Termín komunálních voleb se blíží

40

Nadchází poslední týden před volbami do zastupitelstev měst a obcí. I v našem městě mohou občané v pátek 10. října od 14:00 hodin do 22:00 hodin a v sobotu 11. října od 8:00 hodin do 14:00 hodin v označených volebních místnostech vybrat si své nové zastupitele, a tak ovlivnit složení a vedení radnice na další čtyři roky až do podzimu roku 2018.

Jistě uvažujete, jak nejlépe volit a zda to má vůbec podstatný význam pro naše město a Váš život. Chtěla bych Vás ubezpečit, že to význam má. Především je důležité, abyste skutečně k volbám přišli. Na Vás záleží, jakou kandidátku si vyberete. Budu ráda, když dáte důvěru naší kandidátce hnutí ANO s číslem 5. Můžete si také z naší kandidátky vybrat, koho navíc ještě zakroužkujete. Tím dáváte naší kandidátce největší šanci!

Po oznámení výsledků voleb podle dobrých zvyklostí z předchozích volebních období vítězná strana v čele s lídrem sestavuje koalici s dalšími politickými stranami či hnutími, které získaly ve volbách dobrý výsledek a mají značně podobný program. Ustavující zasedání nového zastupitelstva je plánováno na středu 5. listopadu. Zde 21 nových zastupitelů zvolí starostu, dva místostarosty a dalších čtyři členy rady města.

Jak vidíte, nebude mít nový starosta velký časový prostor do konce roku, aby se začal seznamovat s úřadem a svými povinnosti. Měl by okamžitě vyhodnocovat čerpání rozpočtu 2014 i se schválenými rozpočtovými změnami. Nejdůležitější je však včasná příprava nového rozpočtu na rok 2015. Ten nepočká. Neměl by to být jen návrh úředníků odborně zdatných, ale měl by to být i začátek plnění předvolebních slibů a programů koaličních politických stran a hnutí. Proto bylo pro mne tak důležité se během letních měsíců a měsíce září blíže seznamovat s dosavadními výsledky hospodaření města a závazky, které má město do dalších období i se stavem dosavadního čerpání rozpočtu. Tyto informace jsem si doplnila na základě vlastních poznatků a informací ze setkávání se se zástupci spolků, sdružení, jednot, svazů a především se zástupci místních částí Humpolce. Takže v současné době mám dosti podrobný přehled o dosavadním hospodaření města. Chybí však informace o dlouhodobě plánovaných investicích pro další rozvoj Humpolce. Neboť podzimem roku 2014 nic nekončí, ale pouze pokračuje.

Čtěte dále:   Humpolec počítá v příštích letech s velkými investicemi, i do čistírny

Pokud bych přihlédla pouze k půlhodinovému propagačnímu videu o stavu veřejných záležitostí v Humpolci, jak je v uplynulých čtyřech letech řešili pan starosta Kučera, pan tajemník Fiala, paní ředitelka MěKIS Kubíčková a pan místostarosta Namyslo a kdybych neměla dlouholeté zkušenosti s prací ve veřejné správě, nabyla bych dojmu, že je vše v našem městě již vyřešeno a zajištěno. Jistě, radnice hodně práce udělala a je třeba si toho vážit.

Ale čas běží dál a je nezbytné vzhledem k neustále se měnícím vnějším podmínkám také měnit podmínky vnitřní. Co mám na mysli? Například urychleně chystat velké a zároveň potřebné rozvojové projekty, na které je možné získat významné dotace v rámci Programového období 2014 – 2020. Dopravní situace ve městě a dopravní spojení s okolními obcemi také vyžaduje nové posouzení a přijmutí zásadního rozhodnutí. Většina podobných měst rovněž začala již realizovat rozsáhlé procesy přípravy na postupné stárnutí obyvatelstva. Na druhé straně je naprosto nezbytné vytvářet v našem městě atraktivní podmínky pro to, aby mladí lidé neodcházeli za prací mimo Humpolec a naopak ve městě zůstávali a zakládali rodiny. Jaké hodnoty tito mladí lidé vyznávají? Co jim může město velikosti Humpolce nabídnout? Kromě podmínek pro získání kvalitního bydlení, dobré školy pro jejich děti a zajímavé volnočasové aktivity? Nikdo se zatím nezabýval definováním společných hodnot pro budoucnost našeho města. To však nevymyslí samo sebelepší vedení radnice, jde o zapojení občanů do veřejných diskusí, utváření pracovních skupin k důležitým tématům, pěstování sounáležitosti k našemu městu a hrdosti na práci našich předků.

Nabízím proto otevřenou radnici, dostatek informací pro všechny, co se zajímají o další rozvoj našeho města, transparentnost ve všem jednání zástupců města. Prostě, co nemá úřední razítko důvěrné či tajné, musí být veřejné! A v těchto všech záležitostech proto nabízím změnu na radnici. Nebojte se starostky!

Alena Štěrbová

zdroj: http://www.nebojmesestarostky.cz

Petr

40 thoughts on “Termín komunálních voleb se blíží

  1. Já už jsem se dívala na volební lístek a zatím jsem vybrala pár jmen především z kandidátky ČSSD a lidové strany

  2. A mě se Štěrbová líbí! Jediná se do toho obula a bere to vážně. Intenzivně pracuje na tom , aby nás přesvědčila. Jo, takovou starostku já chci!

   Hele že Ty jsi ten ODS negativista Karel Knihkupec Kratochvíl, že jo?

   1. Karel Knihkupec Kratochvíl, to je dobrý, se tlemim tady
    Tak jdete volit jména nebo strany ? Alena je nezávislá a moc se s tím nepáře, navíc mně ženský v řídících funkcích nikterak nevadí, připustme si pánové, že je to naše ješitnost, která nám brání přiznat fakt, že jsou lepší než my. Ale co, tak mně za to sežerte no. . . .
    Její kampaň je tak dotěrná až se mi líbí a fakt je ten, že jsem od žádného jiného kandidáta neslyšel/nečetl půl slova jak to tady bude (snad) lepší, i když mně se v Humpolci, až na pár drobností, žije pěkně. . . .
    Tak že držím palce, Humpolče

    1. Budu volit jména, ale stará Alča mezi nima určitě nebude…trochu moc tlačí na pilu. Už se vidí na radnici, ale zatím pořád sedí v autobuse směr Jihlava a snad v něm bude sedět i po volbách.

   2. Je od vás hezké, že jste nám sdělil, kdo se vám líbí a koho chcete za starostku, jenom bych vás chtěla upozornit, že Karel Kratochvíl není jediným člověkem v Humpolci, komu se třeba kampaň paní Štěrbové nelíbí. Nevím, z čeho usuzujete, že předchozí komentář napsal zrovna on. Mimochodem Karel se pod svůj příspěvek vždy podepisuje, takže až tady bude chtít sdělit svůj osobní názor, určitě to poznáte.

    Redakce

 1. Pár informací pro přátele konspiračních teorií.

  Kde se vzala, tu se vzala po osmi letech paní Štěrbová. Je jí plné město. Plachty, plakáty, samolepky atd. Toto všechno na, v současné době nejpopulárnějším výtahu k moci, dceřinné společnosti firmy Agrofert sdružení ANO-. Pokud se podíváme na kandidátku, jsou to samí nestraníci a nejspíš se nikdy spolu nepotkali. Pokud se dostanou na radnici budou se spolu schopni na něčem domluvit? Ještě zajímavější, než kdo je na kandidátce, kdo na ní není. Tuto velkolepu kampaň někdo platí a propůjčuje na ní plochy atd. Kandidátka byla přece vytvořena ještě před příchodem mesiáše, ale s jiným lídrem. Pokud vím, tak určitá skupina občanů dělá již drahnou dobu vše pro to, aby různými pseudokauzami diskreditovala samosprávu města a rozdmýchávala občanskou hysterii. Myslím si , že hlavní důvod je získat absolutní vliv na vedení města. Nyní mají velkou šanci. …. Mulder a Sculyová….

  1. A kdo byl ten lídr před mesiášem???
   Zaznívá tu spousta kritiky na jedny,že propagují moc, druzí zase vůbec. Přitom zase tak mnoho zájemců se v Humpolci kandidovat nenašlo. To v Pelhřimově vznikla Volba pro město, tady je smrádek a teplíčko, tradiční strany + pokus jménem SDFB a hnutí ANO, které nastoupilo po SNK-ED.

   Nic nového s novými tvářemi Humpoláci neobjevili. Pivních kecalů a hledačů konspiračních teorii je na stovky,ale kandidovat to ne

   1. Je to tak,paní Štěrbová mi osobně nevadí a její náhlá starost o budoucnost města je určitě chvályhodná, problém mám s hnutím ANO a hlavně jeho mecenášem Burešem..
    Štěrbová sice kandiduje jako nezávislá, ale na jeho kandidátce, tudíž toto sdružení na její v našich podmínkách monstrózní kampaň minimálně přispívá nebo ji celou financuje..!
    A to mi dost vadí, proto ji volit nebudu… F.

    1. Babiš není můj šálek kávy, ovšem vytahovat jeho údajnou minulost je trochu trapné, lidi bolí zcela jiné věci než tzv.STBácká minulost někoho. Horší je jeho role v skupování médií.

     Ale k Humpolci,největším lapsusem u paní Štěrbové je její kandidatura již za třetí subjekt politického spektra. To na městě velikosti Humpolce nejde prominout. Kampań je všude, je chybou jiných stran, že podobně nereagovaly. To jí nevyčítám

     1. „Největším lapsusem je její kandidatura za třetí politickou stranu,to jí nelze prominout“.Tak to může napsat a hlavně to tvrdit jen naprostým ignorant/použil bych jiný termín,ale chci být slušným/. Takže milý přispivateli, Vám nejde o to co kandidát umí,co chce, ale v jaké straně byl,že. Paní Štěrbová byla ve svých názorech vždy konsistentní a nebyla ve stranách od leva do prava.Bohužel takovouto vadou jako Vy trpí dosti lidí, kteří přitom nikdy neměli odvahu jít s kůží na trh do komunálních voleb !

     2. Po lehké sumarizaci počtu kandidátů na hlasovacím lístku musím konstatovat, že kůži na trh nese v našem krásném městě 137 kandidátů. Všichni si o sobě myslí, že jsou kvalitní a budou v případě zvolení aktivně pracovat ve prospěch občanů města Humpolec. Je to pro kvalitní výběr málo? A nedomnívám se, že se z nich po zvolení zastupitelem stanou opět líné ovce, jak tu kdosi naznačoval. Tak jako nejsou líní a bezmezně starostovi podléhající stávající zástupci zvolení demokraticky v minulých volbách.

     3. No jistě, Babiš tvrdě ovlivňuje kampaň v Humpolci pomocí peněz a skoupených médií 🙂
      Hnutí ANO se tu vyčítá to, že si dovolilo vést volební kampaň, ze všeho se spekuluje kdo to platí…Já vyčítám ostatním, že na nás voliče kašlou a že jim nestojíme za víc aktivity kromě letáčku do schránky. A po volbách na nás budou vesele kašlat dál.

      Kdo tu řeší, že jsme po celou dobu volebního mandátu krmeni jednostrannou propagandou v podobě Radničních listů a to navíc z našich daní?

      To se tu opravdu všechno jen povedlo, všem se vše bez výhrad líbí a všichni mají všechny rádi? Takový svět přece neexistuje, jen možná v utopickém socialismu po eliminaci nepřizpůsobivých lidí. Vím jaká zášť tu panuje mezi členy a příznivci pravice a levice, na veřejnosti se ovšem všichni tváří jako dokonalí přátelé. Stranou se ovšem pomlouvají, co to jde…to je ten vzor lidí, co se jsou schopni domluvit? 🙁

      Proč byl vyhozen ing. Kašpar od komunistů? Dovolil si příliš, když nechtěl být Vystrčilovou loutkou?

      Paní Šterbovou znám v podstatě jen z gymnázia, možná bych se jí mohl pomstít že mi nedala jedničku z francouzštiny…ještě nevím 🙂

      Ne vážně, byl jsem překvapen jak rezolutně se vložila před časem do boje o zachování gymnázia. Byla to prakticky hotová věc, byli jsme převědčováni že to tak musí být a že není jiná možnost. Nakonec se naštvali i podnikatelé a chtěli provoz gymnázia financovat. Pro mě tento moment hodně znamenal, ne z nějakého sentimentu. Myslím si, že pro město je existence gymnázia důležitá. Stejně jako existence nemocnice a služby první pomoci, které tu minulá zastupitelstva pohřbily. K čemu nám budou plakety za „Město pro byznys“, když se vybavením budeme posouvat směrem k vesnici? Ano, chci změnu.

     4. CELKEM PŘESNĚ POPSANÁ SOUČASNÁ SITUACE NA MĚSTĚ. JEDNOTNÁ NÁRODNÍ FRONTA VYTVOŘENÁ STAROSTOU KUČEROU a Z ČÁSTI ZASTRAŠENÉ Z ČÁSTI SE JEN VEZOUCÍ ZASTUPITELÉ, KTEŘÍ ZVEDNOU RUKU PRO COKOLIV CO STAROSTA PŘEDLOŽÍ. A MĚSTSKE PENÍZE SE SYPOU BEZ NÁLEŽITÉ KONTROLY DO DISKUTABILNÍCH AKCÍ KTERÉ NEBYLY DOPORUČENY. BRDEČKA JAKO ŠÉF KONTROLY NA MĚSTĚ STAROSTOVI MAXIMÁLNĚ VYHOVUJE, TEN NEZKONTROLUJE NIC.

     5. Ale, ale gymnazisto! Doufám, že pouze z nevědomosti uvádíš nepravdy. Právě zastupitelstvo města bylo jedním z prvních, které svým usnesením vyslovilo jednoznačnou podporu zachování humpoleckého gymnázia. Toto stanovisko bylo prezentováno a písemně odesláno zástupcům jeho zřizovatele tj. Kraji Vysočina. Ty asi nebudeš chtít, ale můžeš si to vyhledat z usnesení na webu města, nebo se zeptat paní ředitelky.

     6. Tady je to komplet, kdo tu žil tak ví že město prostě jen reagovalo na mohutný odpor studentů a obyvatel. Informace o připravované reorganizaci jistě mělo mnohem dříve. Ještě měsíc poté řečnil starosta na krajském zastupitelstvu a byl konzistentní ve svém názoru na reformu středního školství, v níž bylo obsaženo zrušení osmiletých gymnázií. Studenti, kteří organizovali odpor to ví zcela nejpřesněji 😉

      https://www.facebook.com/pages/Gymn%C3%A1zium-dr-A-Hrdli%C4%8Dky-mus%C3%AD-z%C5%AFstat-gymn%C3%A1ziem/188686924483999?fref=ts

     7. Do budoucna bude stejně nutné osmiletá gymnázia vrátit tam,kde původně v době vzniku měla být. Aby to byla opravdu škola pro chytré a nadané děti. Zatím to je čistírna pro základní školy ze kterých tam odchází žáci a pak se divíme,jak upadá základní školství.

      Nemá nic proti gymnáziím čtyřletého typu, ovšem osmiletá měla být budována rozvážně a přísně výběrová

     8. No tak teď neví. Jednou říkáte, že starosta líné zastupitelstvo válcuje a všichni hlasují tak, jak poručí. Teď zase najednou, podle Vás, starostovy názory nevyslyšelo a odhlasovali podporu gymnázia. Srovnejte si to konečně v hlavě, chytráku! Zastupitelstvo může přijmou své usnesení pouze na řádně svolaném a veřejném zasedání. Možná proto ta prodleva. Ale to vy víte a zase nemluvíte pravdu. A nebrečte, že vás tady někdo okřikuje a nemůžete tak svobodně vyjádřit svůj názor. Už vám to nedávno někdo řekl. Používáte účelové polopravdy a nesmysly.

     9. Vypadá to, že příspěvek je určen mě – takže popořadě:

      1/ Nikde jsem nepoužil formulaci, že tady starosta někoho válcuje, to tu píší jiní lidé.
      2/ V původním příspěvku jsem jen kvitoval razantní vstup Štěrbové a podnikatelů do prostestní akce na záchranu gymnázia, v příspěvku poté jsem uvedl především odkaz na studentskou stránku s chrononologickým vývojem protestů za zachování gymnázia, na ní je i odkaz na vystoupení starosty v krajském zastupitelstvu (TV přenos).
      3/ Zastupitelstvo se dle jednacího řádu schází nejen v předem rozvržených termínech, ale také dle akutní potřeby, podrobně to upravuje článek 2 jednacího řádu zastupitelstva města.
      4/ Místo konkrétních argumentů proti tu čtu pouze jen ničím nepodložené výlevy emocí a hysterie, to nemá nic společného s věcnou diskuzí; když mne tu Karel nařkl ze lži tak dostal jasné argumenty, na které neměl odpověď.
      5/ Věřím, že jste přesvědčeni o své pravdě, že je univerzální – co když to tak ale není? Co když v některých případech je pravda úplně jinde? Jste schopni sebereflexe, vnímat jiné názory a argumenty? Karel může potvrdit, že jsem za ním kdysi pravidelně chodil do knihkupectví a seznamoval ho s podivnostmi co se momentálně děly. Když jsem poznal že to nikam nevede, tak jsem s tím skončil. Podivné věci se tu děly dál a ví to spousta lidí. Ta hala v Hradské byl ukázkový případ.
      Je mi to líto, ale 4+3=7, a ne 17. Pokud se do akce šlo s tím, že je dohoda na částce 7M, není žádná přijatelná omluva pro to, aby na konci byl účet 17M. Někdo to tu jasně zmínil, že Finanční výbor byl proti ale nebyl brán v potaz.

     10. S finančním výborem (ve kterém bylo několik zkušených provozních ekonomů) si pan starosta opakovaně dlouhodobě vytíral řiť, jinak se to nazvat nedá, promiňte.

     11. Víte, milý pane pierre, vše jo o možná našem rozdílném náhledu na svět. Vy vidíte „sklenici poloprázdnou“ a já „poloplnou“. Pravděpodobně je moje natura a rovněž lidí mezi kterými se pohybuji pozitivněji naladěná. Já vidím naše město prosperující, krásné a dosahující úspěchy (a nemyslím tím jen zásluhou stávající radnice). Samozřejmě, že je to zásluhou všech občanů, ale nepopiratelný díl na tom má i stávající zastupitelstvo a vedení města. Jinde jsou na tom lépe, jinde hůře. Já jsem v mém Humpolci nadmíru spokojen. Vy na to máte pravděpodobně jiný názor a já vám ho nechci brát. V tom se asi neshodneme. Názor pana starosty a bývalého ředitele školy na vztah mezi základními školami a osmiletými gymnázii znám a po léta se nemění. Ten pravděpodobně vyjádřil i v krajském zastupitelstvu. Můžete s ním nesouhlasit, ale není to v žádném případě postoj usilující o zrušení humpoleckého gymnázia, právě naopak. Tenisová hala Hradská nebyl opravdu od začátku povedený projekt, ale nehledal bych v jeho realizaci nějaké konspirační teorie. Pravděpodobně vyvstalo mnoho nepředvídatelných okolností, které vždy s rekonstrukcí staveb (akcí „Z“) mohou nastat. Vždy však muselo dojít k většinovému koncensu na veřejném jednání zastupitelstva. Bez něj se totiž nedá nic financovat. A to i kdyby se starosta „na hlavu postavil“. Požádejte o informace na městě, jistě vám je rádi poskytnou. Jednací řád jsem si rovněž přečetl a musím konstatovat, že jste z uváděného článku 2 opět vytrhl pouze část, která se vám hodila. Ale to není důležité. Žijte si dál ve své pravdě a já si budu žít v té své. Já jsem na této zemi a v tomto městě šťastný a spokojený. Vám přeji totéž.

     12. Co se týká těch protestů; učitelé se připojit museli – šlo jim o místo a o práci; studenti jsou lidé snado zmanipulovatelní a také jsou příležitostně manipulováni. Milý pane Žáčku, o gymnáziu si malujete nereálné obrázky a hodnotíte jen podle Akcí alá Potěmkin. Byť se současnou ředitelkou v mnohém nesouhlasím, snaží se především o to, aby pár lidí mělo práci a nese za to kůži na trh.. Je to drsné, ale je to tak a díky za to.Normálnímu člověku je ale jasné, že ti, co jsou na gympl přijímáni, nemají z velké části nic společného s nadprůměrem.Osmileté gymnázium v této podobě je stejný nesmysl, jako nemocnice v každém zapadákově.Paní Štěrbová ale na mě působí dojmem,že ji nejde ani o gympl, ani o Humpolec,k dobrému snad ani o peníze, ale o křeslo, moc a vliv. Proto ji nevolím.

     13. Kvalita učitelů na základních školách je tristní, takže pokud rodiče mají všech pět pohromadě a své dítě považují za nadané snaží se, aby ze základky bylo co nejdřív pryč. To je realita milí učitelé.

 2. Všichni tady vášnivě diskutujete obvyklým předvolebním stylem.
  Nic proti tomu, ale já se pokusím pro změnu o skutečný komentář k tomuto projevu paní Štěrbové,
  Cítí náhlou potřebu nás umravňovat k volební účasti, vzdělávat nás, jak to nový starosta bude mít těžké a co všechno
  a jak strašně rychle bude muset vykonat (jistě myslí sebe) atd., prostě k nám promlouvá jako vlídná a usměvavá babička z pohádky.
  Téměř mi ukápla slza.
  Chybí ji informace o dlouhodobě plánovaných investicích a oznamuje nám, že podzimem 2014 nic nekončí.
  Hm…, tak dík za upozornění a já si myslel, že bude konec světa.
  Dále pak zmiňuje pozitivně laděné propagační video. No už vidím ji, jak se zrovna ona negativně hodnotí. Ptám se: jak by
  takové čistě propagační video mělo asi vypadat, když prostě propaguje?
  Píše, že “ radnice již mnoho udělala “, ale….-
  Já bych řekl, že po sousloví “ mnoho udělala“ , by měla být tečka a ne žádné ale.
  A následující odstavec je souhrnem zcela obecných témat a obvyklých předvolebních masážních frází
  zacílených na čistě spíše levicově spolehlivá sociální témata ( mladí , rodiny s dětmi, senioři ).
  Na závěr vybrnkaná citovka na “ národní “ strunu a bonus v podobě “ definování společných hodnot
  pro budoucnost našeho města“ čili asi nějaké to heslo pro město, pod kterým budeme všichni svorně kráčet.
  Tak tedy já za sebe říkám:“ ANO “ rozhodně NE!
  Svoji kampaň založila na narcisní sebepropagaci , plíživé kritice současného vedení a nikoli na nabídce konkrétních řešení konkrétních problémů,
  které trápí naše město. Tento pamflet budiž pro to jasným důkazem.
  Moje “ ano “ patří současnému rozložení sil na radnici.

  1. SOUČASNÉ ROZLOŽENÍ NA RADNICI JE ČASTO UKÁZKOU LENOSTI NEBO NECHUTĚ ZMĚNIT ZABĚHANÉ KOLEJNICE A SNAD NEÚMYSLNÉHO TUNELOVÁNÍ NEBO ROZHAZOVÁNÍ ROZPOČTU – DOUFEJME ŽE SE TAK DĚJE JEN DÍKY EKONOMICKÉMU DILETANTISMU. PROTO STOP TOMUTO VEDENÍ RADNICE.

 3. Mé ANO paní Štěrbová rozhodně nedostane. Pominu-li vtíravou kampaň, vycházím ze zkušeností svých a svých přátel, kteří se někdy otevřeně bojí mluvit- kvůli právníkům a známostem paní Štěrbové – prsty jsou dlouhé. Kandidátka sestavená z elity města, jak říká. To znamená, že až tuto elitu zvolíte, nebude se s těmi obyčejnými nechápavými burany- rozuměj občany města- bavit.(Povědomí elity pěstovala i jako ředitelka gymhu a to jim bohužel zůstalo dodnes).Nejde ji rozhodně o blaho města, ale blaho své. Kdyby jí vyšlo místo rektorky, blaho Humpolce by jí bylo ukradené…. Omlouvám se, nepodepíšu se, je to neslušné, ale paní rádabychstarostkou dokáže po těch, co ji brání v cestě jít.

  1. Páni, to zní hodně dramaticky. Vypadá to, že paní Štěrbová by po svém zvolení byla takovým humpoleckým Kim Čong-ilem, co? No, to jí rozhodně své ANO nedávejte, protože vám musím prozradit, že si vás lze vyhledat i bez uvedení vašeho podpisu. Takže bacha na to, kdo ví, co by se s vámi mohlo stát. Raději se bojte mluvit dál, ono to bude přínosem nejenom pro vás.

   1. Já myslím, že už těch různých argumentů pro a proti té které kandidátce zde předneslo dosti lidí.

    Nechme to už na voličích a ti vyberou jistě dobře. Otázkou pak zůstává, zda se ti vyvolení dohodnou, aby mohl tým fungovat ke spokojenosti obyvatel města i místních částí.
    Zbyněk LOSKOT, Hněvkovice

   2. Ja ti reknu co by se ti mohlo stat : „celkem hovno“ Stahni si kalhoty, utri si zadek a bez delat neco uziteho :0)

   3. potvrzujete obavy pisatele- zastrašujete potencionální kritiky paní Štěrbové. A já Vám prozradím, že lze pouze vyhledat majitele připojení na internet; nikoliv autora příspěvku. Smí se psát jen věci, které se shodují s názorem redakce Humpoláku?

    1. Jednak to byla ironie (takže nechápu, o jakém zastrašování mluvíte), druhak: vy fakt znáte názor redakce Humpoláka?

     Ať si tu píše kdo chce co chce (pokud zachová nastavený kodex), musí ovšem počítat s případnou reakcí. Paní Štěrbovou si klidně kritizujte, mně to žíly opravdu netrhá. Když ale někdo napíše nějakou hovadinu, osobuji si právo se tomu vysmát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

DRAKIÁDA VII. ročník a Mistrovství kaliště v hodu holinkou II. ročník

Út Říj 7 , 2014
Pionýrská skupina Jitřenka Kaliště a volnočasový klub Kamarád pro Vás připravili již VII. ročník DRAKIÁDY Čtěte dále:   Humpolec vyhlásil soutěž na proměnu Spolkového domu a školy v Husově ulici

You May Like

Témata