Rocková Lipnice spouští předprodej

Ve druhé polovině února odstartoval předprodej na jubilejní 20. Rockovou Lipnici, která se uskuteční na začátku prázdnin v amfiteátru v Lipnici nad Sázavou.

Rockova2013.jpg

Vstupenky jsou k dispozici za 290 Kč!
V letošním roce slaví festival dvacáté výročí a tomu odpovídá i nadupaný line-up. Hlavní hvězdou bude Jiří Macháček s kapelou MIG 21, kteří pod hradem nevystoupí poprvé. Doplní je další hvězdy jako Mňága a Žďorp, Škwor, Krucipüsk, Doga anebo Premier. Jednu nebo dvě kapely ještě organizátoři tají.

Vstupenky mohou fanoušci zakoupit už nyní prostřednictvím serveru Ticketstream za bezkonkurenčních 290 Kč. „Jedná se o nejlevnější variantu, cena platí do 17. května nebo do vyprodání omezeného počtu zlevněných vstupenek,“ říká za organizátory Václav Duben. Vstupenku si lidé mohou zakoupit prostřednictvím internetu z pohodlí domova, nebo navštívit některou z poboček Ticketstream.cz.

Další novinkou pro fanoušky budou zbrusu nové webové stránky, které budou spuštěny v první polovině března. Ke dvacátému výročí plánují organizátoři festivalu vydat také brožuru, která připomene všechny předchozí ročníky.

Vstupenky jsou k dispozici na:

 http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_event_description?language=2&event_id=99418

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oprava dálnice D1 zásadně ovlivní organizaci práce krajských složek IZS

St Bře 6 , 2013
Náměstek hejtmana Kraje Vysočina Libor Joukl dnes v Jihlavě jednal s generálním ředitelem Ředitelství silnic a dálnic ČR Davidem Čermákem. Důvodem jsou novinky v plánované modernizaci více než dvacítky úseků dálnice D1. „Od oprav dálnice se odvíjí také plánování nebo odsunutí modernizace a oprav mostů nad D1 ve správě kraje, […]

You May Like

Témata