Vysočina Shůry – Zdeněk Vošický

7

V Infocentru Humpolec nyní koupíte výpravnou knihu s názvem „Vysočina Shůry“ od Zdeňka Vošického (autora knihy leteckých fotografií Pelhřimovsko).

"Více jak 300 letových hodin křížem krážem malebnou Vysočinou od nejmenších vesniček k nějvětším městům. Od rybníků a údolí po nejvyšší vrchy. Od rozkvetlého jara, přes úžasně vybarvený podzim až bílou zimu. Od klidných letů až po nouzová přistání. To vše se se skrývá za touto knihou, která nám zásluhou fotografa přibližuje místa našich minulých, současných či budoucích kroků. Vytváří a posiluje vztah ke krajině s řekami a potoky, kopci a lesy. Ke krajině, která nás vede k upřímnému konstatování: "Tady jsme doma". "

VYSOCINASHURY.jpg

Popis: Kniha obsahuje výběr toho nej z několikaleté podrobné práce
věnované tomuto kraji.

V knize jsou obsažena města, obce, památky a zajímavosti
Vysočiny.

Současně s knihou vychází i kalendář s dvanácti nej. V obou případech
se jedná o profesionální letecké fotografie ze všech ročních období

Autor: Zdeněk Vošický

Stran: 360
Vydal: AEROvydavatelství
Rok: 2011
Překlad: 005988

Kniha je formátu širší A4, na křídovém papíře a koupíte ji za 750 Kč.

Pokud chcete knihu poslat na dobírku, objednávejte ji na: mekis@infohumpolec.cz

http://www.infohumpolec.cz/

Čtěte dále:   Krajské kolo Logické olympiády přivítalo nadané studenty i z Humpolce

Petr

7 thoughts on “Vysočina Shůry – Zdeněk Vošický

  1. Magor jste nepochybně vy. Byly zrušeny okresní úřady. Okresy jako části území stále existují. Proto máme například okresní soudy, okresní ředitelství policie, okresní správy sociálního zabezpečení a další.

   1. A taky okresního kleštičkáře a okresního antouška,co to je za celek který nemá svoji samosprávu,prostě okresy neexistují!

    1. Když o tom uvažujete takhle, tak okresy nikdy neměly samosprávu. Okresní úřady byly stupněm státní správy, nikoliv samosprávy. Ale asi nemá cenu vám něco vysvětlovat – i můj pes má lepší přehled.

 1. Ač se to zdá neuvěřitelné, knihy se též dají sehnat v knihkupectví.:-) Chtěl bych tedy upozornit, že ji můžete zakoupit i v Knihkupectví Jana Zábrany.
  Karel

 2. Škoda, že díky obrovskému nárustu letadel všeho druhu už v krásné Vysočině ticho neexistuje. I v lesích několik km od vesnic není slyšet nic jiného než letadla!!! Tak hodně zdaru příznivci letectví.

  1. Jo chtěli jste cestovat a mít adrenalínové sporty tak se nedivte letadlům a jiným létajícím přístrojům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prázdniny na Vysočině: 51 uzavírek na silnicích a další ještě přibudou

Pá Čvc 1 , 2011
Řidiči, kteří budou v létě brázdit silnice Vysočiny, by se měli obrnit notnou dávkou trpělivosti. V polovině posledního školního týdne totiž krajský dopravní portál hlásil 51 uzavírek a omezení. A během prázdnin může být ještě hůř. Čtěte dále:   Záchranáři se budou stěhovat do nového. Stavět se bude i v […]

You May Like

Témata