V humpoleckém Central Trade Parku bude podnikat i automobilka Volvo

18

Průmyslová zóna sousedící s dálnicí má dalšího nového nájemce. A i tentokrát se jedná o světoznámou obchodní značku. Část haly v humpoleckém Central Trade Parku obsadil přední výrobce těžkých nákladních tahačů, švédská automobilka Volvo. Ta plánuje zprovoznit na výměře přesahující 900 metrů čtverečních prodejní salon, jehož součástí bude autorizovaný servis i veškeré další potřebné zázemí pro podnikání v oblasti obchodu s kamiony.

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Uzavírka v Humpolci: Objížďka pro náklaďáky je 50 kilometrů dlouhá

Axl

18 thoughts on “V humpoleckém Central Trade Parku bude podnikat i automobilka Volvo

 1. I stávající největší nájemce Central Trade Parku v nejbližších týdnech očekává příjezd nových agenturních pracovníků,cca dva plné autobusy rumunů. Češi jsou v této tíživé ekonomické situaci moc drahá pracovní síla.

  1. Vůbec se ničemu nedivte,cestování a přesouvání za levnější pracovní silou je základním principem kapitalistického systému,tedy za co nejméně nákladů vyrobit a o lidi se starat co nejméně.
   Otázkou však zůstává jak dlouho může kapitalismus takto fungovat.

    1. Rumuni budou dělat za 6000 čistého,takže taktika jako v Arcellor Mittal. Zbavit se co nejvíce drahých čecháčků!

    2. Proboha kde berete to slovo Čecháček???
     Chodit s vlajkou na hokej to jsme všichni hrdinové, nadávat na Rusko to jde všem dobře, to jsme Češi, ale když jde o práci, tak jsme čecháčkové, to bych plivnul nad takovým postojem

   1. že by Češi neměli zájem?Vždyť v prosinci jich hromadu vyhodili,najednou se tedy vytvořila nová místa?

   1. Tam je už plno Romonu, Rumunu, cikánů. No kdo se v tom má vyznat. Prostě rozumí česky=hnědočech, nerozumí česky=Rumun, turista

    1. Pokud chce mít firma výrobky či služby cenově konkurenceschopné, tak zkrátka nemůže rozhazovat. A mzdy jsou jednou z největších nákladových položek.
     Když to může dělat Rumun nebo Slovák, proč by to pro Čecha mělo být málo ???

     1. Jestli se vám zdá 6000 Kč měsíčně dost můžete nastoupit ještě dnes 🙂 a pak,že není na humpolecku dobře placená práce.

     1. 6.000,- je nesmysl, tuším že kolem 10.000,- je minimální mzda. /teď nevím zda hrubá nebo super hrubá/. To ale nemění vůbec nic na tom, že každý máme tak velkou mzdu, jak dobře placenou práci jsme schopni si najít. Takže pokud někdo pláče, že má málo, tak nezbývá než se sebou začít konečně něco dělat. Utírání prdelí přísluší jeslím a pak až domům pro seniory.

     2. Slintáte tady pěkný voloviny !!! Když může mít ku…čka od Nečase stotisícové odměny, proč by nemohl kvalitní český dělník mít alespoň průměrný plat? Cigánům z něho vypočítávají i podporu a člověk, který denně maká si pomalu ani nevydělá tolik, co má cigán podporu. Doporučuji Vám přečíst si rozhovor s panem Johnem Bokem v Parlamentních listech. A PAK SE ZACHOVAT, JAK JE TAM DOPORUČENO !!!

     3. Řeš jen to co dokážeš sám ovlivnit. Cigány nebo premiérovu asistentku nezměníš. Sehnat si lepší práci je jen na tobě.

     4. Prostě držet hubu a krok,to je dnes potřeba ještě 100krát víc než za býv.režimu.
      Držhubné se dnes moderně nazývá loajalita k firmě.A běda,jestli se pokusíš třeba o odborovou činnost nebo něco požadovat.
      Kam se hrabou bývalí kádrováci ze socialismu.Agentury, personalisti, to jsou dnes jiní sekerníci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dopravní nehoda u Pelhřimova

Čt Led 26 , 2012
Při výjezdu z Pelhřimova po Humpolecké silnici na hlavní silnici č. 34 na Humpolec se dnes ráno stala velice vážná nehoda. Od 08:20 je zde kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem ze všech tří směrů, řízený policií ČR. Předpokládá se že bude trvat do 09:20. Jsou zde 2 havarovaná vozidla – […]

You May Like

Témata