V Humpolci poběží na dvě rozhledny. Pro dobrou věc

1

Rychle nebo pomalu, individuálně nebo s rodinou. Každý se může rozhodnout, jak se zapojit do prvního ročníku benefičního Běhu na dvě rozhledny, který se uskuteční 13. května 2023 v Humpolci. Výtěžek ze startovného půjde ve prospěch Nadačního fondu pomoci Bernard, který pomáhá lidem v nesnázích.

Startovat se bude po 14.00 ze dvora Rodinného pivovaru Bernard. Asi pětikilometrová trasa vede na novou rozhlednu na pivovarském komíně, odtud na rozhlednu hradu Orlík a zpět do pivovaru. „Tempo je na každém účastníkovi, může běžet, klusat nebo účast pojmout třeba jako vycházku. Důležité je jen projít kontrolními body a dorazit zase zpět do pivovaru,“ zve k účasti ředitel Nadačního fondu pomoci Bernard František Ćmok.

Pivo na rok zdarma
Poběží se ve dvou kategoriích – závodníci a výletníci. Závodníci startují v rozestupech a ten nejrychlejší se může těšit na pivo na rok zdarma, odměny jsou připraveny i pro další závodníky. Výletníci – rodiny, přátelé a malé kolektivy, budou startovat po skupinkách. I pro ně jsou připraveny odměny.

Startovné bude možné uhradit v hotovosti na místě, pro jednotlivce je 400 korun a pro rodiny 800 korun. Počet účastníků akce je limitovaný, je vhodné se včas přihlásit na e-mailové adrese prihlasky@bernard.cz.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune na jiný termín.

Axl

One thought on “V Humpolci poběží na dvě rozhledny. Pro dobrou věc

  1. Po 6-ti letech charitativního běhu Hranirun, pořádaného společností Hranipex, je fajn vidět že se přidala i další firma v této charitativně-sportovní akci. Paleček nahoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí fotbalisté vyhráli v Jihlavě

Út Kvě 2 , 2023
Humpolečtí fotbalisté udělali důležitý krok k případné záchraně v divizi D, když porazli rezervu Jihlavy na jejich hřišti. Odlepili se tak z posledního místa tabulky.
Fotbalistům Pelhřimova se v přípravě daří. Před týdnem zdolali Ždírec vysoko 5:0, v sobotu vyprovodili Humpolec 6:1.

You May Like

Témata