Národní házenkářky Humpolce daly Kokorům jedinou branku

Jediný gól dokázaly vstřelit ve víkendovém utkání na hřišti Kokor prvoligové národní házenkářky Humpolce. Porážka 1:11 jim nedovolila bodově srovnat krok s jedenáctou Rokytnicí. Jiskra je stále poslední.

Humpolec se držel jenom v úvodu. Na konci 7. minuty sice Ešnerová snížila z pokutového hodu na 1:2, ale to bylo ze strany hostujícího družstva všechno.

„Ve zbytku zápasu už kralovaly domácí hráčky. Na našem výkonu se až nečekaně projevila neúčast zraněné nejlepší střelkyně Andrey Vlasákové,“ podotkl jednatel humpoleckého klubu Stanislav Vošický.

1. liga žen, 13. kolo: Sokol Kokory – TJ Jiskra Humpolec 11:1 (5:1). Branka Humpolce: Ešnerová.

Ostatní zápasy: Žatec – 1. ČLTK Praha 12:14, Přeštice – Chomutov 17:18), Klášterec nad Ohří – Tymákov 5:5, Vítkovice – Studénka 7:11, Rokytnice – Dobruška 5:11.

12. Humpolec 13 1 0 12 103:180 3

Čtěte dále:   DIVIZE V TŘETINĚ: Humpolec září, Speřice se zvedají, nováčka čeká těžká šichta