Rolling Stones se dovalí 27. července

Potvrzeno! Rolling Stones se počtvrté dovalí do Česka.

Rolling Stones na Licks World Tour - zleva Ronnie Wood, Mick Jagger a Keith Richards. (MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, 30. listopadu 2002).

Legendární kapela zahraje 27. července 2003 na Letenské pláni. Přesný termín dosud muzikanti i management tajili. Půjde o hlavní koncertní tahák letošního roku.

Pražský koncert se uskuteční přesně den po šedesátých narozeninách Micka Jaggera.

V létě se stoneovské turné „Licks“ World Tour přehoupne do Evropy. Zpěvák Mick Jagger, kytarista Keith Richards a spol. mají v červnu, červenci a v srpnu vystupovat ve dvaadvaceti městech starého kontinentu.

Na své internetové stránce kapela oznámila termíny patnácti koncertů v Německu, Francii, Holandsku, Velké Británii a Švédsku. Datum pražského koncertu bylo upřesněno až nyní.

Na turné „Licks“ World Tour se Rolling Stones vydali v době, kdy slaví čtyřicáté výročí. Podzim 2002 strávili ve Spojených státech, na prosinec si vybrali odpočinkový čas; od 8. ledna do 8. února v zaoceánské šňůře pokračovali.

Kapela má v zásobě tři typy vystoupení: na velkých stadionech, v menších halách a v komornějších sálech.

V Praze Stones koncertovali třikrát: dvě vystoupení odehráli na strahovském stadionu, zatím poslední koncert proběhl před čtyřmi lety v hale na Výstavišti.

Čtěte dále:   10. Ročník FOLK-ROCK-COUNTRY hudebního festivalu Ozvěny Prázdnin

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Václav Klaus se oficiálně stal prezidentem České republiky

Pá Bře 7 , 2003
Jednašedesátiletý expremiér a čestný předseda ODS Václav Klaus se dnes odpoledne stal oficiálně prezidentem České republiky Čtěte dále:   Humpolec si připomněl vznik Československa tradičním koncertem

You May Like

Témata