Richard Kliment – Přírodě podobné skvrny

1

Výstava obrazů Richarda Klimenta. Přírodě podobné skvrny – přírodní abstrakce. Malba založená na intuitivním gestu a detailu barevné skvrny. Barevný kolorit vychází z přírody i syntetických odstínů reality civilizace. Obraz odkazuje k iluzi řádu, který zdánlivě rozeznáváme. Záznam jedinečné situace v rámci dynamické existence vesmíru. Přirozený symbolický význam je přítomný ve všech složkách tvořících obraz – artefakt.

 

Adresa:

HumpolecHorní náměstí 273

Termín:1.4.2023  30.4.2023

celý den

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Čtěte dále:   „Hommage à Santini“ 2023

Axl

One thought on “Richard Kliment – Přírodě podobné skvrny

  1. Dobrý den. Děkuji za zveřejnění mojí výstavy v Muzeu dr .Aleše Hrdličky v Humpolci. Ale vernisáž k zahájení výstavy se koná 1.4 od 15 hodin, nikoliv 7.3. Přeji pěkné zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecká galerie použije poprvé místo rámů reproduktory, po obrazech a fotografiích otevírá výstavu zvukového umění

Út Bře 7 , 2023
Namísto obrazů, fotografií nebo soch reproduktory – galerie 8smička v Humpolci za pět let svojí existence vůbec poprvé připravila zvukovou výstavu. Pod názvem „Místa chvění“ představuje zvuk jako médium. Čtěte dále:   Letní pouťový parket Kejžlice
Humpolecká galerie otevírá poprvé výstavu zvukového umění

You May Like

Témata