Test vhodnosti muže

8


Zde byl původně článek, který se nachází na adrese: http://www.pooh.cz/a.asp?a=2010844. V rámci zachování autorských práv byl článek odstraněn.

Čtěte dále:   Páteční videovtípek

Axl

8 thoughts on “Test vhodnosti muže

 1. Tento geniální test je mi známý a již dříve jsem z čistě vědeckých pohnutek vyzvala své kolegyně v práci, aby otestovaly své muže. (Já jsem se k tomu nepřipojila, nejsem přece blázen, že.) Výsledky tří testovaných mužů vám přináším k posouzení.

  I. NEPŘEBUJELÉ EGO
  1.muž se při první větě („Mám hroznou chuť na sex“) zeptal: „To je zase nějaký nový jogurt?“
  2.muž se zeptal: „To nemáš nic jinýho na práci?“
  3.muž reagoval až na druhou větu („Ale ne s tebou…“) a málem svoji ženu zabil.

  II. TRPĚLIVOST
  1.muž si natáhl kalhoty zpátky a se slovy „až přestaneš blbnout, tak mi dej vědět“ odešel na pivo.
  2.muž hned při zuřivém líbání svoji ženu odstrčil, ať ho neoslintává, že od ní ještě něco chytí.
  3.muž vyházel nádobí z okna, čímž rozbil nejen nádobí, ale i okno samé. Ženě pravil, že jestli tohle udělá ještě jednou, tak že ji zabije. (Na žehlení nedošlo.)

  III. VZTAH K DĚTEM
  1.muž si vůbec nevšiml, že žena přišla pozdě a že je opilá. Dokonce si nevšiml ani dětí řvoucích hlady, neboť byl ožralý namol.
  2.muž se nevyjadřoval až do té doby, než začala žena v koupelně zvracet. Pak otevřel odpadkový koš a ženě doporučil, aby se tam zahodila, než-li ji v tomhle stavu uvidí děti.
  3.muž ženu a následně i děti vyhodil z domu.

  IV. SCHOPNOST ZABEZPEČIT RODINU
  1.žena si vzala partnerovu platební kartu a koupila si: papírové kapesníčky, lízátko, 2 rohlíky a Blesk. Na víc jí nezbylo, protože všechny prachy stačil muž prochlastat.
  2.žena si koupila nové šaty za sedm a půl tisíce. Když se s nimi muži předváděla, ten jen lakonicky pronesl, že je jedno, co má na sobě, protože stejně ve všem vypadá jak nejšerednější holka z vošklivince a jestli chce nadále utrácet jeho peníze, tak ať si nejdřív nechá udělat totální plastiku ksichtu.
  3.žena požádala svého muže o jeho platební kartu, načež ten prohlásil, že jestli jí to posledně nestačilo, takže jí klidně dá přes hubu znova.

  Věnováno všem čtenářům Humpoláka nejen z Humpolce.

 2. Musím upozornit, že občanské sdružení Humpolák porušuje Autorský zákon. Tento článek je toho příkladem.

  1. Jak jsme byli upozorněni autorem tohoto článku, tak tento článek je původnim autorským dílem pana Miroslava Vavřína, a článek původně vyšel na serveru http://www.aktovka-x.net (http://www.pooh.cz/a.asp?a=2010844). Ke mě se uvedený článek dostal e-mailem bez uvedení zdroje a autora a takto jsem ho i publikoval.

   Tímto se omluvám panu Vavřínovi za porušení jeho autorských práv. Článek tu hodlám prozatím ponechat pro vysvětlenou s uvedením jména autora. V případě žádosti autora bude ze systému okamžitě odstraněn.

    1. …si koleduješ kámo 🙂 , pardon já Vám tykám – takže opravuji – si koledujete Vy anonymní kámo 🙂

     P.S.: jinak pan admin Vás má díky statistikám jako na dlani i s adresou Vašeho chlívečku – pardon bytečku

  1. A já zase vidím naprosto neadekvátní reakci na omluvu. Jestli někdo dělá někomu ostudu, tak anonym sám sobě. Svým komentářem dal jasně všem najevo, co si o něm mají myslet, a kdo je tady blbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotogalerie z SOS Space Funkz

St Lis 3 , 2004
Fotografie z nedávno konané akce SOS Space Funkz, která se konala v baru U Jeffa 9.10.2004 si můžete prohlédnout na adrese http://www.techno.cz/party/report/2004/1009sosspacefunkz_eetee/index.htm. Čtěte dále:   Páteční videovtípek

You May Like

Témata