Vloupání do domu v Humpolci

3

Do rodinného domu se v pondělí 18. června ráno vloupal v Lužické ulici v Humpolci neznámý pachatel.

Pondělní ráno bylo nemilé pro majitele rodinného domu v Lužické ulici. Neznámý lapka v době od 8:00 do 9:30  hodin rozbil skleněnou výplň okna a dveří domku v Humpolci a vnikl dovnitř. Z domu odcizil 9.500 korun a dámskou peněženku s občanským průkazem. Celková škoda byla vyčíslena na 12.000 korun.


 


Dopravní nehoda se stala rovněž v pondělí v 15:35 hodin na Humpolecku. Šedesátiletý řidič vozidla Dacia jel po silnici ve směru od obce Skála na Humpolec. V daném kilometru, při jízdě po přímém úseku ve stoupání, nedodržel bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím osobním automobilem VW Polo, do kterého zezadu narazil. Řidička vozidla snížila rychlost jízdy v důsledku okolností v silničním provozu. Ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda činí 90.000 korun.


 


 

Čtěte dále:   Opilý řidič havaroval u Kletečné na Pelhřimovsku, skončil na záchytce a přišel o řidičský průkaz

myska

3 thoughts on “Vloupání do domu v Humpolci

  1. Ani není s podivem, že se krádeže rozrůstají v lokalitách ubytoven, kde bydlí „opálení“. Lužická ul. je krásným případem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

IV. CEBIA Rallye Pelhřimov - Memoriál Tomáše Vojtěcha

Čt Čvn 21 , 2007
Již počtvrté se rozezní na Pelhřimovsku a okolí ostrý zvuk soutěžních vozů. IV. CEBIA Rallye Pelhřimov se odehraje v termínu 3. – 4. srpna 2007 jako součást mediasport.cz Mistrovství České republiky v rally 2007, Mistrovství České republiky v rally historických automobilů 2007, Trofej Zóny střední Evropy v rally historických automobilů […]

You May Like

Témata