Axl

23 thoughts on “Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021 – Obec Humpolec

 1. Bylo by zajímavé, kdyby se i v komunálních volbách podobně projevila seskupení Piráti+Stan, SPD a Přísaha. Příznivce tu evidentně mají. Mohlo by to rozhýbat klidné, zatuchlé vody.

  1. Nejde jen o příznivce,ale o složení kandidátky.. A na to Piráti ani Přísaha mít koule nebudou. To je o práci a shánění lidí.. A také o zájmu kandidátů jít do toho za to uskupení a nejen mlátit hubou nad půllitrem bernardu.

 2. Já bych s dovolením podobné experimenty na lidech zavrhl. Hned v počátku. Nevařím úplně z vody, v Jihlavě se podobná konstelace prosadila, výsledek není úplně podle očekávání.

  1. Pořád se volá po nových lidech. Když nemají chuť lézt do zprofanovaných partají, třeba to zkusí pod hlavičkou těch nových. Proč ne? Je snad lepší očekávatelné dlouhodobě ověřené zklamání, než případné příjemné překvapení? A co mladí? To je přece budoucnost města. Co když nechtějí mít s těmi starými dinosaury cokoli společného?

   1. Když jste u starých dinosaurů, jak tedy pojmenujeme mladé? Naivkové? Cucáci? Že je někdo starý, neznamená, že je méněcenný, navzdory Vašim mentálním mantinelům.

     1. Tak to sedí, Axle. Tzn. nástupem do kýžených pozic by popřeli sebe sama😂

    1. Ale vždyť si tam můžete být jen sami mezi sebou, ta vaše oldies parta. Pak ale nepište že by měl někdo mladý kandidovat a že smladín o dění nezajímají. Evidentně si vystačíte sami. Mladý by byl pro vás OK asi jen jako váš podržtaška a kývač. Třeba i něco takového seženete.

     1. To je přeci Adam Zabloudil z Ods. Podrtaška a přikyvovač. To Karlíkovi vyhovuje, honí mu tím… nejen ego :-))

     2. Přineste něco nového. Místo arogance respekt, místo odmítání dialog. Nemohla by to být šance? Co myslíte?

  1. Za nás Hugo zase jooó! Jsou jediný, kdo naslouchá občanům, mají nápady a energii a nebojí se nových věcí.

    1. Tak to si můžeme po třiceti letech gratulovat, kam jsme to s respektem k druhým dotáhli.. Co když ta „bolševická sebranka“ jsou třeba vaši prarodiče?

     1. O jakém respektu k druhým to tady píšete ??? Řeč je o komouších jestli vám to neuteklo. Těch komouších, kteří se bez trochy studu k tomu zločineckému systému těch 32 let modlili. Ne o lidech, kteří jak mohli, tak s rudou knížkou bez postihu práskli o zem, protože pochopili co je komunismus za svinstvo.

     2. Ne, neuteklo mi to. Jen si myslím,že princip oko za oko, nenávist za nenávist,.. nikam nevede. KSČ měla v roce 1989 miliony členů. Měli jsme je všechny pověsit? Tak by se vám to líbilo?

 3. Ano, měla miliony členů, stejně jako třeba NSDAP, které rovněž nikdo kromě těch 14ti v Norimberku nepověsil. Ale o věšení smýšlíte vy. V zásadě tady jde o ten váš respekt k členům zločinecké strany i jejího systému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Vymodlená výhra. Naše výkony teď půjdou nahoru, věří humpolecký šéf Mokrý

Čt Říj 14 , 2021
Až v pátém kole Krajské ligy mužů Vysočina se dočkali prvního vítězství hráči Jiskry Humpolec. V Bystřici nad Pernštejnem vyhráli těsně 2:1 a poslali svého protivníka místo sebe na poslední příčku tabulky. Do jejího čela se naopak propracoval Pelhřimov, který opanoval šlágr vedoucích celků ve Světlé nad Sázavou.
Hokejisté Humpolce v první přípravě porazili Vlašim

Témata