Velké letní taneční soustředění v Humpolci

od 27.7.2013 v 10:00 do 2.8.2013 v 19:00 v Humpolci

V týdnu od soboty 27. července do pátku 2.srpna se koná již po třinácté VELKÉ LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ v Humpolci.:

Soustředění je určeno pro STŘEDNĚ POKROČILÉ a POKROČILÉ TANEČNÍKY. Účast v páru není podmínkou.
Denní program je následující:
Společný vedený dopolední trénink (9:30-11:30), oběd a odpočinek, společný vedený odpolední trénink (17:00-19:00), večeře, volno, večer možnost promítání záznamů s taneční tematikou. Začneme v sobotu 27.7. v 10:00, odpolední blok od 17:00. Vedený trénink bude vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Od pondělí bude probíhat dopolední blok kvůli stravování v místní jídelně již od 9:30. Skončíme pátečním odpoledním tréninkem.
Ve středu 31.7. bude odpočinkový den, tančit budeme jen dopoledne.
Tančíme v rozlehlé tělocvičně internátu České zemědělské akademie a to na adrese:Fügnerova 570, Humpolec. V internátu je zajištěno i ubytování. Pokoje v internátu jsou běžně vybaveny WC a sprchou, příslušenství je ale vždy společné pro dva pokoje.
Dopravu si zajišťují účastníci soustředění individuálně.
Stravování je také individuální. Snídaně si každý připraví z vlastních zdrojů přímo v internátu. Vezměte si s sebou vlastní hrnek, talířek apod., varná konvice rozhodně pomůže. Obědy a večeře si vychutnáme v dobrých a cenově příjemných humpoleckých restauracích.
Za celý týden natančíme pod odborným vedením neuvěřitelných 28 hodin. Věřte, že taneční posun je po takovéto dávce srovnatelný s půlročním tréninkem.
Cena vychází na 500 Kč na osobu a den (plus ubytování 200 Kč/1 noc).
Pokud z časových důvodů nemůžete přijet na celý týden, je možné přijet i na několik dní.V tom případě doporučujeme přijet spíše na začátek soustředění. Hlaste se prosím na mailu atk@tanecni-pro-dospele.cz.

Tanecniprodosp.jpg

zdroj: http://tanecni-pro-dospele.cz/tanecni-akce/

Čtěte dále:   Roman Štětina

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pouťový koncert v Jiřicích

Po Čvc 22 , 2013
V neděli 28. července 2013 se uskuteční „Pouťový koncert“ v Jiřicích Čtěte dále:   ZŠ Humpolec, Hálkova - Všechny chutě a vůně světa

You May Like

Témata