Společnost Conteg slavnostně zahájila provoz unikátního TestCentra pro datová ce

Ve čtvrtek 17. května se uskutečnilo slavnostní otevření multifunkční budovy a TestCentra pro datová centra ve výrobním závodu v Pelhřimově.

Cílem TestCentra je především ověřování energetické účinnosti, bezpečnosti a kvality řešení datových center, testování nových výrobků společnosti Conteg a komerční využití v oboru IT. Projekt je svým řešením a komplexností jedinečný nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. V testovací laboratoři mohou probíhat testy vlastností již realizovaných či navrhovaných sestav datových center. Na studiích a experimentech aktivně spolupracují vědci z českých vysokých škol. Návrhy a příprava projektů se nyní opírají nejenom o teoretické znalosti našich expertů, ale i o praktické, laboratorně ověřené, zkušenosti.

 

 

 

 

 

TestCentrum o celkové ploše 156 m2 je rozděleno na místnost pro technické zázemí a vlastní laboratoř, která je vybudovaná jako modelové datové centrum o ploše 75 m2 se zdvojenou podlahou o výšce 80 cm a s prostorem 100 cm nad sníženým podhledem, a umožňuje instalaci libovolného uspořádání rozvaděčů stejně jako v reálných situacích, samostatné rozvaděče, jejich řady, uzavřené uličky a také uzavřené rozvaděčové sestavy nazývané closed‑loopy. 

Podívejte se na video a reportáž ČT

Čtěte dále:   Pozvání na vypuštění orla mořského

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jiřická lípa může být nejkrásnějším stromem

Po Čvn 4 , 2012
Jiřická lípa, rostoucí v Jiřicích u Humpolce, může být nejkrásnějším stromem. Na základě návrhu sdružení Zelené srdce ji vybrala odborná porota z 65 navržených stromů mezi dvanáctku finalistů celostátní ankety Strom roku 2012, kterou vyhlašuje Nadace Partnerství. Čtěte dále:   Putování za světovými Vánocemi

You May Like

Témata