Síť dalšího vzdělávání na venkově

3

Společnost pro rozvoj Humpolecka pro Vás ve školním roce 2014/2015 připravila blok vzdělávacích kurzů, které budou vyučovány v Základní škole Želiv a v Základní škole Jiřice. Kurzy se budou střídat každé úterý v Želivě nebo v Jiřicích, tedy každých 14 dní v jedné obci

 Vzdělávací aktivity jsou rozděleny do 4 tematických programů:

                                    • Finanční gramotnost
                                    • Spotřebitelská gramotnost
                                    • Základy podnikání
                                    • Základní ICT dovednosti

Začínáme 16. 9. 2014 od 17:00 hodin v Želivě vzdělávacím modulem Peněžní gramotnost, při kterém se seznámíte s pojmy bankovních produktů (elektronické bankovnictví, běžný účet, spořicí účet, kontokorent, bonita klienta apod.) a např. s pravidly rozhodování o koupi zboží na splátky. Další modul Cenová gramotnost Vám osvojí pojmy – trh, poptávka a nabídka, cenové mechanismy (zlevňování, zdražování, levná koupě vč. příkladů z praxe), inflace a psychologické aspekty trhu. V modulu Rozpočtová gramotnost se dozvíte jak spravovat osobní a rodinné rozpočty a předcházet dluhové pasti apod.

Kurzy budou začínat vždy od 17:00 hodin a trvat 2 hodiny včetně přestávky. Přednášejí zkušení lektoři z Akademie Světlá nad Sázavou. Vzdělávací akce jsou zdarma a také zdarma bude zajištěno drobné občerstvení pro účastníky kurzů. Navíc účastníkům, kteří se účastní i dalších kurzů, proplatíme cestu hromadnou dopravou/autobusem.

Přijďte se vzdělávat a zvýšit tak Vaše profesní kompetence.

Harmonogram vzdělávacích kurzů ve školním roce 2014/2015:

 

web: http://humpolecko.cz/opvk

Petr

3 thoughts on “Síť dalšího vzdělávání na venkově

 1. Kurzy jsou bezplatné a je zajištěno drobné občerstvení pro účastníky kurzů.
  Společnost pro rozvoj Humpolecka

 2. Dne 30. 9. 2014 od 17:00 hodin pokračujeme v Želivě kurzem Cenová gramotnost, který Vám osvojí pojmy – trh, poptávka a nabídka, cenové mechanismy (zlevňování, zdražování, levná koupě vč. příkladů z praxe), inflace a psychologické aspekty trhu.
  Společnost pro rozvoj Humpolecka

  1. Pokud Vás zajímají pojmy trh, poptávka a nabídka, cenové mechanismy apod. a nestihli jste kurz Cenová gramotnost v Želivě, můžete na něj přijít v úterý dne 7. 10. 2014 od 17:00 hodin do Základní a mateřské školy Jiřice.
   Místní akční skupina Společnost pro rozvoj Humpolecka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rallye Humpolec

St Zář 17 , 2014
20.9.2014

You May Like

Témata