Veřejné projednání: Koncepce dopravy Humpolce

46

Analytickou a návrhovou část Koncepce dopravy města – Plán udržitelné městské mobility představí všem zájemcům přímo zhotovitel, jímž je firma KPM Consult, a. s. z Brna. Veřejné projednání se uskuteční ve středu 21. srpna 2019 od 15 hodin v sále humpoleckého kina.

Pozvánka na veřejné projednání Koncepce dopravy Humpolce.
Čtěte dále:   Stopy stavitele Santiniho vedou i do Humpolce

Petr

46 thoughts on “Veřejné projednání: Koncepce dopravy Humpolce

 1. Co si mám pod tím představit – konečně městskou dopravu a integrovaný dopravní systém autobusů na Vysočině,nebo budování dalších zbytečných jednosměrek,kvůli parkování?

  1. Situace dopravy vyřešit nejde. Ulice zúžené, u polikliniky přecpáno, parkovat není kde, autobusy v centru, kde by být neměly.. Co vlastně chtějí řešit?

   1. Koncepce je k ničemu, když se tady nic nedodržuje ! Kamiony pivovaru dnes a denně porušují zákazy vjezdu přes náměstí, v Hálkově ulici a jinde a policii a vedení města je to fuk i když to každý den vidí….je to moc smutná realita, jak si někdo může ve městě dělat beztrestně co chce….

 2. Žádná koncepce ani antikoncepce neřeší excesy, které tu máme i po dramatickém zúžení ulic a nastavění zábran přes silnice. Ubyli závodnící na motorkách a v autech s uřvanými výfuky? Ne. Ani náhodou. Jen jste hoši a holky zkomplikovali fungování těm normálním obyvatelům. K čemu je ulice, kde se nevyhnou dvě auta, když tam někdo v jednom pruhu (nebo i s koly na chodníku) zastaví? Taková ulice je naprd. A vidí to všichni. Zlatí komunisti, za těch město fungovalo v tomto mnohem lépe. Proč tu není MHD???

   1. Nejvetsi problem je v centru kratkodobe zaparkovat.
    Firmy a urady si z centra udelaly personalni parkoviste , rano
    mista bezohledne obsadi a cely den si nikdo jiny neskrtne.
    To je mestem podporovane svinstvo.

  1. Jo, ti byli báječní. Třeba parkování na sídlištích Rybníček a nebo nad poštou, nádhrná ukázka koncepčnosti.

  2. Za komunistů bylo několikanásobně méně aut a dopravy celkově. a proč tu není MHD ? to snad ani nestojí za reakci 🙂

   1. Ani za farou, ani pred farou. Ta sarancata okupuji a otravuji vsude. Odtahnou az k veceru. A nektera ani to ne.
    Jediny ucinny pesticid na ten obtizny hmyz je placene stani delsi jak hodinu.

     1. Toto řešení bylo navrhováno už mnohokrát. Vždy to Kučera za podpory ODS zamítl. Lidé z MU a pivovaru by neměli kde parkovat….

     2. Tak Kucera uz je v zadeli a jsou tu novi, a maji prostor k
      uzitecnym zmenam. Mohou zacit naplnovat svoje predvolebni
      sliby. Vyresit parkovaci problem v centru prece neni tak narocny
      ukol.

     3. V loňských programech kandidujících stran jediná ČSSD navrhovala zpoplatnění v centru.. Bohužel voliči ji dali důvěru pouhých 2 mandátů…Takže asi tak

     4. Kolem prodeje pozemku před starým AN se strhla nepřehlédnutelná vlna odporu jisté skupiny. Přitom význam PROBLÉMU parkování v centru a prodeje zmíněného pozemku je pro občany neadekvátní.
      Ať z jedné či druhé strany, je to vždy o prosazování vlastních zájmů určitých skupin.

     5. Jde o to, že odprodej parkoviště u zrušeného nádraží byl opravdu nesmyslný. Parkoviště je plné a slouží veřejnosti.Bohužel zastupitelé se pos.ali před developerem. O tom to je.

      Je spíše zajímavé, že se nic na pozemku nádraží neděje. To bylo řečí…

     6. Ale děje, slouží jako sklad materiálu pro nový kruháč .-)
      Ale to vše je historie. Aktuálně je k řešení zaměstnanecké parkoviště zdarma v centru města.

     7. Zastupci Hugo v MZ se snazili prodej jeste zastavit nepodepsanim dodatku k puvodni smlouve. Viz cervnove zasedani. Bohuzel Kostricova najednou uz jako radni zmenila svuj nazor a tak koalice dodatek o jeden hlas prohlasovala. Smutnej pribeh jehoz strujcem je Jirka Kuceru a spol.

     8. Jojo. Koalice šla opět i proti doporučení finančního výboru. Tohle je jejich obvyklý klientelismus.

     9. a nema na to snad poctem hlasu koalice pravo? Zastupci HUGO meli byt uspesnejsi a mohli prodej resit oni. Takto mohou protestovat ale to jedine co jim zbyva

     10. Selský rozum velil ponechat parkoviště a nepožadovat výstavbu kavárny..

     11. opakuji dotaz: nema snad koalice pravo na sve rozhodnuti? Ze se to nekomu nelibi, chapu, muze to „spocitat“ koalici v pristich volbach…

     12. Koalice právo má..To ji přece nikdo neupírá. Jde spíše o to, že ti, kteří v minulém zastup.hlasovali proti odprodeji dnes po vstupu do koalice hlasují pro. Ten diametrální rozdíl v názorech…To zaráží…
      A volby roku 2022 zatím veřejnost zajímají jen opravdu vzdáleně.

     13. Tak pí I. Kostřicová je smýšlením komunistka, to se ví. Od nich konzistenci v názorech nečekejte.

     14. Tak to mi prosím vysvětlete, jak souvisí politické smýšlení s konzistencí názorů. Opravdu tomu nerozumím. Děkuji. LK

     15. Já jsem přesvědčen, že doba nazrála natolik, že vedení města bude otázku
      uvolnění parkovacích míst v centru od celodenních stáčů neprodleně řešit.
      Toto si už snad nikdo zametat pod koberec nedovolí.

     16. Vsadim svoje boty ze stavajici vedeni nema na takovy pocin koule. Nestane se nic

     17. Je to stále stejné. I pod vedením Karla zastupitelstvo schvaluje to co si přeje klika z ODS – tedy Jirka a Standa… a tak i ty kamiony budou přes náměstí a Hálkovou jezdit zákazem dál beztrestně, protože tomuto diktátu se podřizuje i místní policie…..tak jako po volbách přes kukačku změnila názor p. Dvořáková, tak teď zase p. Kostřicová no a tak to půjde dál…

     18. To je to v našem městě opravdu tak špatné, že ten pivovarník neřídí jen město, ale i policii ? To je tedy moc smutné a pro občany deprimující….nestálo by za to dát podnět na krajské ředitelství policie ČR ?

     19. Když je pivovar v centru tak asi to pivo se nějak vyvážet musí. Není to jen v Humpolci, i v ostatních městech jsou pivovary v centru, byvali to jedny z nejstarších staveb v městech. Nebo si myslíte že budou vyvážet dodávkou?

     20. No to ne, ale nemůžou si jezdit beztrestně přes zákazy jen kvůli tomu, že jsou řidiči líní jet okolo a zkracují si cestu přes centrum města !

     21. Jiste, pivovary se budovaly ve mestech. Ale byly to mestske pivovary s malou produkci piva. Takovy byl i ten humpolecky.
      Dnes je z nej tovarna na pivo, tak se tady hloupe nedivte takovemu provozu kamionu po meste. Prumysl s takovym objemem vyroby patri jednoznacne za mesto.

     22. To že pivovar vyrostl neopravňuje řidiče k tomu , aby porušovali zákazy vjezdu a zkracovali si cestu přes centrum města !

     23. Všichni nadáváte na na humpolecký mega pivovar,ale 99 procent v hospodách mlaská nad jeho produkty, nejčastěji 11tkou a jiné pivo byste nepili. Tak proč kritizujete. Nepijte to a nepodporujte. Kritika za klávesnicí je na nic.

     24. A tak to je zrejmě jen takové povzdychnutí. Boj s větrnými mlýny.

     25. A co teprve ta plánovaná jednosměrka v Jihlavské ulici ( koncepce dopravy) u budovaného zákaznického centra pivovaru.

     26. je to v návrhu Koncepce dopravy. aby bylo kde parkovat u pivovaru. Počítají i s autobusy. V plánu je jednosměrný provoz nahoru. Je to jen koncepce od nějakých specialistů 🙂

     27. To je neuvěřitelné, co je schopen si pivovarník prosadit. Italská mafie je čajíček…

     28. Máte zvolené zastupitele, tak je zasypte dotazy a návrhy. Od toho jsou a všichni ti, kteří tam sedí třetí volební období a více by to měli chápat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kraj Vysočina představuje Chutě Vysočiny. První s podtitulem Brambory

Čt Srp 15 , 2019
Kraj Vysočina připravil novou sérii skládacích letáků s názvem Chutě Vysočiny, které propagují regionální zemědělské komodity. Čtěte dále:   Stopy stavitele Santiniho vedou i do Humpolce

You May Like

Témata