Hokejisté Jiskry září, v tabulce jihočeského přeboru už jsou třetí

4

Na vítězné vlně se vezou humpolečtí hokejisté.

V rámci jihočeského přeboru přivezli body ze Soběslavi a posunuli se už na třetí příčku tabulky. Potěšitelná je i velmi atraktivní hra týmu.

SOBĚSLAV – HUMPOLEC 3:7

Nuly na ukazateli skóre dlouho nevydržely, už ve 2. minutě byl stav 1:1. Hosté udeřili hned z první vážnější akce, domácího brankáře překonal Dolejš. Radost v humpoleckém táboře však měla jepičí život. Soběslavští vyhráli vhazování ve středovém kruhu a z následného útoku překonal Zoura Maška.

První třetina ale vyzněla lépe pro Humpolec. Ten se o poznání lépe pohyboval, byl i kombinačně zdatnější. Domácí se urputně bránili, ale dvakrát inkasovali. V 17. minutě proměnil přesilovku v gól Hřeben, krátce před přestávkou dokonce v oslabení skóroval Hadrava.

Druhá třetina měla podobný scénář. Humpolec diktoval tempo, domácí byli odsouzeni do role komparzu. Schejbal sice v přesilovce snížil, ovšem pak si vzala slovo opět Jiskra. Ta během dvou minut vytáhla skóre na 2:5. Nejprve se prosadil Hadrava, po něm překonal domácího brankáře Dvořák.

Třetí dvacetiminutovku zahájili hosté tlakem, za což byli odměněni brankou, kterou zaznamenal obránce Kočí. Domácím sice nelze upřít snahu, ale prosazovali se jen těžko. V 52. minutě zaznamenal sedmou branku Humpolce Dvořák a přinutil Soběslav ke střídání brankářů. Domácí se přece jen dočkali alespoň kosmetické úpravy výsledku, když v 57. minutě překonal Zoura Máca. To nic nezměnilo na zaslouženém vítězství Jiskry.

Branky a nahrávky: 2. Smrž, 26. Schejbal, 57. Máca (Ištvánik, A. Pánek) – 2. Dolejš (Dvořák), 17. Hřeben (Zmrhal), 20. Hadrava (Hřeben), 34. Hadrava (Kočí), 36. Dvořák (Dolejš), 44. Kočí (Dvořák), 52. Dvořák (Kočí). Rozhodčí: Zimmel – Farkač, Prchlík. Vyloučení: 11:8. Využití: 1:4. Oslabení: 0:1. Diváci: 250. Třetiny: 1:3, 1:2, 1:2. Humpolec: Zour – Zmrhal, Hurda, Cakl, Kočí, Doubek, Zaňák – Hřeben, Hadrava, Cirhan – Dvořák, Polák, Dolejš – Knězů, Holec, Šáda – Drábek.

Čtěte dále:   Humpolecký fotbalový klub jde s dobou

Ostatní výsledky: Velká Radouň – Český Krumlov 5:2, Hluboká – Strakonice 2:8, Božetice – David servis České Budějovice

Ilustrační foto

Ilustrační foto
Převzato z Deníku pelhřimovska

Axl

4 thoughts on “Hokejisté Jiskry září, v tabulce jihočeského přeboru už jsou třetí

    1. Jen, kdyby se našlo pár fanoušků, kteří by rozjeli pořádnou hokejovou atmosféru. Pro 5 kluků s bubnem nabízíme vstup zdarma na domácí zápasy. Jiskra

  1. Letos je to opravdu nejlepší hokej za posledních pár let a doufám že dojdem daleko v play off. Tým je perfektní tak musíme klukům držed palce !!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Adventní koncerty v kostele svatého Jana Křtitele v Mladých Bříštích

Pá Lis 26 , 2010
Adventní koncerty pořádá a na setkání s Vámi se těší o. s. Čtveráci. Čtěte dále:   MOL Cup: Humpolec potvrdil roli favorita

You May Like

Témata