Výsledky ankety sportovec roku 2003

7

Humpolák zveřejnil na Štědrý den výsledky prestižní ankety, do které se každoročně zapojují početné davy jak na straně sportovců, kteří by se rádi tímto titulem pyšnili, tak veřejnosti, která miluje podobné ankety a jejich mediální vyhlašování.

Premiérové vydání humpolákovy ankety „sportovec roku“ přineslo jednoznačného vítěze. Stal se jím Miro Novák – nemusíme jistě připomínat že se jedná o stálici humpoleckého fotbalu, momentálně hrající v týmu Rovnosti Budíkov. Kromě všestranného sportovního talentu je to i neobyčejně skromný člověk . O tom svědčí i to , že anketu pro náš internetový občasník sám navrhl a přijal vzápětí i svou nominaci. Vzhledem k tomu, že o tomto fenomenálním humpoleckém sportovci se psalo na stránkách Humpoláka bezkonkurenčně nejčastěji a kromě toho žádný další sportovec již nominaci nepřijal, je Miro zaslouženě prvním držitelem této prestižní ceny. Jen tak dál.
Go, Miro, go!
 

Čtěte dále:   Fotbalistům Humpolce se záchranářská mise vydařila, hlavně díky vydařenému jaru

olaf

7 thoughts on “Výsledky ankety sportovec roku 2003

 1. Miro , nestyď se ! Jsi fakticky nejlepší sportovec humpolecka a možná i bývalýho okresu , tak proč ta skromnost . Návštěvy v Budíkově se po tvém příchodu do tžýmu zvedly minimálně o třicet procent , a to hovoří samo za sebe .

   1. Rádo se stalo , takový skromný člověk si zaslouží, aby o něm věděla naše sportovní veřejnost !

 2. jéééé tak tohoto „sportovce“ znám, viděl jsem ho jednou ve Fabrice.
  Spal tam a byl bez bot!!!!!!!!!!!!!
  to je asi to tajemství úspěchu:-)

  1. jestli nekecáš tak má u mě panáka , protože to vypadá že to neni žádnej nasteroidovanej suchar

   1. To víš, že nekecám, mám to z ověřeného zdroje, který samozřejmě prozradím, až na toho panáka pozveš se sportovcem i mě:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kde slavit Silvestra?

Út Pro 30 , 2003
V Humpolci a okolí se nabízí tyto možnosti slavení nového roku v restauracích. (co se nám podařilo opsat z plakátovacích ploch) Čtěte dále:   MOL Cup: Menu zahájí derby v Humpolci. Chceme postoupit, hlásí Veselý i Pohanka

You May Like

Témata