MOL Cup: Humpolec potvrdil roli favorita

První předkolo Mol Cupu přineslo předpokládaný postup Humpolce. Soutěž pokračuje prvním kolem o následujícím víkendu.

Fotbalisté Humpolce přijeli na trávník vítěze loňského ročníku krajského poháru v roli favorita a to potvrzovali zejména v prvním poločase. Dvěma góly se prosadil Luňáček a síť rozvlnil i Och.

Nové Vsi se podařilo jen snížit na konečných 1:3. „Utkání jsme měli jasně pod kontrolou, rozhodli jsme už v první půli. Vstřelili jsme tři góly a další šance neproměnili,“ uvedl trenér Humpolce Roman Veselý a k druhé půli dodal: „Jak to tak bývá, ubrali jsme plyn. Ale jak jsem řekl, měli jsme zápas pod kontrolou.“

Nová Ves mohla zdramatizovat zápas okolo 70. minuty, ale ze dvou závarů nic nevytěžila. Hosté pak zápas dovedli k zaslouženému postupu.