Střet vozidla s motocyklem

4

Dopravní nehoda si vyžádala šest zraněných.

V sobotu 21. června došlo na Pelhřimovsku k vážné dopravní nehodě, při které bylo zraněno celkem šest osob, z toho dvě těžce.
Po šesté hodině večer se mezi obcemi Čejov a Kejžlice střetlo osobní vozidlo s motocyklem značky ČZ. Při vážné dopravní nehodě bylo zraněno celkem šest osob. Ihned jakmile složky integrovaného záchranného systému přijaly oznámení o vážné dopravní nehodě, vyjela na místo vozidla zdravotnické záchranné služby, policie a hasičů.
 
Na motocyklu jeli řidič a spolujezdec, oba utrpěli těžká zranění. Řidič motocyklu byl převezen do jihlavské nemocnice. Jeho spolujezdec byl s velmi vážnými zraněními transportován letecky do nemocnice v Brně.  
V osobním vozidle cestovali čtyři muži, všichni byli při nehodě zraněni. Vozidly zdravotnické záchranné služby byli převezeni do nemocnic v Jihlavě a Havlíčkově Brodě.
 
Policisté provedli u řidiče vozidla i motocyklu dechové zkoušky, při kterých u obou požití alkoholu nezjistili, místo vážné nehody ohledali a zadokumentovali, dále provedli šetření. Prověřování dopravní nehody převzali kriminalisté pelhřimovského územního odboru. Příčinu a veškeré okolnosti dopravní nehody dále prověřují.
 
Kriminalisté žádají občany, kteří se stali svědky vážné dopravní nehody, aby se přihlásili na tísňovou linku 158
Čtěte dále:   Rychlost 229 km/h: jízda sporťáku skončila na dálnici u Humpolce

Petr

4 thoughts on “Střet vozidla s motocyklem

  1. No co jsem vyděl fotky tak to vypadá, že posádka v černým autě vyjela z Čejova a hned za mírnou zatáčkou zezadu narazili s autem zezadu do staré čezety. Pro posádku motorky to muselo být hrozné, zezadu bez jakékoli šance na reakci

    No ještě, že to nebyla rodina s dětma na výletě, to by asi nepřežil nikdo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

POSLEDNÍ VÝSTŘEL

Út Čvn 24 , 2014
Rozloučení s osobitou hospodou, Čtěte dále:   Opilý řidič naboural v Humpolci jiné auto při parkování. Muže zradil odhad

You May Like

Témata