Spolu okolo stolu #koledy, cukroví a svařák v 8SMIČCE

9

Neděle 22.12.2019 10:00 – 18:00

Místo konání: Humpolec, 8SMIČKA – zóna pro umění, Kamarytova 97, Humpolec 396 01

Čtvrtá adventní neděle a čtvrté setkání u velkého stolu aneb Vánoce se slaví i v 8smičce! A když v domě máme pekařské a cukrářské duo Bára Lamačová & Ivana Tošerová z Cafe 8smička, musíme toho náležitě využít. Celý den vás zveme na to nejlepší cukroví a koledy. Přijďte se zahřát, posedět a utéct nákupnímu shonu. Cukroví + výstava = nejlepší vánoční neděle. Navíc v prosinci se u nás svařákem nešetří. A kdo má, může si přinést speciální 8smičkový vánoční hrneček, se kterým jsme před dvěma roky rozsvěceli společně lightbox na černé továrně. Letos už nemusí být plný jen na 88 % jako předloni, ale na 100 %. Veselé Vánoce s 8smičkou!

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

9 thoughts on “Spolu okolo stolu #koledy, cukroví a svařák v 8SMIČCE

 1. Já tleskám 8smicce za všechno, co dělá, vodím tam návštěvy a jsem na to pyšná, že v Humpolci máme takový projekt. Díky !

  1. A já zase tleskám Standovi za to co vše dělá pro Humpolec a divím se lidem co mu hází klacky pod nohy. Už se těším na nové návštěvnické centrum. Humpolec gou !

   1. Standovi nikdy nikdo klacky pod nohy neházel. Neznám jiného podnikatele v Humpolci, kterému vedení města dlouhodobě vychází absolutně vstříc, ve všem s čím pivovar přišel. Konečně máme v zastupitelstvu opozici, kde i Standa s nesmyslnýma projektama naráží. HUMPOLECGO!

  1. Věřím, že vedle 8smičky a divadla Za komínem, budeme mít v Humpolci i Löwyho dům, který zprovozní pivovar Bernard. A to pak bude paráda. Humpolec kulturní. Už teď vidím jak Měkis přidal v četnosti divadelních představení. Začíná se mi to líbit, konečně!

   1. Konkurence je potřeba vždycky a všude. A v tomto případě je vyloženě zdravá. Mekis ji potřeboval jak prase drbání. A netahejte sem pořad toho Bernarda, ten vyčuránek si to nezaslouží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Střednědobý výhled rozpočtu města Humpolec

Čt Pro 19 , 2019
na roky 2020-2022

You May Like

Témata