Trenérské premiéry s rozdílnými výsledky. Humpolec dokázal Šimáka uhlídat

11

Fotbalisté Humpolce při letošní premiéře zdolali ambiciózní Lom, Pelhřimov i přes solidní výkon nestačil na Jindřichův Hradec.

Dvě trenérské premiéry zažily kluby z Pelhřimovska. Divizní Humpolec vedl na hřišti Lomu poprvé Roman Veselý a se svým týmem se radoval po vítězství 2:1.

Proti podzimnímu lídrovi divizní skupiny A, který má kádr prošpikovaný řadou zvučných jmen, se hráči Humpolce opravdu vytáhli. „Hlavně v první půli, v níž jsme vstřelili obě branky, byl náš výkon skutečně velmi dobrý. Domácí celek, který táhl především exligista Jan Šimák, jsme k ničemu nepustili,“ pochvaloval si nový kouč A.F.C.

První zápas na lavičce fotbalistů Pelhřimova si odbyl rovněž Richard Zeman. Jeho svěřenci se o víkendu pořádně zapotili, protože v Kamenici nad Lipou absolvovali soustředění.

A v jeho rámci se zde, taktéž v sobotu, utkali s Jindřichovým Hradcem. Účastník krajského přeboru Vysočin podal solidní výkon, Jihočechům přesto podlehl 2:3.

„I přes nepříznivý výsledek jsou dojmy převážně pozitivní. Hráli jsme velice aktivně a sebevědomě, o čemž ostatně svědčí také to, že obě naše branky vstřelili po výjezdu dopředu oba krajní obránci,“ pochvaloval si Zeman.

LOM – HUMPOLEC 1:2
Góly Humpolce: M. Havel, Pešek. Poločas: 0:2. Humpolec: Kříž – Kopic, Pecha, Benáček – Maršík, Š. Zástěra, Luňáček, Šerý – M. Havel, Pešek, A. Zástěra. Střídali: Luba, Melmuka, Kameš, L. Havel.

PELHŘIMOV – JINDŘ. HRADEC 2:3
Góly Pelhřimova: Fikar, Homolka. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Holický – Fikar, Šimon, Rejthar, Homolka – D. Poul, V. Poul, Niederle – Vlk, Adam, Blokeš. Střídali: Sochor, Kordík, Kotrč.

Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/fotbal-divize/trenerske-premiery-s-rozdilnymi-vysledky-humpolec-dokazal-simaka-uhlidat.html

Axl

11 thoughts on “Trenérské premiéry s rozdílnými výsledky. Humpolec dokázal Šimáka uhlídat

 1. Komentáře jsou fuč.
  Nedělám to rád, ale obsah Humpoláka je odvislý především od toho, co si tu přejí mít autoři.
  To, že je tu svobodná možnost psát komentáře bez podpisu neznamená, že si tu každý bude psát, co se mu zlíbí.

  EDIT: sále a pořád dokola 🙁
  Pište si co chcete. Ale respektujte prosím, že v prostoru, který není Váš, má správce a pravidla Vám nebude trpěno každé Vaše ublemcnutí.

  frantisek – frantisek@humpolak.cz

   1. Nadále bez komentáře.

    Pokud bude text pod článkem alespoň trochu věcný a slušný, nemám s ním problém. Mantinely jsou nastavené hodně doširoka.

    Ale to, co jsem tu ráno uklízel, bylo moc i na mě, kliďasa až flegmatika 🙁

    1. Františku, kéž by bylo takto snadno uklízet možno i v reálu! ale bez pointy nepožbleptujte přispěvatele !!!

     1. Pardon, ale nerozumím řeči Vašeho kmene.

      „ale bez pointy nepožbleptujte přispěvatele“

      To nepřeložím 😀

  1. Pane Ovčan , tady v Humplu spíš hic sunt leones , poněvadž tady pravidla pro vybranou kladu nodrých nadlidí neplatěj. Víme že jo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Juwana Jenkins a band v Humpolci

Út Úno 1 , 2022
V úterý 1. února hostí od 19.30 Malá scéna Mikáda v Humpolci vystoupení, které nabídne jazz, blues, soul v podání Juwany Jenkins, pensylvánské zpěvačky.
Juwana Jenkins a band v Humpolci

You May Like

Témata