Úprava běžeckých tras

1

Aktuální info o běžeckých trasách:

14.12.2018 14:45
Aktuální info o běžeckých trasách:
V pátek 14.12. dopoledne byla upravena trasa na Plačkov, Krasoňov a Mladé Bříště, cesta zpět nakonec nevede přes Vystrkov ale vrací se kolem hájovny, a před Mikulášovem zpět "myší dírou" pod dálnicí. 
Dále byl upraven okruh na závodišti Zlatá podkova, a také okruh nahoře nad Rozkoší! zde jsou protažené dvě stopy, ale protože pole pod tím je zorané, není stopa úplně ideální. 
Skútr jede zítra (sobota 15.12.) ráno na Lipnici, a po návratu z Lipnice, protáhne i trasu na Kaliště.

 

12.12.2018
Dobrá zpráva pro všechny milovníky běžkování: V pátek 14.12. se bude upravovat jižní trasa směr Krasoňov a snad i Mladé Bříště. Skútr vyjede ráno, a pojede směrem k rybníku Pařezáč, odtud na Krasoňov a podle možností se bude držet značené trasy. Cesta zpět ovšem není možná přes Bystrou, kde je zbouraný most přes dálnici, takže se bude hledat nová cesta přes Vystrkov a podél dálnice zpět do Humpolce. 

V jednání je také projetí "kolečka" na závodišti Zlatá podkova. Sledujte tyto stránky, každou novou informaci zde obratem zveřejníme. 

více o běžeckých trasách na Humpolecku zde..

Petr

One thought on “Úprava běžeckých tras

  1. Dnes jsem si mimoradne uzil okruh na Lipnici. Skvela prace a dekuji za protazeni stop. Jen jsem chtel apelovat, tak jako kazdy rok, zda by bezohledni chodci s pejsky chodili mimo protazene stopy. Vite, my bezkari si podobnych podminek uzijeme jen zridka a Vy nam to takto dost komplikujete.
    Moc diky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Adventní koncert

Pá Pro 14 , 2018
Neděle 16.12.2018 17:00

You May Like

Témata