Vládneme, nerušit

33

Následky opoziční smlouvy provázejí naši zemi dodnes. Korupční skandály, mafiánské vraždy, útoky na novináře, podivné nákupy stíhaček – jen náhoda nebo přímý důsledek zákulisních politických dohod? Nová fakta a souvislosti o jedné z nejčerstvějších kapitol naší porevoluční historie v dokumentu Erika Taberyho a Tomáše Kudrny

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-/

Čtěte dále:   Velikonoční jízda na SVČ Humpolec

Petr

33 thoughts on “Vládneme, nerušit

 1. Tak nevím, mám-li si myslet, že je to jen další trocha předvolební propagandy. Pravda, vyšší level než komentáře k článkům.

  1. Člen redakce xx22 byl již za tuto „předvolební propagandu“ pokárán. :-)) I když iniciátorem zveřejnění byl jiný člen redakce Olaf, který momentálně neměl přístup do administrace.

    1. Jakákoliv předvolební agitace, která povede k něčemu lepšímu než je dnes je třeba.
     Nejsem paranoidní, když mě napadá: Hradní smlouva: Klaus -) Zeman?
     Olaf

     1. Ne nejsi tak nějak to bude. Jednoho sebestřednýho narcisa vystřídá druhý a ještě k tomu ožrala. Zlodějina propisek bude proti jeho vypitým bonmotům jen slaboučký odvárek. Brrrrrrrrr

     2. To je s podivem, jaké věci si lidé zapamatují. Zeman se jednou přihlásil k náklonnosti k alkoholu a aniž ho kdy kdo viděl opilého na veřejnosti,je podle Vás ožrala. To je stejné, jako kdybych tu tvrdil, že jste chytrý(á), protože jste chodil(a) do školy, ačkoliv to svým komentářem výše spíše popíráte.

     3. S podivem je vaše naivita soudruhu. Patrně jste jeden z mála, který projevy alkoholismu Zemana nezaznamenal. Doporučuji projít hojný počet videí kde tento opilec pod vlivem, hraje hlavní roli.
      Váše komentáře zase vypovídájí o tom, že jste se na netových fórech samozvaně pasoval do role ředitele zeměkoule.

     4. Tak já bych nepolemizovala o tom, zda je Miloš Zeman ožrala či nikoli, spíše by mě zajímalo, proč to někomu vadí, když téměř celý tento národ chlastá (s výjimkou dětí do 13 let). A proč to například nevadí u pana Kalouska, který ovlivňuje ekonomický stav této země.

     5. Chtěl jsem reagovat v podobném duchu,takže naprostý souhlas s vaším příspěvkem,jen pro: Anonymní – Úterý, 15.01. 2013 – 08:48:04,kdyby jste měl/a v hlavě jenom zlomek toho co tam má pan Zeman,tak by jste tento blábol nikdy nevypotil.Je samozřejmé,že tím nemyslím alkohol,aleIQ.Miruna

     6. Ale vadí, vadí. Taky vadí a moc. Ať si proboha každý chlastá jak chce, jen neleze do politiky. A u Zemana to teď můžeme ovlivnit !

     7. Dobrý den, anonyme, tyto projevy jsem v míře Vámi zmíněné skutečně nezaznamenal a budiž to mojí chybou. Do žádné role jsem se nepasoval a ani by mne to nenapadlo, tolik sebevědomí, narozdíl od některých, skutečně nemám. Proč jste mne označil za soudruha, je mi záhadou, rád bych, abyste mi to objasnil(a). Děkuji Vám a přeji pěkný den:-)

     8. Vypadá to že tady někdo píchnul do rudýho hnízda :-))))))

     9. No spíš to vypadá, že tady u některých funguje princip, že „kdo se mnou nesouhlasí, ten musí být nutně soudruh“. To je už trochu ubohé, nemyslíte?

     10. Za slovo soudruh se nikdo stydět nemusí. v západních sociálních demokraciích je to běžné oslovení i dnes.U nás Zeman vymyslel slovo přítel.

     11. Miloš Zeman začal svou pouť do prezidentského křesla majstrštykem. Po 10 letech, co ho nějaké zahraniční médium, tentokrát hned slovenské, požádalo o rozhovor, odmítl a poslal do háje rovnou všechny slovenské novináře. Názorněji už to Zeman udělat nemohl. Mnoho lidí dle výsledku voleb zapomnělo, že jednou z hlavních Zemanových devíz bylo pozurážet všechny okolní státy a ožralý padat do klína diplomatům. Nyní se umně, za pomocí filmaře Renče, snaží vzbudit dojem, že minulost nikdy neexistovala a že tento nový Zeman je někdo úplně jiný.

     12. Co udělal Karel za posledních 10 let pro ČR? velké NIC, takže ho volte, oni společně s Kalouskem, určitě něco zase, velmi rozumného, vymyslí 😛 Nazdar

 2. Koukám, že se debata o velmi podnětném dokumentu Erika Taberyho klasicky humpolácky zůžila na úplně nepodstatná témata, což trefně odráží politické uvědomění diskutujících. Tandem Zeman – Klaus, který by mohl opět táhnout za jeden provaz, a jejich nesčetné prasárny z dané doby, je diskutujícím zřejmě jedno. Doufejme, že ne většině voličů! 320 000 shédnutí za velmi krátký časový úsek, je celkem dobrým příslibem.

   1. Tak nevím, jestli nežijeme moc v minulosti. Vzpomínáme tu na fungování tandemu Zeman-Klaus, a nemůžeme jim to odpustit. Změnilo se od té doby něco? Co? Neměli bychom se víc zajímat o přítomnost? Třeba o to, že tzv. rebelové teď potichoučku zasedají do dozorčích rad firem se státní majoritou, že o budoucnosti země rozhodují Bezobratlí paní Karolíny? Oposmlouva je za námi. Tohle je teď realita. A není to následek oposmlouvy -u vesel jsou ti, kteří se od ní distancují. Promiňte, ale tohle mi přijde mnohem vážnější, než diskuze, kdo bude příštím kladečem věnců. Toť můj názor.

     1. To jste asi nepochopil(a), můj příspěvek. Netýkal se téhle vlády, ale toho, co se změnilo od dob oposmlouvy. Mimochodem, státní zástupci teď mohou dostat zelené celou láhev, třeba by to mnohým z nich pomohlo zapomenout na novoroční ocenění jejich práce. Video v odkazu je moc pěkné a jistě lze spoustu takových natočit o komkoliv jiném, kdo se pohybuje v politice tak dlouho, jako Zeman. Jestli je, nebo není pro mne volba prezidenta zbytečnou věcí, nechte s dovolením na mně. Diskutovat se mnou určitě nemusíte, do toho jste se pustil(a) dobrovolně…

  1. Je tu výraznější rozdíl než rozdíl mezi městem a venkovem. Výzkumy ukazují, že Schwarzenberga podporují především lidé mladší a vzdělanější, tedy také informovanější a přemýšlivější, lidé, kteří více cestují a znají svět. Zeman svým křupanským stylem vědomě hledal skupiny lidí, kteří především od piva nekriticky konzumují komerční televize a bulvární noviny. Ale možná tím venkov podcenil a bude překvapen, protože i mnoho prostých lidí ve venkovské hospodě chce mít na Hradě člověka, který by zemi reprezentoval s noblesou. V každém případě bude tato volba mezinárodně významným testem úrovně a intelektuálního vkusu české společnosti. Ano, nyní bude asi opravdu platit, že každá země má takového prezidenta, jakého si zaslouží.

   1. Češi mají zřejmě krátkou paměť, když si nepamatují, že jste to byl vy, kdopřehlížel mínění Čechů a nechal se účelově jmenovat Václavem Havlem ministremzahraničí, abyste hned nato podepsal v USA smlouvu o zřízení radarovézákladny v Čechách, přestože tehdy bylo 84% Čechů proti. Kdyby v tédobě nevzal skutečné mínění Čechů v potaz Vladimír Putin, a nevyjádřil sek tomu tak, že Američanům tuto základnu rozstřílí svými raketami, kdyždojde ke konfrontaci, asi by Američané tuto základnu skutečně postavili bezohledu na Čechy. Každý tehdy věděl, že základna zde není k obraně proti Iránu,ale k útoku na Rusko, vašeho dávného nepř&iacu te;tele. Nehájil jste náhodou užtehdy cizí zájmy proti Čechům?

    Když došlo k válce Ruska s Čečeny na Kavkaze, okamžitě po zahájeníválky jste věděl (když to nevěděl ještě nikdo, ani tehdejší prezident VáclavKlaus), kdo je viníkem, který ji způsobil. Kdo vám dodal tak bleskovéinformace, když i Václav Klaus tehdy prohlásil, že situace je krajněnepřehledná, než aby se k situaci mohl vyjádřit? Na straně Čečenců tamtaké bojovala izraelská armáda, což vaše ministerstvo zahraničí ovšem zatajilo.

    Dále jste svorně s Václavem Havlem schvalovalihumanitární bombardování na jihu Evropy. To bylo také podle vássprávné? Nebylo to např. správné pouze podle Američanů, kteří si zde na lidechzkoušeli a předváděli svou munici?

    Dnes, když cestujete do USA, musíte na imigračním úřadě při vstupu na územíSpojených států dát otisky všech prstů a palců, a také vám vyfotografují očníduhovku po tříhodinovém čekání ve frontě. Jako zálohu velkohubé demokracie majíSpojené státy FEMU, což je fašistická náhrada demokracie při vyhlášení stannéhopráva. To chcete tyto manýry přenášet do ČR?

    Kdo jste, pane Karle Schwarzenbergu ? Jste členem Bilderbergerské skupiny,jejíž členství automaticky předpokládá, že jste i členem některézednářsko-iluminátské lóže. Tato skutečnost se přetřásala v TV přece přivzniku TOP 09, pokud se pamatuji. Tehdy vám přispěchal na pomoc v televizipan Vladimír Dlouhý, jenž je sám členem Rothschildovy Trilaterální komise, cožje něco podobného, jako Bilderberská skupina, pupek světa, která podle vás prýpouze diskutuje, co dál se světem a jeho obyvatelstvem. Ano, jak naložit např.s těmi Evropany, aby podle plánu této skupiny jich bylo nejvíce 50%současného počtu. Třeba očkováním chorob?

    Jak je to tedy s tím vaším členstvím v některé tajné (nikoli okaté to je kamuflážní rozdíl) organizaci zednářsko-iluminátské lože? Pokudje mi z literatury známo, tak v podobné lóži byl také Václav Havel odroku 1968. Byl pasován v USA. Tehdy už se vědělo, že za 21let bude prezidentem. To samo o sobě by ještě nebyl takový malér, jako když siuvědomíme následující skutečnost.

    Při pasování na zednáře nebo ilumináta musí adept složit slib bezpodmínečnévěrnosti lóži přede vším, před jakýmikoli jinými veřejnými sliby včetně předslibem prezidenta republiky. Znamená to, že když přijde na přetřes situace, kdyzájmy ČR a zájmy např. světově nadřazené lóže jsouv rozporu, musí člen lóže uposlechnout představené lóže i proti zájmům ČRa českého národa. Např. ve vedení EU jsou dosazení, nezvolení členovélóží zastávající zájmy iluminátů a zednářů ve světě. Co na toříkáte?

    Pan Václav Havel v tomto směru (a nejen v tomto) český národpodvedl. To se také plně projevilo na celém jeho vládnutí.Nejprve po inauguraci např. navštívil Německo, kde se omluvil za odsun Němců poII. světové válce. Když se to Čechům nelíbilo, tak jste nyní chytře zareagoval,že byste v případě zvolení nejprve navštívil Slovensko, což měl samozřejměudělat kdysi i Václav Havel, ale neudělal.

    Děláte vše proto, abyste si prostřednictvím svých přátelv lóži zajistil co nejvýhodnější pozice, např. obsazením většinymíst v hledišti při konečném představení všech devíti uchazečů o postpresidenta ČR 10.1.2013 v České televizi. A kde jste vzal tolik peněz narozeslání vašich dopisů všem obyvatelům ČR, tj. asi 4.000 000 domácností, kdyžjeden dopis vás přišel nejméně 10 Kč za známku? Stálo to tedy 40.000.000 Kč,tj. 40 milionů korun. (Přiznal jste ovšem, že jste utratil za kampaň jen 20milionů). A to s těmi dopisy po nejméně 10 Kč jste udělal dvakrát po soběv poslední době. Jednou jste řekl, že jste všechny své majetky přenechalpotomkům. Máte tedy tak štědré potomky, nebo byl štědrý někdojiný.

    Pak je zde ještě jeden faktor, který se týká bezpečnosti dat procházejícíchČeským statistickým úřadem a spolupracujícími úřady. T. Okamura, jedenz uchazečů na post prezidenta, poukázal na toto bolavé místo jižněkolikrát zveřejněné v tom smyslu, že neexistuje žádná veřejná kontroladat, procházející těmito úřady. Z oněch asi 15.000 volebních míst včetnětěch ze zahraničí se výsledky voleb shromažďují na sběrné liště Českéhostatistického úřadu a nic nebrání vašim bratřím nikoli v triku, alev lóži , aby si najali schopného hekra a naprogramovaným softwaremoni loutkaři stojíc í vždy v pozadí elektronicky ovlivňovali výsledkyvoleb. Stalo se to u mnohých hlasování, kde musel být zajištěn tensprávný výsledek. A podezřelé je také, že podle TV Češiv cizině volili jen vás a nikoho jiného, pane Schwarzenbergu. Pan Okamura bylnapaden a neuznán jako vhodný kandidát proto, protože se chtěl tomuto podváděnípodívat na zoubek. Kdo z vašich bratří měl ten zájem Okamurujako kandidáta diskreditovat?

    Milý pane Schwarzenbergu, ještě, že jsou zde lidé, kterým tozačíná pálit a že se národ začíná probouzet z letargie. A ti nevědomci,kteří vám naletěli, např. na obrázek pankáče od Davida Černého (a jeho pojetínapř. Sv.Václava s koněm v pasáži Lucerny – visí nohama vzhůru), si asibrzy budou drbat hlavy, jak jen mohli naletět. No, ono se to černé magii někdyšpatně vzdoruje, např. v magické šachovnici o devíti políchv médiích, pokud tuto šachovnici media použijí, jste vždy uváděnv centrálním poli uprostřed, i když jste poslední vylosovanýv pořadí. Ono totiž to jméno Schwarzenberg, což znamená černou horu, seča sto spojuje se zlými černokněžníky, kteří lidu jen škodili. Tak sepoznávejte, pane Schwarzenbergu, abyste se nestal našim druhým Trautenbergem,asi se sám ještě ani pořádně neznáte. Ale, až vás poznáme&.

    Neváš Zdeněk Jermář, důchodce 70.

    PS: A k tomu všemu si přičtěte vaše zásluhy jako člověkadneška podle vašeho protikandidáta pana Miloše Zemana. Hlasoval jste prozvýšení DPH, hlasoval jste pro nestoudné církevní restituce a hlasoval jste prozavedení zlodějské důchodové reformy. V tom posledním případě asispoléháte na to, že těm mladým, až se skutečně ne-dožijí důchodu, budetev nebi strouhat mrkvičku. Pokud se tam ovšem dostanete jako člen lóže. Jemi ale známo, tak taková místa pro členy lóží rezervuje pouze pan Lucifer, a tov poněkud větším teple a trochu víc dole.

    A jestli tento kandidát bude reprezentovat s,,noblesou,,nechám na vašem svědomí,pokud nějaké máte.Miruna

   2. Aha, takžeted jste lidi rozdělil(a) na blby, kteří volí Zemana, a osvícené kteří volí Schwarzenberga. To je trochu zjednodušující, nemyslíte? Je celkem zajímavé vidět, jak rychle někteří, zejména ti, kteří nás pořád ještě strašík komunisty, přijali komunistický princip dělení lidí na dobré a zlé (chytré a hloupé) podle toho, zda sdílí jejich názor či nikoliv. Aniž teď jakkoliv hodnotím oba kandidáty, Vy nepřipouštíte, že i někteří „mladší a vzdělanější, tedy také informovanější a přemýšlivější, lidé, kteří více cestují a znají svět“ mohou volit Zemana? Podle Vás je to souboj idiotů s osvícenými?

     1. Miloš Zeman 2002: Každý dokument, a Benešovy dekrety jsou takovým dokumentem, musíte posuzovat v daném historickém kontextu. Já jsem byl první politik, který jasně řekl, že Benešovy dekrety jsou vyhaslé a byl jsem za to mnohokrát kritizován a přesto jsem měl odvahu to říci prostě proto, protože si myslím, že je to pravda. (ČRo Radiožurnál 28.února 2002)

      Ale u pana Schwarzenberga vysvětlení rozdílného názoru z dnešního hlediska odsuzuje ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak se volilo na Vysočině a v Humpolci

Ne Led 13 , 2013
1. kolo přímé volby prezidenta na Vysočině a v Humpolci Čtěte dále:   Přednáška „Kdo přilétá na krmítko?“

You May Like

Témata