Řidič ze Lnářské ulice nadýchal přes dvě promile

2

Přes dvě promile alkoholu nadýchal osmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia, když ho v pátek 5. července před desátou hodinou dopoledne kontrolovali na Lnářské ulici v Humpolci humpolečtí policisté.


„Policisté s řidičem v průběhu kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla pozitivní a vykazovala hodnotu 2,1 promile,“ uvedl policejní mluvčí David Linhart. Policisté opilému řidiči zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí navíc řidiči trest odnětí svobody až na jeden rok.
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/nehody/ridic-ze-lnarske-ulice-nadychal-pres-dve-promile-20190708.html

Čtěte dále:   Milionová krádež ve stavebninách v Brodě: policie pátrá po zlodějích

Axl

2 thoughts on “Řidič ze Lnářské ulice nadýchal přes dvě promile

  1. Ten člověk je hovado a za více jak dvě promile dopoledne v centru města, kde ohrožuje mnoho lidí, by měl dostat automaticky dva roky natvrdo bez možnosti předčasného propuštění. Navíc je třeba zveřejnit jeho jméno, aby všichni věděli co za exoty mezi námi žije a jezdí. Tady musí jít ochrana osobnosti stranou, protože ten člověk mohl zmrzačit a zabít lidi !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

OBRAZEM: Humpolecké nádraží oživil Legiovlak

Po Čvc 8 , 2019
Kvůli Legiovlaku mířily už od úterý 2. července desítky lidí na jindy spíše opuštěné nádraží v Humpolci. Souprava, replika legionářského vojenského ešalonu z let 1918 až 1920, kterou se českoslovenští legionáři přesunovali při bojích s bolševiky přes Rusko po Transsibiřské magistrále, opět připomínala sto let starou historii. Čtěte dále:   […]

You May Like

Témata