Redakce žádá čtenáře o pomoc

4

Jelikož jeden z čtenářů Humpoláka si neustále stěžuje že nemůže na stránkách Humpoláka vidět obrázky tipu GIF, žádáme čtenáře Humpoláka o aktivní pomoc při řešení problému.

Jeden z čtenářů Humpoláka mi napsal:

„Proste nevidim gify v Humpolakovi, co mam kde nastavit? JPG neni problem , ale GIF nevidim, jen cerveny krizek v rohu.“

Samozřejmně, toto je podivný a velice neobvyklý problém. Zcela zjevně to není nastavením internetového prohlížeče. Tam se dají vypnout pouze obrázky všechny a tudíž by se pak nezobrazovali ani obrázky typu JPG.

Nicméně mě se nepodařilo uvedenou situaci nasimulovat. Následně jsem otestoval a prohlížel jsem Humpoláka z několika počítačů, s různými rozlišeními, s různými operačními systémy, různými internetovými prohlížeči. Dokonce jsem vyzkoušel i několik připojení na Internet, ale pokaždé se mi vše ukazovalo zprávně a GIFy a obrázky jsem viděl.

Tudíž jsem chtěl poprosit vás čtenáře. Pokud se některý z vás střetl se stejným problémem a také nemůže vidět obrázky (GIFy), napište mi to prosím sem do komentářů. Pokud se najde někdo, kdo je „computer literated“, pak bych se s ním pustil do řešení problému.

A jak to otestovat? Klikněte sem a dostanete se na článek Dívka měsíce června. Zde je v současné době celkem 12 obrázků dívek ve formátu GIF. Mněli by jste vidět všech 12 obrázků dívek. Pokud ne, dejte mi prosím v komentářích vědět, nebo mi napište mail. Pokud pak pracujete ve firmě Import Volksvagen Group nebo ve Skoda Auto, prosím zminte se také o tom, protože mám dojem že se jedná o nějaké „vtipné“ nastavení internetové sítě této firmy. 🙂

Díky a jsem s pozdravem,

Axl

Humpolákovo IT oddělení

Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

Axl

4 thoughts on “Redakce žádá čtenáře o pomoc

  1. těm slepejšům můžu poslat holky ve formátu jpg , pokud mají funkční kreditku a přístup na XXX-humpoláka 🙂

    1. Už 2x jsem do komentářů psala, že nevím vůbec nic (kromě č. 8). Konečně si mám kde postěžovat!
      … pracuji na Importu :-)) P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

For Your Eyes Only

Čt Čvn 26 , 2003
100% Vysočina – 100% Humpolec – 100% příroda Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

You May Like

Témata