VOČI 9 – 20:00 – 22:00 hodin

10

Snažíme se těm, kteří se letos nedostali na VOČI zprostředkovat tento neopakovatelný zážitek skoro on-line alespoň přes internet. Filmy bohužel nabídnout nemůžeme, co se však děje v humpoleckém kině mezi projekcemi …

Ve 20,00 hod. přesně to začalo. Ředitel kina pan Milan Žáček držel krátký proslov ohledně praktických informací s průběhem akce. Také jeho tvrzení, že tato akce již se stala klasickou musíme pouze potvrdit. Připomněl, že teď se dělají VOČI jen jednou za rok a na jaře Voko FAMU. Vchod kina se přes promítání zavírá, aby vše dopadlo v pohodě jako každý rok. Byly opět připomenuty jména firem, které si zaplatily nejdražší půlnoční večeři v Humpolci, na kterou pozvali cca dle odhadů okolo 160 lidí (podle mě více, hlediště je ze 2/3 plné). Díky Jirko Maryško, Zdeňku Rýznere, Michale Kavříku a pane Bernarde.


Kapíkovi se tu moc líbí, je tu levný rum a zrovna vedle něj stojí celkem hezká slečna. Markétě Šubrové se tu také líbí i jejímu mimi, co se ještě nenarodilo. Dle nového amerického zákona, zvyšujeme počet diváků na 161. Milanovi se tu také líbí, nějací pánové rozbili pivo a nabídli se, že to uklidí. Navíc vysmekli poklonu, že tu je zem čistší než v Bille.
Milan naštěstí rozumně dávkuje bedny s pivem 14°, které se začaly popíjet už při prvním filmu.


Opět jsme museli tady na baru konstatovat, že se na tak významné kulturně-společenské události v ČR, opět nezúčastnil žádná významná osobnost, třeba ministr kultury. První 20 min. přestávka se nám zdá velice krátká.


olaf

10 thoughts on “VOČI 9 – 20:00 – 22:00 hodin

  1. Byl-li rum levny,pak se da predpokladat, ze byl konzumovan ve vetsim mnozstvi, tudiz i slecna se mohla zdat krasnejsi nez ve skutecnosti byla.

   1. vzhedem ktomu, ze jsem konzumoval i filmy, tak byl rum konzumovan v mnozstvi velice mirnem. Takze ta slecna skutecne nebyla rozmazaná.

    1. Nikdo netvrdí, že byla slečna rozmazaná, jen rum mohl poněkud zkreslit skutečnost. Ale nehádám se, mohla být pěkná. Věřit bych ti nevěřila, kdybys tam takové kočky vedle sebe viděl 2 (slovy dvě) a na chlup stejné 🙂

     1. No rozhodně jsem viděl jednu a rozhodně si jí pamatuju dobře :-). Znám jí totiž už pár let 🙂

     2. no tak to ti nepovim, stejne tu holku asi neznas :-). A uz dost. Uz bysme se mohli bavit taky o necem jinym 🙂

  2. Byl-li rum levny,pak se da predpokladat, ze byl konzumovan ve vetsim mnozstvi, tudiz i slecna se mohla zdat krasnejsi nez ve skutecnosti byla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak vybírat z bankomatu

Ne Lis 9 , 2003
Podle tohoto návodu se zdá, že by ženy neměly vlastnit platební kartu. Nebo je to spíš ukázka mužského šovinismu?

You May Like

Témata