Společnost pro rozvoj Humpolecka“ se představila na kraji

V pátek 20. května 2005 se na Krajském úřadě kraje Vysočina konalo setkání zástupců místních akčních skupin (MAS) a radních kraje Vysočina.

Na Humpolecku od konce roku 2004 existuje místní akční skupina „Společnost pro rozvoj Humpolecka“. Toto občanské sdružení je složeno ze zástupců obcí, vzdělávacích institucí, podnikatelů, nestátních neziskových organizací a dalších subjektů. Místní akční skupina má za cíl podporovat aktivity pro zlepšení kvality života, pomoci subjektům snáze dosáhnout na prostředky EU. Kromě „Společnosti pro rozvoj Humpolecka“ na setkání přednesli své prezentace zástupci MAS Jemnicko, VIA RUSTICA (Pacovsko), Most Vysočiny (Velkomeziříčsko), MAS Pelhřimovska a další.Radní kraje Vysočina i zástupci MAS se shodli na tom, že tato dobrovolná sdružení podpoří vzájemnou spolupráci občanů, sdružení, obcí, podnikatelů i dalších subjektů a přispějí k všestrannému rozvoji regionu.

Zdroj: Mikroregion Zálesí

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dá Tomáš Moravec vale Čejovu a zamíří do Petrovic?

Út Čvc 26 , 2005
Příprava účastníků fotbalové I. B třídy už je v plném proudu a spolu s ní se krystalizují nové kádry. Dochází k zajímavým hráčským přesunům, prim v nich zatím hraje uvažovaný odchod Tomáše Moravce z Čejova do třetitřídních Petrovic.

You May Like

Témata