Sólo – Jakub Roztočil

16

První sólový počin v 8smičce a zároveň úvodní výstava nového cyklu SÓLO představuje Jakuba Roztočila, absolventa Akademie výtvarných umění v Praze, ateliéru Monumentální tvorby profesora Aleše Veselého. Ve své tvorbě experimentuje s hmotou a zvukem, který je pro něj při vzniku díla zásadním prvkem, stejně jako princip nahodilosti a chyby vstupující do inscenovaného procesu tvorby.

Většina jeho děl vzniká za pomoci důmyslného autorského přístroje bez dotyku lidské ruky. Kromě obrazů a plastik v prostoru galerie bude součástí výstavy i premiéra site-specific instalace vytvořené autorem přímo pro 8smičku.

Sólo – Jakub Roztočil

Adresa:

HumpolecKamarytova 97

Termín:4.1.2023  22.1.2023

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Sólo - Jakub Roztočil
Sólo – Jakub Roztočil
Čtěte dále:   Den otevřených dveří v loutkovém divadle

Axl

16 thoughts on “Sólo – Jakub Roztočil

  1. A tak nebudte hnidopichac. Umeni to zrovna asi uplne nebude, ale je to docela dobry, barevny. Detem by se to mohlo libit. Za mne gut.

  1. Jsem přesvědčená, že pan Rýzner je borec. Buduje sbírku moderního umění a všichni lidé, kteří zaplatí 8 korun, jí mají možnost vidět u nás v Humpolci. Je to chválihodné. Držím palce, neboť nepochopení a závisti je v našem městě opravdu hodně.

   1. Po volbách eště víc. Plno lidí bylo odpojeno od různých zdrojů a tak tady plivou na všechno kolem Rýznera který stál kdysi u zrodu Huga, nejlepší opozice v historii Humpíku a nově hybnou sílou vládnoucí koalice.

 1. A tak zdaleka ne kazdy to musi odivovat. Nekomu se to libi, pro jineho jsou to mazanice a nesel by tam ani kdyby mu platili. Svoboda, se tomu rika. Proc do toho tahat priblblou poliku.

  1. Politiku do toho netahám. Jsem ráda, že je zde někdo, kdo nezištně dělá to co pan Rýzner. Humpolec a obyvatelé města na tom “vydělávají”. Rozhodně tato aktivita přispívá k růstu cestovního ruchu. A více turistů, je více možností pro ostatní podnikatele. Zároveň podporovat kulturu je v jakékoliv době, prospěšné.

   1. Už se sem hrnou davy,aby se podivaly za 8 Kč na matlanice, leda nějaká biomatka si tam odskoci nakojit své 5ti létě dite😄😄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec na videu: Vánoční Humpolec

Pá Led 6 , 2023
Vánoční Humpolec. Hudba: Deck the Halls B – Kevin MacLeod. Natočeno 19. prosince 2017. Čtěte dále:   Putování za rodáky - listopad
Příprava na Vánoce v Humpolci

You May Like

Témata