Výprodej zásob armádního zboží v Humpolci

2

Rád bych Vás informoval o konání našeho výprodeje skladových zásob armádního zboží, který se koná od středy 20.5.2009 do soboty 23.5.2009 na Zimním stadionu v Humpolci, v ulici V Cípku 1552.

Zboží je za velmi výhodné ceny. Naše armádní oblečení nakupují firmy pro své zaměstnance jako pracovní oděvy, jelikož důvěřují vojenské kvalitě materiálů a v porovnání s cenami pracovního oblečení jsou naše ceny bezkonkurenčně nejnižší. Proto mne napadla tato myšlenka – oslovit Vás a nabídnout tuto možnost i Vám.

Namátkou uvádím několik druhů zboží, které si u nás ve výprodeji budete moci zakoupit: vojenské boty, maskáče, vojenské blůzy, kabáty, teplé vojenské ponožky, kapesníky, pracovní rukavice, lopaty, různé druhy nářadí, přilby, kanystry, froté ručníky, utěrky, atd.

P.S. Dále nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů na vozy TATRA – T138,T148,T815 a vozy Praga V3S.  Za velmi zajímavé ceny na našich Prodejnách v Ostroměři a Přelouči.

Více se o nás dozvíte na www.excaliburarmy.cz nebo www.earmyshop.cz

S pozdravem,

Bc. Lukáš Novotnýmanager marketinguEXCALIBUR ARMY spol. s r.o.provozovna PřeloučTel.:+420 469 775 100Fax: +420 469 775 223Mobil: +420 775 708 241http://www.excaliburarmy.cz
http://www.earmyshop.cz
http://www.likvidace-odpadu.cz
http://www.avia4x4.cz

 

Výprodej zásob armádního zboží v Humpolci

Čtěte dále:   Letecká show na nebi u Humpolce. Do oblak se vydaly tryskáče i bitevníky

Axl

2 thoughts on “Výprodej zásob armádního zboží v Humpolci

  1. Hmm, reklama, která se tváří jako běžný článek. Bývá zvykem takovou reklamu předem označovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

To by se poldovi stát nemělo 2.

Čt Kvě 14 , 2009
Druhý díl příběhu Jardy Jordána. 1.Díla v příštím týdnu se můžete těšit na 2. kapitolu – Jak polda přichází o iluze Čtěte dále:   Letecká show na nebi u Humpolce. Do oblak se vydaly tryskáče i bitevníky

You May Like

Témata