VÁNOČNÍ ODPOLEDNE v ZŠ Hradská

9

Základní škola Hradská zve všechny žáky, rodiče a ostatní spoluobčany na Vánoční odpoledne v sobotu 13.prosince od 14 do 17 hodin.

V tomto roce jsme pro vás připravili tradiční i nové výtvarné dílny:


 


– svíčky z včelího vosku


– výroba veselých andělíčků na kolíčku


– kostkovaná vánoční přáníčka


– ozdoby 3D pro radost


– slaměné ozdoby a řetězy


– tradiční taštičky


– oříškoví medvídci


 


Dále bude připraveno:


 


– vánoční obchůdek


– občerstvení


– přírodovědná výstava


 


Těšíme se na vaši návštěvu!


 


PhDr. I. Kostřicová – zástupce ředitele školy

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: U Humpolce vznikne kruhový objezd. Doprava do června bude omezená

myska

9 thoughts on “VÁNOČNÍ ODPOLEDNE v ZŠ Hradská

 1. Klobouk dolů před všemi,kteří celé odpoledne připravovali.Chválím nejen paní učitelky ,ale i žáky,s jakou ochotou se nám návštěvníkům věnovali.To je o výchově,hrdosti na svoji školu,která mimo jiné nemá v dalekém okolí konkurenci.Paní učitelky,můžete být na ni pyšné a děti také.Kdybych měla děti školou povinné,neváhala bych ani na chvíli,na kterou školu je dát.Bylo to opravdové pohlazení po duši.Ještě jednou děkuji a blahopřeji.Stálá čtenářka Humpoláka.

 2. Vážení,kdysi jsem do vaší školy chodil a musím říci,že jsem nevěřil vlastním očím,k jaké proměně došlo.Humpolcem jsem jen projížěl a zastavil jsem se u známých,kteří mi o této akci řekli.Jsem nadšen a všem,kteří pochybují o práci učitelů,o kvalitě vzdělávání a výchově,doporučím návštěvu vašeho zařízení.Na ten váš týden otevřených dveří v lednu určitě přijedu a vezmu celou rodinu i známé,protože jsem ještě něco podobného neviděl.Je vůbec možné,že v takto politicky zkorumpovaném státě ještě takového školy pracují?Stačilo mi podívat se jen na vaše 3W stránky a okamžitě jsem věděl na čem jsem.Jen tak dál a nepolevte a ukažte všem nevěřícím a pochybujícím,že i u nás se dá dělat školství na úrovni.Bývalý žák z Litoměřic.

  1. S obouma příspěvkama souhlasím,je to fakt dobrá škola.Mám tak holku ve druhý třídě a je opravdu spokojená a s paní učitelkou taky.

    1. Já zase fandím ZŠ Hálkova. 🙂 O ZŠ Hradské však nemohu nic říct, neb jsem jejím žákem nebyl.

     1. Jistě jsou na Hradské šikovní,ovšem cestování dětí z některých místních částí Humpolce do Hradské je opravdu problém. Mám na mysli ty vesnice,které spadají pod ZŠ Hálkova,jestliže by prvňáčci třeba z Hněvkovic,nebo Kletečné měli chodi do Hradské tak to si představit neumím.
      Ještě do roku 1997 jezdíval autobus cca.v 7.30hodin,dnes musí tito malí školáci jezdit v 7.10 se staršími.,nebo být vozeny rodiči.
      Proto mnozí dají přednost Hálkové,která je blíže.

 3. Chtěla bych poděkovat za krásné komentáře a slova uznání,moc to potěší a povzbudí!Snažíme se ve škole pracovat co nejlépe.Pro mě je to moc hezký dárek teď k Vánocům ,ale nejen k nim.Můžu slíbit za nás učitele na škole Hradská,že se budeme snažit nepolevit a pro děti,rodiče i veřejnost podobné akce organizovat a vymýšlet dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozvánka na 15. zasedání Zastupitelstva města Humpolec

Po Pro 15 , 2008
Zasedání zastupitelstva se bude konat ve středu 17.prosince od 15 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu. Mimo jiné se bude projednávat městský příspěvek na opravy fasád v příštím roce a vyhlášení rozpočtového provizoria. Čtěte dále:   Báječné léto s muminky

You May Like

Témata