TEROR: Chce se po mně

Chce se po mně, abych na základě toho, co se dovídám o teroristickém útoku v USA, neměl pochybnosti.

Chce po mně, abych věřil, že služby, které neměly potuchy o chystané akci, najednou promptně našly na základě záběrů průmyslové televize auto, ze kterého vystoupilo pět „arabských“ mužů, a v autě se pak našla letecké příručka v arabštině, ačkoli leteckým jazykem je angličtina.

Chce se po mně, abych jako důkaz podezření bral informaci, že jeden sebevražedný pilot byl krátce před útokem v baru a když ho obsluha vyzvala, aby prokázal, že má na pití, řekl „jsem letecký pilot, pochopitelně, že mám dost peněz“.

Chce se po mně, abych věřil, že země, která má takové zkušenosti s katastrofami typu zemětřesení, lesní požáry, výbuch sopky, hurikány, záplavy a podobně, najednou nevěděla, kolik lidí zahynulo ve WTC či Pentagonu? V druhém případě lítaly odhady mezi tisíci a stem a něco, zvláštní je, že po poměrně přesných 780 (druhý den) přišlo číslo nějakých 150 třetí den. V případě WTC na jedné straně zprávy zdůrazňovaly, že v budovách pracuje 50 tisíc lidí, ale úzkostlivě se vyhýbaly byť jen odhadu, aby se po pěti dnech skončilo na cca 5 tisících pohřešovaných, ačkoli vyproštěných živých byly jenom desítky.

Chce se po mně, abych věřil, že vyšetřovatelé nemohou zjistit, jestli bylo čtvrté letadlo sestřeleno, či zda havarovalo v důsledku potyčky na palubě. Pentagon sestřelení popírá, vyšetřovatelé nevylučují.

Chce se po mně na základě chabých indicií bianco souhlas se zákrokem USA, blíže nespecifikovaným. Jaká je jistota, že za teroristickými útoky v USA je terorista Ládinek? Z našich médií se dovídáme samé „možná“. Odveta bude s „nejvyšší pravděpodobností“ určena Afghánistánu, tam se Ládinek „zřejmě“ skrývá, je „považován“ za organizátora útoku, FBI zveřejní 4 dny po útoku jména 19 „pravděpodobných“ únosců letadel (ačkoli dva dny po útoku jich znala kolem 40), vyšetřovatelé „předpokládají“, jsou „přesvědčeni“, „domnívají se“… Samé dohady.

Čtěte dále:   Velikonoční jízda

Chce po mně, abych jako samozřejmost bral fakt, že 71 % procent Američanů požaduje tvrdou odvetu bez ohledu na případné civilní oběti.

Není příliš brzo na silná slova o válce a vítězství?

Gentlemanův deníček

Správce webu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

TEROR: Zločiny byly vidět i z oběžné dráhy

St Zář 19 , 2001
Sloupy dýmu po leteckých útocích na New York a Washington byly jasně viditelné na snímcích pořízených satelity i posádkou mezinárodní vesmírné stanice ISS (Alpha). Čtěte dále:   Michelinský kuchař rozpálil humpoleckou Stromovku

You May Like

Témata