Budíkov vs. Habry – Nuda v Brně?

2

Po roce se opět setkali fotbalisté Rovnosti Budíkov a Sokola Habry, tentokrát v nižší soutěži.

Budíkov – Habry 2:2 (1:0)


To , že se oba týmy dobře znají z předchozích sezón mohlo být důvodem k tomu , že se v  prvním poločase moc líbivý fotbal nehrál . Většina akcí se odehrávala ve středu hřiště , a domácí přes zřetelnou snahu nedokázali hosty ničím překvapit . Hostující fanoušci to čas od času okomentovali výkřiky: „Nuda v Brně…“. Nudu ukončila až rychlá individuální akce , kterou předvedl domácí Lukáš Kavka . Ten po rychle rozehraném autu sám pronikl do pokutového území , a tam provedl to nejlepší , co mohl udělat . Technicky bravurně obstřelil hostujícího brankáře kolem jeho levé ruky a otevřel skóre zápasu . Ve druhém poločase to nejprve vypadalo , že domácí přidají pojistku ve formě druhého gólu , ale vytouženou penaltu jim rozhodčí nedaroval . Stačila chvilka nepozornosti a jedna nešťastně vyřešená situace domácí obrany , a hosté vyrovnali . Když během další čtvrthodinky domácí nenašli sílu na zvrat v zápase , přišel další trest a hosty poslal krásnou střelou k tyči Holík do vedení . Budíkovští pak se štěstím ze závěrečného náporu vybojovali alespoň bod, když centr Kamila Marouska usměrnil hlavou do sítě Ríša „Ozzy“ Pokorný . I přes ztrátu dvou bodů Budíkov nepřerušil svoji sérii neprohraných zápasů a v příštím kole opět zaútočí na špičku tabulky .


 


Góly: 37. Kavka, 84. Pokorný – 56. Toma, 72. Holík.


Rozhodčí: Mlsna.


Žluté karty : 2: 4.


Sestava Budíkova: Michal Bláha – Vostřejž, Bleha, Zet, Pokorný, Novák (56. Soukup), Marousek, Zástěra, Prokop (72. Neuberg), Žáček (66. Tomáš Bláha), Kavka.


 


Posted in Sport

Axl

2 thoughts on “Budíkov vs. Habry – Nuda v Brně?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

13. zasedání Zastupitelstva města

Pá Zář 24 , 2004
Pozvánka na 13. zasedání Zastupitelstva města Humpolec, které se uskuteční dne 29. září 2004 od 15, 00 hodin ve Velké zasedací místnosti Městského úřadu Humpolec na Horním náměstí 300 v Humpolci. Bude se mluvit o sterilizaci!!!

You May Like

Copyright All right reserved Theme: Default Mag by ThemeInWP

Témata