Podzimní motokárové závody v KartAréně HB

Poslední zářijovou neděli bude havlíčkobrodská KartAréna hostit 5. Motokárové závody s Rebelem. Znovu se pojede o hodnotné ceny, poháry a cenné body do Havlíčkobrodského motokárového šampionátu.


Na startu tak rozhodně nebude chybět Patrik Bláha, vedoucí muž celého pořadí, který má na kontě rovných sto bodů. „Patrika už asi nikdo nepředhoní, protože do konce šampionátu zbývají jen tři závody. Jsem ale zvědavý, zda ho někdo porazí alespoň v jednom z dílčích závodů,“ říká pořadatel soutěže Michal Prášek, který při posledních závodech sám Bláhovi podlehl.

Další místa jsou ale poměrně vyrovnaná a tak bude závěr roku na brodské dráze ještě hodně divoký. „Přihlásit do závody se samozřejmě může úplně každý, od dětí až po seniory. Dokonce jsme tu měli i šedesátiletou paní,“ doplňuje Prášek.

Závod odstartuje v neděli 30. září ve 14 hodin. Po tréninkových jízdách, po kterých se jezdci seřadí podle nejrychlejších časů kol, budou následovat vyřazovací souboje. Od úterý navíc registrovaní závodníci mohou trénovat o třetinu levněji.

Partnerem závodů je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a Město Havlíčkův Brod. Mediálním partnerem je pak kulturní magazín ZOOM.

Více informací:
Michal Prášek
Ondřej Rázl
provozovatel dráhy
mediální zástupce
606 269 650
608 646 658

www.kartarena-hb.cz

Podzimní motokárové závody v KartAréně HB - plakát

Podzimní motokárové závody v KartAréně HB - pořadí šampionátu

Čtěte dále:   Břeclav smetla Humpolec

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ministr financí Kalousek přijede na Vysočinu

St Zář 26 , 2012
Vysočina – V pondělí 1. října navštíví Vysočinu ministr financí Miroslav Kalousek. Čtěte dále:   Pozvánka na hasičskou soutěž do Hněvkovic

You May Like

Témata