Torzo zimního stadiónu se již začne odklízet

36

Humpolecký zimní stadión po svém zřícení zůstával dosud stále v témže stavu, v němž ho těžký sníh zanechal. Po pěti týdnech se konečně začnou trosky odklízet.

Teoreticky by mohly likvidační práce začít již dnes. Právě dnešní den by měla totiž Tělovýchovná jednota Jiskra získat po průtazích povolení od stavebního úřadu. Všechny právní úkony již byly vyřízeny a práce by mohly být okamžitě zahájeny. Že by k tomu ale došlo právě v pátek – poslední den pracovního týdne, nelze předpokládat. Firma sjednaná na odstranění stadiónu nastoupí s největší pravděpodpobností příští týden v pondělí. Samotné odklízení trosek je teprve jedním z mnoha složitých kroků k obnově ledního hokeje v Humpolci. Dalším neméně důležitým bude převod majetku Jiskry na město. Právě o tom mluvila ve středu odpoledne rada města s představiteli výboru Jiskry. Rada přiblížila zástupcům Jiskry stanovisko města, vůli zastupitelů a nastínila další možnosti. Starosta města členům výboru mimo jiné zopakoval, že pokud by se město mělo stát garantem stavby nového stadionu, musí na něj Jiskra převést všechen majetek. Je běžné, že se tělovýchovné jednoty všude v republice věnují sportu a starost o majetek přenechávají městům, a tentýž stav chce městská rada nastolit i v Humpolci. V první polovině měsíce dubna bude rozhodnuto, zda Jiskra na tento návrh přistoupí. Na tu dobu je naplánována valná hromada, jejíž součástí bude i volba nového představenstva. Na postoj Jiskry budou na konci téhož měsíce reagovat zastupitelé. Město samo má zájem, aby byly trosky stadiónu odklizeny co nejdříve. Až po tomto skutku totiž může být uzavřen soudní znalecký posudek, který mu připraví půdu pro jednání s pojišťovnou o náhradě škody. Teprve pak může vedení města, v závislosti na velikosti vyplacené pojistky, zkoumat varianty dalšího postupu.

Čtěte dále:   Termínový kalendář - autokros Humpolec

(Zdroj: MF Dnes)

myska

36 thoughts on “Torzo zimního stadiónu se již začne odklízet

  1. a víš kde je problém ? opět p. Vališ !!!!!!! to on zapoměl na likvidátora pojišťovny, to on zapoměl požádat o vydání demoličního výměru atd. Tedy žádné průtahy, ale opět neschopnost pana Vališe !!!!!!!!!! a část sportovců na něho stále nedá dopustit. proč asi ?

    1. Protože některým dává víc peněz z rozpočtu Jiskry než jiným a ti ho pak mají rádi. A ti neoblíbení pak shánějí peníze od sponzorů bokem, aby nešli přes Jiskru. Tak je to už léta …

     1. aha tak to jo!Ještě že už jde do hajzlu!Já to říkám pořád ať dají hokej ne jen halu ale celý hokej pod město a ostatní sporty ať jsou pod jiskrou!Dyť hokej si tady vydělává nejvíc!

      Jen nevím jestli fotbal je pod Jiskrou nebo ne!Je to FK Humpolec ale s Jiskrou asi už není!

     2. Jasně,jen nevím jak si přišel na to že si hokej vydělává nejvíc,myslíš z těch 200-300lidí na těch pár zápasů po 20-30Kč ??Můžeš mi ty velký výdělky prosím osvětlit??

     3. Já to nevím tak mi řekni kdo vydělává nejvíc?A pojď na hcjiskra.wz.cz

     4. A co jako na hcjiskra uvidím.Vždyť tam nic kromě chatu není.

     5. přátelé to je teda gól ! v novinách jsem si přečetl, že stavební dozor dělá při odklízení trosek p. Pazderka. Ten samý člověk, který dělal dozor při stavbě a možná i jeho vinou to spadlo ! To nevadí vyšerřovateli Policie ČR, když už to nevadí Vališovi a dělá si z občanů prd… !!!!!!!!!!!!

  2. To je zase někdo chytrý. Divým se, že je
   pořád jako anonym zde a ne někde ve vysokých sortovních funkcích. Rozumí tomu přece dost. A určitě by dokázal věcí.
   A hlavně všechno ví nejlépe. Kam na ty informace chodí? Asi jedna paní povídala nebo snad pán? Když něco nevím přesně, tak to nikam nevykřikuju. Jedině, že by to měl jako sport? Pepa.

    1. To je sice hezký. že si tady neustále děláš reklamu, a vcelku bych proti tomu nic neměl (až na to, že je to SPAM, a dost je to otravný – ale budiž). Jistě se jedná o zajímavý počin, ale přesto bych měl k těm stránkám pár připomínek, bez jejichž odtranění asi více návštěvníků mít nebudeš, ať budeš cpát ten odkaz kamkoliv:

     1) Dostupnost stránek je strašná a každou cvíli to vyhodí chybu Timeout, nebo že stránky nejsou dostupné.

     2) Podle mě grafika není moc šťasná a například ve Firefoxu jsou mnohdy některé stránky nečitelné. Pamatuj: optimalizace, optimalizace, optimalizace!!! 🙂

     3) Co proboha ta fotogalerie?!?! Nešlo by to nějak učesat? Scrolovat myší přes tři obrazovky doprava mě opravdu nebaví a vypadá to hrozně (alespoň opět ve Firefoxu).

     4) To diskuzní fórum je docela dost zoufalý. Nešlo by nainsalovat a použít třeba phpBB, jako tady na Humpolákovi? Instalace jednoduchá a výsledek profesionální.

     Tyhle věci by to chtělo ještě dořešit a pak to bude super.

     Neber tohle jako blbé rejpaní, ale jako připomínky, jak stránky vylepšit a zvýšit si tak návštěvnost. 🙂

     1. Dělam tu reklamu ani bych snima neco měl!Já chci aby tam lidi chodili pokecat!Jo a jak píšeš foto na 3 obrazovky?Co to meleš mě se ukazují normálne malí přímo v tý strance!Žádnou chybu mi to nehází a myslím si,že diskuzní forum je dost dobry!

     2. hele Romane, ze se k tem strankam vubec vyjadrujes, to je preci videt na prvni pohled, ze se jedna o absolutne amaterskej slepenec udelanej ve frontpage (coz by samozrejme nevadilo, kdyby ten clovek vedel co se to tam vlastne vytvorilo 🙂 ) nebo, hur, vygenerovanej z wordu nebo tak neco. Staci se mrknout na zdrojovy kod. A ani to nepotrebujes, staci tu stranku otevrit a podivat se jak vypada a co ze se to tam hejbe. jo v exploreru to funguje to jo :-). Ale to nic to je sranda to nestoji za seriozni kritiku.
      Kapik

   1. Jestli je to ověřená informace z tisku, tak je to tedy velmi závažná skutečnost a měl by se s tím někdo vážně zabývat a ne útočit na toho kdo si toho všiml a není mu to lhostejné. To je docela ubohé. Petr

    1. Jo jsou amatérský,ale rozhodně se tam něco píše a děje!A co?Tak jsou ve frontpage!Oni aspoň něco dělají vy jen sedíte a kritizujete!To umí každej!

     1. No tak uz snad dost,myslím že zde měly být příspěvky k odklízení zimáku a né se tady pitvat v něčích stránkách..!
      Jinak tuto sobotu a neděli proběhne odklízení sněhu z trosek zimáku,tak kdo chcete pomoci vemte si lopatu a jste vítáni začíná se každý den kolem desáté..tak ahoj na zimáku..F.Š.

     2. Přesně tak!Mělo by se tu mluvit o stadionu na to je to téma a ne na stránky!Já jsem za ně rád!Franta má pravdu! Carlos

     3. Ty jo šel bych hned, ale tenhle víkend bohužel musím slepit do kupy daně, abych to mohl odevzdat. Odkládat už to nelze. Tak snad příště.

     4. No my jen nesedíme a nekritizujeme. Psát a číst si na těhle stránkách můžeš právě proto, že je děláme.

      Jinak mě mrzí, že jsi si to vysvětlil špatně. To nebyla nějaká kritika ve špatném smyslu. Já jsem rád že ty stránky vznikly a fandil bych jim. Jinak bych se jima vůbec nezajímal. Ale myslel jsem si, že je škoda, že když už vznikly, tak aby za něco stály. Chtěl jsem jenom poradit a poukázat na chybky, ktere ná těch stránkách vidím, a které by možná stály za to vylepšit. Pár webů už jsem viděl a dělal, a podle mého je blbé, když na stránkách něco nefunguje, nebo si něco není možné přečíst jenom proto, že to funguje jenom v Microsoftím Exploreru a v jiném prohlížeči ne.

      Nemůžu za to, že jsi tak vztahovačnej a hned se nastartuješ. Ale jak jsem koukal na tvé ostatní komentáře, je to u tebe uplně normální. Takže nic. Ale to je jedno, ty jsi ty stránky vlastně nedělal.

     5. Ale ne!K tobě to nemyslím je fajn,že se ti líběji ale mě jde tam všechno já se ve webu zas moc nevyznám víš ale mě se líbí!Já jsem to myslel k tomu primitivovy co tam psal o nějakym slepenci že nemaj cenu ani se o nich zmiňovat takže na tebe to nebylo!Jestli si to tak pochopil tak se omlouvám!!!

     6. Ha-ha-ha, když už se tu mluví o primitivech, tak ve slově „primitivovy“ se na konci píše měkké „i“. Nic ve zlém, Carlosi, ale přišlo mi to docela legrační. :)))

     7. Protože jsem STRRRRAŠNĚ chytrá, víš? Ale pššššt, nikomu to neříkej, on o tom ještě nikdo neví :)))

     8. To vysvětlení je děsně prozaické – to by se ti nelíbilo ,-)

     9. Mě se to určitě bude líbit jen chci vědět jak to víš ne kdo si!!!

     10. No já chápu, o co se ti jedná – neboj :)) Čéče, ty jsi nějakej zvědavej… 🙂 To máš tak – každému uživateli redakčního systému Humpoláka (tedy redaktorům) se totiž u všech komentářů zobrazuje IP adresa odesílatele. Takže když se jednou u svého příspěvku podepíšeš, už víme právě podle IP adresy, kdo psal další komentáře – byť již nepodepsané. Jednoduché, což? To víš, jak se jednou pustíš do internetových vod, už jsi snadno vypátratelný – blbý, co? :))

     11. Ále, jenom taková stará ochechule. Pro tebe nic zajímavýho 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Letní tábory 2006

Út Bře 21 , 2006
Občanské sdružení Tečka, Humpolec nabízí v roce 2006 následující pobyty na letních táborech. Čtěte dále:   Michelinský kuchař rozpálil humpoleckou Stromovku

You May Like

Témata