V Brodě bude o víkendu uzavřena křižovatka

Křižovatku ulic Masarykovy a Humpolecké v Havlíčkově Brodě, která už několik měsíců prodělává rozsáhlou rekonstrukci, čeká o víkendu úplná uzavírka.

Uzavírka je naplánovaná na sobotu 18.července od 7.00 do 7.00 hod. v neděli 19.7.. Pokud bude deštivé počasí, budou se obrusné vrstvy pokládat až v neděli od 7.00 do 24.00 hod.. Po položení obrusných vrstev budou ještě zhruba týden trvat práce na podélných značeních na křižovatce a musejí se odzkoušet semafory. Předpokládá se, že první etapa rekonstrukce křižovatky bude dokončená do konce července. Zprůjezdněny budou všechny směry kromě směru do centra.


V době uzavírky nebude možný jakýkoliv průjezd vozidlem přes křižovatku ani k čerpací stanici. Jediný a velmi omezený průjezd bude umožněn ve směru z centra na Jihlavu a opačně, který bude jednosměrně řídit světelná signalizace.


Objízdné trasy :


Pro směr od Humpolce do Havlíčkova Brodu povede objízdná trasa od křižovatky silnic ve Šmolovech na Lípu a přes Petrkov a Svatý Kříž na silnici na Havlíčkův Brod a Jihlavu.


Ve směru z Havlíčkova Brodu na Humpolec povede objízdní trasa z Masarykovy ulice po Ledečské ulici přes Chlístov a Okrouhlici na silnici ve směru na Krásnou Horu a po silnicích přes Březinku, Hurtovu Lhotu a Poděbaby na Lipnickou ulici, která se napojuje na silnici ve směru na Humpolec.


V době uzavírky nebudou obsluhovány autobusové zastávky linkové dopravy v Michalovicích, Šmolovech, rozcestí a Lipka, Poděbaby, Občiny, Havlíčkův Brod, letiště, Havlíčkův Brod, stavba, Havlíčkův Brod, Humpolecká, Havlíčkův Brod, Bezručova a Havlíčkův Brod, sídliště Pražská. Pro neobsluhované zastávky je náhradní zastávka pouze na dopravním terminálu.


(Zdroj: http://www.vysocina-news.cz/ )


 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Město chce více policistů v ulicích

Čt Čvc 16 , 2009
Představitelé Humpolce adresovali policejnímu prezidiu písemnou žádost týkající se vytvoření policejního územního odboru druhého typu v zdejší spádové oblasti a urychleného posílení stávajícího sboru.

You May Like

Témata