S kolem kolem Humpolce

MěKIS v Humpolci vás zve na 8. ročník cyklozávodu/výletu pro závodníky i pohodáře s názvem S kolem kolem Humpolce.


Připravili jsme pro vás opět dvě trasy, jednu cca třicetikilometrovou a druhou cca patnáctikilometrovou. Obě trasy vedou po silničkách ale i lesních pěšinkách, místy, které jsou kousek za Humpolcem, a kde jste možná ještě nebyli.
Přijďte si poměřit síly s ostatními a nebo se jen tak na pohodu projet! Každý závodník dostane po závodu nápoj zdarma a jako vždy si na otevřeném ohništi bude moci opéct špekáček, který také dostane zdarma za účast na  cyklovýletě. 
Start je ve 14:00 na Havlíčkově náměstí před kinem, trasu "odtajníme" až těsně před závodem. Ale věřte, že i ta letošní bude úžasná! Registrace závodníků i pohodářů je od 12:30 do 13:30.
Letos se také poprvé můžete zaregistrovat online, a ušetřit si stání ve frontě na registraci.Online registrace je zde. 
Pokud byste chtěli online registraci z jakéhokoliv důvodu zrušit, dejte nám prosím vědět na tento mail:mekis@infohumpolec.cz. Děkujeme. 

Startovné je 40 Kč/osoba, závodník i pohodář platí stejně, a všichni dostanou cyklomapu, občerstvení a mlsotinku na cestu. 

Předchozí ročník si můžete připomenout ve fotogalerii zde.

V roce 2012 vás přijelo 99, v roce 2013 už 128 a loni dokonce 153 závodníků a pohodářů! Moc vám děkujeme za váš zájem, a těšíme se na vás v letošním roce! 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   A.F.C. Humpolec - MSK Břeclav 4:1 (2:0)

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z Kaliště do Čížkova kolem řeky Trnavy - již tuto sobotu!

Pá Kvě 15 , 2015
Pionýrská skupina JITŘENKA Kaliště a volnočasový klub KAMARÁD Vás zve na otevření XIII. trasy z cyklotras „Chalupy NA BĚLICI Čtěte dále:   BERNARD CUP – Setkání mistrů již 14. října

You May Like

Témata