Výluka vlaku

9

Havlíčkův Brod – Humpolec (a zpět)

Aavylukavl.JPG

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Přerušení dodávky elektrické energie

Petr

9 thoughts on “Výluka vlaku

 1. Důvodem výluky je celková oprava asi 1,5 km úseku koleje mezi zast. Dolík a Petrkov. Bude zde položena údajně bezstyková kolejnice, což bude citelné zlepšení.

  1. Je super, že ČD tuto dráhu modernizují a neuvažují o jejím zrušení, jako tomu bylo před několika lety.
   Bohužel jsem se dozvěděl, že ŘSD zbourá most přes D1 na Bystrou a protože s tím prý vedení města Humpolce souhlasilo, tak nový nepostaví ! nevíte někdo jestli je to pravda ? Jestli ano, tak by asi mělo vedení města vysvětlit občanům svůj názor a argumenty a nebo okamžitě odstoupit !!

   1. Hele to se mi nezda, jak by se do Brtny jezdilo? Pres Komorovice? To se mi zda hloupost.Je to normalne vyuzivany most, ne nejaka lavka mezi polema. To podle me nezrusej.

     1. A ještě jsem slyšel, od informovaného zdroje, že agentura NASA oslovila vedení města s tím, zda souhlasí s pokračováním projektu osídlování Marsu. No, a co myslíte ti naši Humpoláci. Vyslovili zásadní nesouhlas. No a tak to ti Amníci odpískali. No, to je snad na výměnu celého zastupitelstva města.

     2. A včera volal Putin starostovi města a prosil ho, aby Humpolec neuvaloval na Rusko sankce, že prý nechtějí jít ve stopách Argentiny…..

     3. Ale že i přes sankce uvalené to Rusko vydrží,to řekl Putin na závěr rozhovoru starostovi.

     4. A osobní utajená schůzka mezi oběma státníky se koná dnes v poledne v salónku na Orlíku. Jirka Čáp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Puťák Countrytýpka - v Humpolci

Út Srp 5 , 2014
Country rádio společně s MěKIS v Humpolci připravilo pro své posluchače letní akci s názvem Puťák Countrytýpka. Již 14.8.2014 – pohoštění ZDARMA! Čtěte dále:   V Humpolci je zavřená ulice Panskodomská. Kvůli opravě plynovodu

You May Like

Témata