Z deníku policie

Humpolecký pyroman zřejmě opět ukájel své choutky.

V sobotu nad ránem zapálil zatím neznámý pachatel na parkovišti v ulici Okružní plastový kontejner na tříděný odpad. Od úmyslně zapáleného kontejneru byly požárem poškozeny další dva vedle stojící plastové kontejnery. Ohlášení požáru se dostalo k hasičům v sobotu před půl čtvrtou ranní – požár byl sice zlikvidován, přesto však došlo ke škodě minimálně za 15 tisíc korun.


V sobotu v půl čtvrté odpoledne opět vyjížděli humpolečtí hasiči k zásahu. Přímo v Humpolci se střetl osobní automobil a kamion, přičemž v autě uvízl jeden zraněný. Hasiči ho museli rychle vyprostit a předat lékařům. Místo nehody zajistili a předali k vyšetření příčin a zavinění policistům.


Dvě osobní auta, dodávka a kamion havarovali ve čtvrtek 21.ledna před sedmou večerní na zrádném úseku dálnice D1 u Humpolce, tentokrát na 95. kilometru směrem na Prahu.  Hasiči z Humpolce museli poskytnout předlékařskou pomoc jednomu zraněnému a také provizorně opravit kamion.


Ve stejný den, ale ve večerních hodinách, se stala nehoda v Kejžlici. Řidič osobního vozidla Dacia Logan jel od Čejova do centra obce Kejžlice. Na křižovatce jel po hlavní pozemní komunikaci, která tvoří pravotočivou zatáčku. V zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, dopravně technickému stavu pozemní komunikace a povětrnostním podmínkám a vozidlem dostal smyk na namrzající vozovce. Smyk nezvládl a vjel do protisměru, kde bočně narazil do protijedoucího nákladního automobilu Volvo s návěsem. Řidič volva vjel vpravo mimo vozovku do vyhrnutého sněhu. Ke zranění osob nedošlo, alkohol u obou řidičů byl vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda však byla vyčíslena na 231 tisíc korun. 


(Zdroj: www.policie.cz , Pelhřimovský deník)

Čtěte dále:   Drzý zloděj v Humpolci ukradl telefon poškozené přímo před jejíma očima

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program kina na měsíc ÚNOR 2010

St Led 27 , 2010
Čtěte dále:   Po srážce aut v Humpolci skončili dva lidé v nemocnici

You May Like

Témata