S kolem kolem Orlíka

Zveme Vás na cyklovýlet okolo Orlíka, který se koná v sobotu 11.6.2005. Start je na hradě Orlíku nad Humpolcem mezi
8-10 hodinou. Zde se účastníci zapíší, zaplatí startovací poplatek 30,- Kč a obdrží mapu a seznam kontrolních stanovišť. Připraveny jsou dvě trasy: 35 km a 60 km. Trasu si vyberete před startem podle
toho, jestli dáváte přednost rozjímání nad krásou přírody nebo najetým kilometrům.


1. Kdy, kde, jak …


Cyklovýlet okolo Orlíka se koná v sobotu 11.6.2005. Start je na hradě Orlíku nad Humpolcem mezi 8-10 hodinou. Zde se účastníci zapíší, zaplatí startovací poplatek 30,- Kč a obdrží mapu a seznam kontrolních stanovišť. Připraveny jsou dvě trasy: 35 km a 60 km. Trasu si vyberete před startem podle toho, jestli dáváte přednost rozjímání nad krásou přírody nebo najetým kilometrům. Ať tak či tak na obou trasách budete moci obdivovat šikovnost našich předků (hrad Orlík, tvrz Proseč, tvrz Melechov, kostel v Loukově, hrad Lipnice). Po cestě je také připraveno několik kratochvilných úkolů pro ty, kteří si chtějí hrát. Nebudeme prozrazovat. Nechte se překvapit.
Výlet kon
čí opět na hradě Orlíku (příjezd do 18 hod), kde budou všichni za svou námahu odměněni horkým čajem, něčím sladkým na zoubek a … (ale to je také překvapení).

2. Co s sebou?


Výlet se jede za každého počasí. Proto doporučujeme přibalit větrovku a pláštěnku. Blatníky na lesních a polních cestách také nebudou na škodu. Míst k občerstvení je cestou sice několik, nicméně otevírací doba je nejistá, takže raději svačinku a pití s sebou.

Čtěte dále:   Dvě stovky lidí běžely v Humpolci na rozhledny

3. Kdy a jak se prihlásit?


Pokud možno co nejdříve, abychom pro vás měli připravené mapy a občerstvení. Přihlášku můžete poslat e-mailem (viz 5. Kontakt) nebo se můžete zapsat osobně 28.-29.5. na hradě Orlíku (10-18 hod). Ten, kdo se nepřihlásí, se může výletu zúčastnit, ale je možné, že na něho nezbude mapa nebo občerstvení. Takže neváhejte a dejte nám vědět.

4. Pravidla


Jelikož je výlet veden po lesních cestách a okresních silnicích, je potřeba po dobu výletu dodržovat několik jednoduchých pravidel:


Dodržovat pravidla silničního provozu.


Mladší patnácti let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby a jsou povinni mít ochrannou přilbu.


Každý účastník zodpovídá za svou bezpečnost i bezpečnost ostatních, a to zejména na komunikacích.


Dodržovat pokyny pořadatele.


Pokud pojedete po turistických značkách po lese, nejezděte mimo ně. Váš průjezd závisí na povolení majitele lesa, který ho nechce poničit.


Jakékoliv případné pojištění si účastník sjednává výlučně sám na své náklady. Ze startovacího poplatku žádné zvláštní pojištění účastníkovi výletu nevyplývá.


V případě jakýchkoliv problémů volejte kontaktní osoby uvedené na konci tohoto letáku. Nikoho tím neotravujete, rádi pomůžeme.

5. Kontakt

Tomáš Klener – e-mail: klener1@seznam.cz, mob.tel.: 604 969 924
Krásný leták pro stažení ZDE.

K otevření potřebujete mít nainstalovaný Acrobat Reader®.

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Budíkov dvougólový náskok neuhájil

Út Čvn 7 , 2005
Žádný velký důvod k jásotu neměli zástupci Humpolecka v dalším kole fotbalové I. B třídy. Budíkov si nechal proti Pohledu sebrat vítězství a Humpolecká rezerva prohrála. Čtěte dále:   Červnová kvalifikace Zlaté podkovy proběhne. Do Humpolce chce 40 vozatajů

You May Like

Témata