jednou vizí, a´t ji představí kdokoliv.

   1. Ne to ne. ale kdyz ji predstavi Hugo, bude projekt barevny, vymazleny, krasny. Funkcne nahovno ale projekt krasny. Pro par lidi, to ale neva.

 4. Dobrý den, reaguji na anonymní příspěvek ze dne 28.01. 2022 /09:48/. Píšete, že revitalizace Máchovky je zbytečná. No já bych to zase tak zbytečné neviděl. Když nic jiného, tak byla alespoň předložena k veřejné diskuzi tuším zatím jediná verze toho, jak tento prostor využít. Je to furt lepší tuto otázku vydiskutovat s dostatečným předstihem, než překvapit veřejnost s tím, že už se třeba nechal zpracovat projekt na tuto akci bez vědomí zastupitelstva, jak se to „stávalo“ pravidlem u některých jiných akcí.
  Píšete o seniorech. Něco Vám povím. Když byla první vlna covidu v domově důchodců v Máchovce, žádal jsem město a hejtmana kraje Vysočina o pomoc při zajištění vakcíny pro seniory. Bylo to v době, kdy se ještě vakcinovat dalo. Co myslíte, že se stalo. No nic se nestalo. S vakcinou nikdo nepomohl, celý domov se promořil, včetně personálu. Takto se staráme o seniory!

  Co se týče veřejného prostoru a parkování v centru. Je dobře, že opozice toto téma zvedá, protože nemyslím si, že toto je věc, která je právě v Humpolci vyřešená.
  Myslím si, že jste celkem nešťastný člověk /využíváte sílu anonymity/, který dokáže žít jen konzumním životem a za kažkou cenu se snaží podupat vše, co někdo předloží k veřejné diskuzi. Zřejmě se držíte pravidla „podle sebe soudím Tebe“.
  Přeji pěkný den a až vymyslíte něco, co posune město Humpolec alespoň o centimetr dopředu, odhalte svůj obličej, jděte s tím na zastupitelstvo a zkuste to tam prosadit. Karel Klap

  1. a ja si myslim neco jinyho a Karel Klap, kterymu se moje nazory hned zacne urazet? Supr, to se kazdy tesi na to az tady bude Hugo vladnout! Doporucuju vsem volit!! Hugo breci ze jako s opozici se s nim nidko nebavi a kdyz nekdo rekne ze maj nazory naprd, sup – uz se nam to nelibi. Neni to trochu paradox, pane Klape? Cim jsou vase nazory lepsi mych? Jo mimochodem, to jsem jeste nezacal s kritikou 🙂 A jeste, nez zacnete prskat – soucasne vedeni jsem nevolil.

   1. Dobrý den vážený pane /00:02/, Vaším vyjádřením jste mě jen utvrdil, že můj názor na Váš příspěvek byl správný. Přeji pěkný den a až začnete s kritikou, tak se podepište. Karel Klap.

    1. a ja se zase utvrdil, ze mate stejny klapky (hezky dvojsmysl, ze?) jako tech par ukricencu z Huga. Po nekolikaty opakuju. Preju Hugu aby vyhralo volby. Humpolci a jeho obcanum ne!

     1. Takže jim přeješ, aby vyhrály volby jinde. To zní rozumně.

     2. Dobrý den pane anonym /22:15/, konečně nějaký názor bez nějaké velké agrese. Jsem zároveň rád, že jste sám se sebou spokojen, jak jste tento příspěvek dokázal sformulovat. Je vidět, že na sobě pracujete. Jenom drobná připomínka, bylo by dobré se vždy na konci příspěvku podepsat pravým jménem, protože jinak každá diskuze ztrácí smysl. Karel Klap.

   1. Tak bídný vedení město který máme teď Humpolec od převratu neměl! To jsou akurát chvástáníčka v Radniních novinách , pochlebování ale běžný člověk si tady nekoupí ani pozemek na dům. Holt místo pro život ale jen VYVOLENÝCH!

    1. Co tady melete? Parcely se prodávaly několikrát..V každém volebním období. A nebo musíte od soukromníků nakupovat. Tak to dělají lidé v místních částích.

 5. Začíná rok tygra.
  Koho z humpoleckých politiků nejlépe vystihuje toto znamení?

  Tygr je velmi aktivní znamení, symbol moci a síly, nezkrotné citové prudkosti, odvahy a troufalosti.
  Tygr rád útočí, nečekaně a na vše, co se mu zamane. Bez jakéhokoliv řádu a pravidel. Boj i riziko jsou pro něho zpestřením života. Co neuloví ihned, to uštve. Žádnou oběť nepustí, i když ho přestane bavit. I z těchto důvodů Číňané říkají, že tygr se nehladí, ten se obdivuje, a to raději na dálku, protože i když spokojeně zavrčí, může to být před skokem.

  Máte tři pokusy!

   1. Kukrechtová Kratochvíl a Brukner si schválily pěkný odměny po konci mandátu. Každej 300ooo Kč a víc. Stačí se podívat do rozpočtu.jak je vidět už ani samy s pokračováním ve funkci nepočítaj!

 6. Může zkusit někdo vysvětlit, proč ještě není možné vidět na youtube kanálu, zasedání a rozpravu středečního zastupitelstva?

  Rozpočet s nejvyšším historickým schodkem cca. 120.000.000,- Kč. Rád bych se podíval na vedenou diskuzi a argumenty našich zastupitelů.

     1. Tak, tak nezapomínejme na to v Humpolci se rozkrádají veřejné peníze, ale nejhorší je ZR, který na to upozorňuje a chce transparentní zacházení s našimi financemi.

      Smutné

     2. Prezident Zeman se taky neustále vysmíval anti Putinovským názorům a ejhle jak si rychle posypal hlavu popelem.

      Vyčkejme času, jako husa klasu. Policie určitě odvádí kvalitní práci, se kterou budeme mít možnost se jednoho dne seznámit.

      Pak se ukáže, která strana sporu bude chodit humpoleckým kanálem.

 7. Mnoo Hugny, uz jste vic nez trapne a nevidite si ani na spicku frnaku. Ale dost mozna se mylim jako Zeman s Rusakama a ty kecy o vasem dobroserstvi tady pise vase konkurence za ucelem totalni diskreditace. C’est la vie …

  1. Volby na podzim. Hin sa ukáže ! Já hugnám fandím , protože jen díky nim už vím jakej marast je po 30-ti letech vlády ODs na humpolácký radnici. Kuju!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Zasedání Krizového štábu Kraje Vysočina: Hygiena hlásí rekordní čísla pozitivních, kapacity testovacích míst se rychle plní

Pá Led 28 , 2022
V kraji plně převládla varianta omikron, týdenní přírůstek pozitivně testovaných je nyní 1 063 případů na 100 tisíc obyvatel. Několikadenní čekací doba na odběrových místech se zřejmě ještě prodlouží.
Koronavirus na Vysočině zrychluje: Přibývá testů, radnice omezují provoz

Témata