XTERRA MELECHOV 2010

Terénní triatlon vedoucí přes tři dominanty ledečsko-humpoleckého kraje: Melechov, Lipnici nad Sázavou a Orlík u Humpolce. Závod je součastí Poháru Melechova, zároveň je zařazen do série Xterra Czech Tour Challenge. Od samého počátku byl termín závodu stanoven na poslední srpnovou sobotu. Xterra Melechov 2010 letos tedy odstartuje v sobotu 28.8., v 10 hod. 15min.Stěžejní část závodu je 42 km dlouhý MTB okruh. Běžecká trať dlouhá cca 9km je vedena výhradně terénem s prudkými výběhy a seběhy.


Plavecká část: 500 m, jeden okruh, přírodní koupaliště Kouty


MTB: 42,2 km- jeden okruh, převýšení 826m


Kros: 9,1 km, taktéž jeden okruh, výběh k nejvyššímu bodu Melechova 715m.n.m., převýšení 289m


 


Kategorie:


Muži do 39 let, 40-49 let, 50 let a starší


Ženy


 


Ceny:


Celkový vítěz získává původní putovní pohár z dílny sochaře Jiřího Bašty. 1.-3. místo v kategoriích je oceněno pohárem a medailí. Dále jsou vyhlašováni a oceněni nejrychlejší závodníci jednotlivých disciplín.


 


Letos se koná již devátý ročník, XM tedy má v porovnání s podobně laděnými akcemi v ČR již poměrně dlouhou tradici. Loňskými vítězi se stali František Tichý a Soňa Illeková. Srdečně vás zveme.


(S ohledem na kapacitu zázemí a atmosféru akce je stanoven limit na 100 startujících.)

Čtěte dále:   Finále seriálu závodů Zlaté podkovy

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jazz ve dvoře 2010

St Čvc 14 , 2010
Zveme Vás na jazzový festival. Čtěte dále:   Odstartovala hokejová krajská liga. Raketový start Světlé, pozdní finiš Žihadel, Humpolec doma prohrál

You May Like

Témata