Vítání jara v Městské knihovně

Ve středu 23. března hostí Městská knihovna v Humpolci odpoledne otevřených dveří nazvané Vítání jara

„Od 13.00 hodin si zájemci mohou prohlédnout interiér městské knihovny, dětské oddělení, oddělení pro dospělé čtenáře, Literární klub, volnočasový klub Doupě a seznámit se s knihovním fondem, nahlédnout do pomyslné knihovnické kuchyně, seznámit se s knižními novinkami, při kávě nebo čaji popovídat o svých námětech na nové knihy nebo akce a vypůjčit si pěknou knihu,“ zve Ludmila Trnková z městské knihovny.

Připravena je také soutěž pro čtenáře dětského oddělení nejen o knížkách, čtení, literatuře nazvaná Klíč od knihovny.

Ivana Georgievová, specialistka na ayurvédu, představí ve 13.00 hodin svoji novou knihu o zdravém životním stylu s recepty.

„Připravili jsme také od 14.00 hodin vykládání karet s Lenkou Losertovou. Autorka léčivých mandal Lenka Losertová se představí tentokrát netradičně. Přiblíží různé druhy karet a zájemcům z nich vyčte, co je čeká v budoucnu,“ dodává Ludmila Trnková.

V programu odpoledne nechybí soutěž v obalování knih a rychločtení, dárek pro stálé čtenáře, turnaj ve stolním fotbálku, slavnostní zahájení půjčování zvukových knih a vyhlášení Čtenáře roku.

Převzato: http://www.vysocina-news.cz/clanek/vitani-jara-v-mestske-knihovne-v-humpolci/ 
Autor článku: Milan Pilař

Čtěte dále:   VOLT-AGE V 8SMIČCE HUMPOLEC

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Korupce demoralizuje a je drahá, říká Bernard

Út Bře 22 , 2011
„Znám spoustu veleúspěšných podnikatelů, kteří říkají: Já radši v Česku neobchoduji a radši exportuji, než abych tu byl nucen někoho uplácet. A to je tragédie. Během posledních deseti dvanácti let jsme se posunuli zhruba z nějaké čtvrté desítky zemí s vnímanou mírou korupce do šesté desítky, kde jsme po boku […]

You May Like

Témata