Axl

31 thoughts on “Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021 – Obec Humpolec

 1. Bylo by zajímavé, kdyby se i v komunálních volbách podobně projevila seskupení Piráti+Stan, SPD a Přísaha. Příznivce tu evidentně mají. Mohlo by to rozhýbat klidné, zatuchlé vody.

  1. Nejde jen o příznivce,ale o složení kandidátky.. A na to Piráti ani Přísaha mít koule nebudou. To je o práci a shánění lidí.. A také o zájmu kandidátů jít do toho za to uskupení a nejen mlátit hubou nad půllitrem bernardu.

 2. Já bych s dovolením podobné experimenty na lidech zavrhl. Hned v počátku. Nevařím úplně z vody, v Jihlavě se podobná konstelace prosadila, výsledek není úplně podle očekávání.

  1. Pořád se volá po nových lidech. Když nemají chuť lézt do zprofanovaných partají, třeba to zkusí pod hlavičkou těch nových. Proč ne? Je snad lepší očekávatelné dlouhodobě ověřené zklamání, než případné příjemné překvapení? A co mladí? To je přece budoucnost města. Co když nechtějí mít s těmi starými dinosaury cokoli společného?

   1. Když jste u starých dinosaurů, jak tedy pojmenujeme mladé? Naivkové? Cucáci? Že je někdo starý, neznamená, že je méněcenný, navzdory Vašim mentálním mantinelům.

     1. Tak to sedí, Axle. Tzn. nástupem do kýžených pozic by popřeli sebe sama😂

    1. Ale vždyť si tam můžete být jen sami mezi sebou, ta vaše oldies parta. Pak ale nepište že by měl někdo mladý kandidovat a že smladín o dění nezajímají. Evidentně si vystačíte sami. Mladý by byl pro vás OK asi jen jako váš podržtaška a kývač. Třeba i něco takového seženete.

     1. To je přeci Adam Zabloudil z Ods. Podrtaška a přikyvovač. To Karlíkovi vyhovuje, honí mu tím… nejen ego :-))

     2. Přineste něco nového. Místo arogance respekt, místo odmítání dialog. Nemohla by to být šance? Co myslíte?

  1. Za nás Hugo zase jooó! Jsou jediný, kdo naslouchá občanům, mají nápady a energii a nebojí se nových věcí.

    1. Tak to si můžeme po třiceti letech gratulovat, kam jsme to s respektem k druhým dotáhli.. Co když ta „bolševická sebranka“ jsou třeba vaši prarodiče?

     1. O jakém respektu k druhým to tady píšete ??? Řeč je o komouších jestli vám to neuteklo. Těch komouších, kteří se bez trochy studu k tomu zločineckému systému těch 32 let modlili. Ne o lidech, kteří jak mohli, tak s rudou knížkou bez postihu práskli o zem, protože pochopili co je komunismus za svinstvo.

     2. Ne, neuteklo mi to. Jen si myslím,že princip oko za oko, nenávist za nenávist,.. nikam nevede. KSČ měla v roce 1989 miliony členů. Měli jsme je všechny pověsit? Tak by se vám to líbilo?

 3. Ano, měla miliony členů, stejně jako třeba NSDAP, které rovněž nikdo kromě těch 14ti v Norimberku nepověsil. Ale o věšení smýšlíte vy. V zásadě tady jde o ten váš respekt k členům zločinecké strany i jejího systému.

  1. Smiřte se s tím, že jsou a budou lidé, kteří systém KSČ do roku 1990 za zločinecký nikdy považovat nebudou. I přes všechny činy, ke kterým došlo zejména v 50.letech. To tak prostě je a bude. Protože lidé srovnávají a vidí co se děje. A řeči o svobodě už netáhnou co táhly dřív. I to je třeba chápat, pokud se považuji za demokrata. Právo na názor.. To jsme snad chtěli tehdy roku 1989..

   1. Pokud byl systém KSČ zločinecký, tak jím je i systém ODS. I tady lidé zapomínají, co napáchali její členové a sympatizanti. ODS = podvody s financováním strany, klientelistické lobbistické skupiny, podvodná privatizace, machinace v bankách, tunelování, opoziční smlouva, omezení soutěže politických stran a snaha zavést systém jen dvou stran,…………..a teď prý je úplně čistá, nová a úplně nejlepší ODS. Tož, to se máme na co těšit. Fialova drahota již brzy.

     1. Stejně jako církev, to je také jiná „liga“ 🙂 A těch obětí nejsou „jen“ miliony.
      Přesto je nikdo za zločineckou organizaci neoznačuje a lidé chodí v neděli do kostela.
      Ani ten kapitalizmus není tak mírumilovný a má na „kontě“ své oběti, všude něco najdete.

     2. KSČ a miliony zavražděných obětí? Trochu mimo, ne? Odvádíte jen pozornost od šmejdů z ODS. Ty je třeba řešit, ti škodí aktuálně!

   2. Smireni se zlem a svinstvem je spatna cesta. To ze se komuniste ci fasiste nepovazuji za zlocince je vysmech. Jejich zlociny a ideologie hovori samozrejme jasne.
    Jeste v padesatych letech vetsina Nemcu verila, ze nacismus resp. fasismus byla spravna myslenka, jen spatne realizovana. Naciste byli u moci 12 let. Tady komuniste vladli vice jak 40 roku, neni proto divu, ze vyhnivali tak dlouho.

 4. to: 22.35 Mimo jsou nyní, díky bohu, soudruzi. Skutečností je, že KS má bohužel na rukou krev, životy a utrpení milionů lidí po celém světě. Komunismus jednoznačně potlačuje práva a svobody člověka. Diskutovat o tom, že to tak není je nesmyslné a urážející všechny oběti komunismu.

  Jinak ti vaši „šmejdi“ z ODS nyní prožívají velice úspěšné období. Je to možnå trochu taková předzvěst toho, jak by SPOLU mohli ovlivnit volby v Humpolci.

  1. S názorem na KS nelze než souhlasit. Co se týká ODS, jejich program byl léta postaven na vymezování se proti komunistům. Ti teď odpadli, tak jsem zvědav, zda dokáží tuto „prázdnotou“ konečně vyplnit něčím smysluplným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Vymodlená výhra. Naše výkony teď půjdou nahoru, věří humpolecký šéf Mokrý

Čt Říj 14 , 2021
Až v pátém kole Krajské ligy mužů Vysočina se dočkali prvního vítězství hráči Jiskry Humpolec. V Bystřici nad Pernštejnem vyhráli těsně 2:1 a poslali svého protivníka místo sebe na poslední příčku tabulky. Do jejího čela se naopak propracoval Pelhřimov, který opanoval šlágr vedoucích celků ve Světlé nad Sázavou.
Hokejisté Humpolce v první přípravě porazili Vlašim

Témata