V devíti se venku vyhrává těžko

Hokej. V krajském přeboru Humpolec prohrál. V okresním přeboru Čejovu stačila druhá třetina.

Krajský přebor:

Náměšť nad Oslavou – Humpolec 8:4

V úvodních dvou třetinách se notně osekaný kádr humpoleckého celku snažil seč mohl, aby udržel přijatelnou ztrátu na náměšťský celek. Poté však devíti statečným z Humpolce začaly kvapem docházet síly, ke konci zápasu družinka hostů již sotva pletla nohama. Jiskra však zaslouží pochvalu alespoň za snahu a za čtyři vstřelené branky. Fakta – góly: Staněk, Hejda a Valík po 2, Mička a Strnad – L. Kavka 2, Lupták, Šerák. Rozhodčí: Zídek. Vyloučení: 9: 3. Přesilovky: 1: 0. Diváci: 40. Třetiny: 3: 2, 1: 1, 4: 1. Humpolec: Vašíček – Klubal, Sochor, Dvořák, Pipek, Čech, L. Kavka, Lupták, Bláha, Šerák.

Okresní přebor:

Čejov – H. Cerekev 12:3

Za nepříznivého počasí začali domácí ve vlažném tempu. Hosté pečlivě bránili a vyráželi do rychlých brejků. Ve druhé třetině začali Čejovští lépe bruslit a kombinovat. Hosté začali kupit chyby v obraně, čehož soupeř beze zbytku využil. Třetí třetina dohrávala již pouze z povinnosti. Fakta – góly: 26., 27. a 41. Vašek, 16. a 60. Pavlas, 23. a 36. Jaroš, 31. Bárta, 33. Buben, 40. Sibera, 40. Koten, 57. Folejtar – 10. Kříž, 24. Louša, 45. Červený. Rozhodčí: Parýzek, Novotný. Vyloučení: 5: 2. Přesilovky: 2: 0. Diváci: 50. Třetiny: 1: 1, 8: 1, 3: 1. Čejov: Šťastný – T. Moravec, Sibera, Folejtar, Buben, Koten, Jaroš, Vašek, Pavlas, T. Maršík, Z. Moravec, Tauber, Kerbr, Bárta. H. Cerekev: Červený – P. Nacházel, Kříž, A. Nacházel, Vacek, Beseda, Z. Červený, Kot, Parkán, Jírů, Louša.