Axl

29 thoughts on “Video: 4. zasedání zastupitelstva města

 1. To jsou samé studie………nic neschválit……..všechno odložit, hlavně nic pořádného nedělat!

  1. Není pravda. Pustil jsem si záznam a konečně po letech vidím, že tam sedí někdo kdo chce věci dělat a měnit. Taky někdo, kdo věcem rozumí. Viz.Machek, Štěrbová, Hendrych. To jsou tahouni.

   1. Hendrych? Výsměch těžkého kalibru. Jeho ubohá bezvýznamná glosa v závěru?
    Ani neumí skloňovat. A ostatní? … Svatá prostota.😂

    1. Kdo zná Hendrycha, co všechno (ne)dokázal, tak mu je jasné, co udělá pro Humpolec. Hrala, to je kapitola sama pro sebe…..a paní starostka je unavená už teď a dále pan Machek se svým přístupem bude jen a pouze vše oddalovat, až tu budeme mít nové volby.

    1. By mě zajímalo jestli se Rýzner dokáže omluvit,za ty špíny,co házel na předchozí zastupitele a podaná TO, když je teda policie všechny odložila…

     1. Klasicky predvolebni trik. Tady slo pouze o diskreditaci politickych rivalu a ovladnuti radnice.

      Ucelovy bonz podvrataka.

     2. “Ta hra začala a já ji chci dohrát až do úplného konce,“ Stanislav Bernard z 2.11.2020 pro Seznam zprávy; Spor o trubky….

      A teď babo suď, kdo je vítěz???

     3. Politika je tvrdá disciplína. ODS a spol dostali nakládačku a lížou si rány v opozičních lavicích. Bernard to raději úplně zabalil.

      Viltězem této přestřelky se stal občan. Klientelismus v Humpolci skončil.

 2. Nebuďte naivní. Kdo by se nechal ovlivnit trestním oznámením, které bylo podáno 18 měsíců před volbami.
  Jediný kdo si prohrál volby je ODS a KDu, stejně jako co předvádí Fialova vláda dnes na celorepublikové úrovni.
  Mimochodem Babiš vyhrál volby na počet mandátů a to byl obviněn.
  Zde rozhodla neschopnost minulého vedení. Už se s tím smiřte. Vše ostatní jsou plačky nad rozlitým mlékem.

  1. Neschopnost snad přímo ne, ale lidé byli už unavení stále stejnou stranou na postu starosty.. Proto nastalo střídání

 3. Vůbec nechápu, co se tady řeší. To je jak číst týden staré noviny.

  Mrkněte na video ze ZM, kultivovaně vedená debata, kde všichni dostanou dostatek prostoru se vyjádřit ( někdy až moc😂). Koalice ANO, HUGO, Piráti a STAN, připravení a co potřebují bez problému prohlasují. Město má naplánovány největší investice v jeho historii, vše funguje, nic nezkolabovalo. Opozice musí více pracovat, pokud se jim vůbec chce zatím to jsou takový nesrozumitelný štěky (Kratochvíl, Brukner), zbytek mlčí.

  Město se rozvíjí.

  Užijte si večer pálení čarodějnic a zítra krásný svátek.

  Jak vidno i redakci humpolaku se líbí videa ze ZM, že nám ho prvně přiložila a doufám že se v tom bude pokračovat i do budoucna. Je to hezké.

  1. Vidím to úplně stejně. Pěkné shrnutí. Prostě Hugo vneslo do zdejších vod něco co nikdo nečekal -> práci pro město a občany, navíc dost aktivní. U korýtek teď sedí někdo, kdo fakt maká. Takže si peníze za to úplně zaslouží. Spíš by ti neuvolnění z rady měli brát i víc. Já bych tam za 10tis. hrubého neseděl a všechny ty problémy řešit nechtěl. Technický služby, úřad, místní části.

   1. Hugo vneslo do zdejších vod něco co nikdo nečekal -> Zdeňka Rýznera->člověka který mnoho lidí celé roky promlouvá, oceňuje, dává ke k soudu a výsledek je ten, že se nic neprokázalo. Ať žije Gugo!!!

   2. Bohužel koalice zatím mluví pouze ústy starostky, Voplakala a Machka. Ostatní mlčí,ale to bylo i ve staré koalici.Vždy je někdo viditelnější.

    Opozice mluví pouze dvěma hlasy a to je bývalý starosta a hlavně bývalý místostarosta. Je vidět, že pan Brukner byl v obraze. Ostatní mlčí

 4. To bylo jak na funuse, starostka neumí počítat tak je 20 pak 21a 22. Hrala to je buran nevychovanej a
  ZR se musí propadnout hanbou . Když je vše odloženo tak se omluvte oba.

  1. Milá ODS počkejte si na příští volby 2026. Ale pochybuji, že uspějete, jste marný😂😂😂

   1. Jde i o strany současné koalice. To je jasné. Kromě P. Voplakala a pana Machka je Hugo bohužel bez výraznějších tváří, o tom svědčil i pokles o jeden zastupitelský mandát. Stan je podivný spolek, který bez tváře Hraly neexistuje v akčnějším módu, poněkud překvapivá je i rezignace p.Kamana na místo ve FV, rovněž kandidoval za Stan. Piráti bohužel zcela mrtví, pan Hendrych to sám neutáhne. ANO je bez další případné kandidatury současné paní starostky také bez nové mladší tváře. Ostatní zastupitelé za ANO jsou noví, zatím mlčí a nic neřekli ani v plénu.

    Opozice zatím mluví ústy mužů bývalého vedení. Tedy vždy skvěle připravený a jasně formulující pan Brukner. Jediná výrazná tvář lidovců. ODS zviditelňuje výstupy bývalý starosta,ale novou tvář,či začínající politickou personu nemají. A nová tvář se nejeví.

    Nestraníci za ČSSD bohužel zatím bez náboje, nováček Jůzl možná rozumí jak učit,ale politik to ovšem nebude, na omluvu lze říci, že funguje první období, Balnohová je starou tváří v zastupitelstvu. Není tažným koněm. Členové strany už nebyli zvolení po tři volební období.

    Do voleb 2026 zbývá moře času a jistě i událostí,ale opravdu tváře nové chybí ve všech možných uskupeních.
    To musí vidět jak příznivci i odpůrci napříč spektrem.

    1. Voplakal a Machek strčí minulé vedení pohodlně do kapsy.
     O budoucnost Huga v r 2026 se opravdu nebojím, půjdou do voleb po čtyřech letech vládnutí.
     Ovšem ODS bez Bernarda a Kučery, největších tašek na hlasy v čele s Karlem Kratochvílem a Alenou Náhradnicí Kukrechtovou, to bude pokoukání ba přímo výkon k nezapomenutí.
     Hugo přišlo o mandát na úkor Pirátů. KDU bude též zajímavé pozorovat. STO nebude kandidovat. Komouši jsou passé. ANO opětovně vyhraje, jedno kdo bude lídr.

     1. ANO vyhrát ani zdaleka nemusí, bez silného lídra v čele je jejich kandidátka poněkud slabá. To vidí všichni.

     2. ANO vyhraje i bez silného lídra. Sledujte celorepublikový přeliv voličů, který teprve čeká na svůj vrchol.

      Pokud Hugo posílí kandidátku, dokážu si představit, že to bude druhý nejsilnější subjekt v našem městě, jelikož není propojen s celorepublikovou značkou. Strany jako ODS, KDU, STAN a Piráti budou platit daň z nepopularity.

     3. sorry jako ale 6 měsíců po volbách řešit další volby je na mokrej ručník na palici

 5. Muze sem prosim nekdo hodit jmena a pocty hlasu nejuspesnejsich kandidatu poslednich mistnich voleb ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ocelářky - párky v listovém kabátku - úžasné jednohubky

Pá Dub 28 , 2023
Ať už Vás čeká oslava, party nebo nečekaná návštěva, toto pohoštění sklidí zaručený úspěch. Je to snadné, rychlé, velmi chutné a vkusné občerstvení. Jenom se po nich zapráší. Posypejte je sezamem, kmínem, čedarem a nebo podávejte jen tak. Výborné.
Párky v listovém kabátku - úžasné jednohubky

You May Like

Témata