Stanovení nových školských obvodů

1

Město Humpolec vydalo novou vyhlášku, kde se nově stanovují školské obvody základních škol a která zrušuje starou vyhlášku o spádových obvodech základních škol.

Vyhláška města Humpolec č. 1/2005/ZM,

kterou se stanoví školské obvody základních škol zřízených městem Humpolec

Zastupitelstvo města Humpolec se na svém zasedání dne 9.2.2005 usnesením č. 386 usneslo vydat na základě ustanovení § 178 odst.2 písm.b) zákona č.561/2004Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a § 84 odst. 2 písm. i) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), tuto obecně závaznou vyhlášku:

Čl. 1

Školské obvody základních škol zřízených městem Humpolec se stanovují takto:

a) školský obvod Základní školy Humpolec, Hálkova 591, okr. Pelhřimov tvoří:
– ulice:
Blanická, Boční, Cechovní, Družstevní, Fügnerova, Hálkova, Hamzova, Havlíčkovo nám., Husova, Hybešova, Jihlavská, Jiráskova, Jiřická, Kamarytova, Komenského, Lesní, Libická, Lipová, Lnářská, Máchova, Mánesova, Masarykova, Mírová, Na Dálnici, Na Houpačkách, Na Kasárnách, Na Skalce, Na Stupínku, Na Závodí, Nádražní, Nerudova, Okružní, Palackého, Pelhřimovská, Pod Tratí, Poděbradova, Pražská, Rašínova, Rumunská, Sadová, Smetanova, Soukenická, Sv. Čecha, Svépomocná, Školní, Tyršovo nám., U Kaštanu, U Stadionu, U Vinopalny, V Brance, V Cípku, Větrná, Vilová, Zahradní, Žižkova.
– místní části:
Brunka, Hněvkovice, Kletečná, Krasoňov, Lhotka, Petrovice, Plačkov.

b) školský obvod Základní školy Humpolec, Hradská 894, okr. Pelhřimov tvoří:
– ulice:
5. května, Alešova, Arbesova, Čejovská, Dolní nám., Dukelská, Dusilov, Dvorská, Fr. Jindráčkové, Holečkova, Horní nám., Hornická, Hradská, Hrdličkova, Humpolecký Dvůr, J. Zábrany, Krátká, Lipnická, Litochleby, Luční, Lužická, Na Rybníčku, Na Vyhlídce, Panskodomská, Panský Vrch, Pod Vilémovem, Podhrad, Příčná, Raisova, Sluníčkova, Spojovací, U Jízdárny, U Nemocnice, V Kopci, Vosmíkova, Východní, Zichpil,
– místní části:
Hadina, Rozkoš, Světlice, Světlický Dvůr, Vilémov

Čl. 2

Závěrečná ustanovení

1) Zrušuje se Vyhláška Města Humpolec č. 12/95/MZ o spádových obvodech základních škol zřizovaných městem Humpolec.

2) Tato obecně závazná vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. března 2005.

Mgr. Jiří Kučera
starosta

Mgr. Roman Brzoň Ing.
místostarosta

Tomáš Křišťan
místostarosta

Axl

One thought on “Stanovení nových školských obvodů

  1. Jestli tomu dobře rozumím, tak si už opět rodiče nesmějí školu vybrat a musí poslat dítě tam, kam mu úřad nařídí. Zřejmě je to ale výmysl ministerstva školství. Ať žije strana a vláda a její moudrá rozhodnutí.
    Karel Kratochvíl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prodám své dítě. Zn.Levně

St Srp 24 , 2005
Pelhřimovský soud poslal do vazby tři muže podezřelé ze zneužívání dívek a výroby dětské pornografie. Pětačtyřicetiletý Čech a dva cizinci pod rouškou modelingové agentury vyhledávali dívky ve věku od 8 do 15 let, které pak fotografovali v Pelhřimově a v rekreační chatě v Nové Cerekvi.

You May Like

Témata