TJ Jiskra Humpolec vs. BK Tábor – F I N Á L E !

Letos je finálová účast spravedlivá a dostali se do ní dva první týmy po základní části. Navíc ve vyřazovacích zápasech vesměs v obou týmech hrají hráči, kteří odehráli v oblastním přeboru celou sezónu (žádné velké připisování na soupisku hráčů z vyšších soutěží). V sobotu 24. a v neděli 25. března, 2012.

Po třetí za sebou jsme se dostali do finále oblastního přeboru. V minulých sezónách jsme nestačili ve finále na soupeře z Písku a minulý rok na celek z Jindřichova Hradce. Nutno dodat, že tyto týmy na finálovou účast své řady značně posilnily a tak tým Humpolce vždy nastupoval proti hráčům s ligovými zkušenostmi, kteří toho v základní části oblastního přeboru mnoho nenahráli. Letos na nás ve finále čeká tým BK Tábor, který jsme loni v dramatické koncovce vyřadili v semifinále na jejich hřišti. Tábor prošel do finále přes BK Vimperk a v semifinále si poměrně překvapivě lehce poradil s BK Pelhřimov. V utkáních s Pelhřimovem vynikali především mladící v dresu BK Tábor Vach a Dundálek, kteří dohromady ve dvou utkání nastříleli Pelhřimovu 104 bodů!!! V řadách Tábora je však více hráčů, kteří dokážou v některých zápasech zastínit své kolegy. To, že se BK Tábor o vítězství dokáže doslova poprat, ukázal v prvním semifinálovém utkání s BK Pelhřimov. Věřme, že žádné takovéto zkraty nebudou provázet celou finálovou sérii hranou na tři vítězné utkání. Tým Humpolce se bude muset v posledních utkání obejít bez nejzkušenějšího borce Honzy Vaněčka, kterého skolila nečekaně nemoc. Ostatní hráči by měli být na rozhodující zápasy trenéru J. Kotovi k dispozici. Zda se třetí finálová účast Humpolce konečně podaří PŘETAVIT v postup do 2.ligy se můžete na vlastní oči přesvědčit v domácích zápasech v sobotu 24.3.2012 od 19:00hod a v neděli 25.3.2012 od 13:30hod. Další zápas se odehraje v Táboře 31.3.2012 od 18:00hod. Případné další zápasy: 1.4.2012 v Táboře od 11:00hod a pokud by měl rozhodnout až pátý finálový zápas odehraje se nejspíše v termínu 14.4.–15.4. na palubovce v Humpolci.

Čtěte dále:   Zlatá podkova v Humpolci s nepatrnými rozdíly. Vítězem se stal Holec

Přijďte opět do hlediště vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a popohnat naše hráče za cestou k vítězství!!!

Finale2012b.jpg

zdroj: http://www.bkhumpolec.hostuju.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tip na výlet: Údolím řeky Hejlovky

St Bře 21 , 2012
V našem dnešním tipu na výlet se vypravíme do okolí našeho okresního města Pelhřimova, kde se projdeme údolím říčky Hejlovky, která je základem sedlické přehrady a následně i základem řeky Želivky, která vytéká právě ze Sedlické přehrady. Jedná se o krásné divoké říční údolí. Pokud se sem vypravíte brzy zjara […]

You May Like

Témata