Večerní bouřky zasáhly hlavně Havlíčkobrodsko a Pelhřimovsko, lokálně padaly stromy

Podvečerní a večerní bouřky zasáhly zejména pelhřimovský a havlíčkobrodský okres, ostatní okresy kraje byly dotčeny minimálně. Nejčastěji se řešily popadané stromy, nejvíce v okolí Humpolce a Havlíčkova Brodu.

a dálnici D1 popadaly stromy na 95. – 98. kilometru, vyžádaly si dopravní nehodu bez zranění, provoz v obou směrech je ale aktuálně bez omezení. Následky větrné smrště a silného deště odstraňují správci komunikace.

Spadlé stromy byly hlášeny i v okolí Humpolce (zde ve směru na Brunku je přes silnici velký strom a odstarněn bude až v pátek) a Havlíčkova Brodu (zde na komunikaci I/38 směrem od Čáslavi nebo poškození semaforu v Masarykově ulici). Na Pelhřimovsku a Havlíčkobrodsku se dále šetří a likvidují popadané stromy a poškozená vozidla.

Havlíčkově Brodě a jeho okolí též došlo k výpadkům elektrického proudu. V souvislosti s bouřkami nebylo doposud hlášeno žádné zranění.

Čtěte dále:   Srážka auta s vlakem v Herálci: trať mezi Brodem a Humpolcem je znovu průjezdná

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kde řidiči nejčastěji bourají? Nový portál mapuje nejrizikovější místa na českých silnicích

Po Čvc 12 , 2021
Pro změnu nepřiměřená rychlost je podle portálu hlavní příčinou častých nehod na dálnici D1 nedaleko Humpolce. S dodržováním rychlosti mají řidiči v Česku obecně problém. Čtěte dále:   Děti z pavlovského přírodovědného kroužku bodovaly v celorepublikové soutěži
Highway číslo jedna a po ní jede king. Před 40 lety spojila Prahu s Brnem dálnice D1

You May Like

Témata