Z atrakce ostuda: květiny na knihovně v Brodě uschly, lidi vinili knihovnice

Místo svěží zeleně jen nevzhledná šeď. Měla to být atrakce Brodu, která pomůže k titulu Stavba roku na Vysočině. Hlavní trumf, živé rostliny, které zdobily stěny nové krajské knihovny, ale během několika dnů uschly. „Čekáme na nové květiny čtrnáct dní. Pořád nic,“ povzdechla si ředitelka knihovny Jitka Hladíková. Zelené stěny se na knihovnu vrátí až na podzim.

Celé se to stalo zrovna v době, kdy do města zavítala odborná komise pořadatelů soutěže Stavba roku, aby originální knihovnu viděla na vlastní oči. „Neviděli nic. Jen prázdné zdi,“ poznamenala Hladíková. Jak dodala, uschlých květin na zdech si všimli možná mnohem víc čtenáři, kteří do knihovny chodí pravidelně. „Nevěděli, jak se věci mají, a z usychání rostlin obvinili naše knihovnice. Vyčítali jim, že se o květiny vůbec nestarají,“ dodala ředitelka.

Celý článek zde: https://jihlavsky.denik.cz/z-regionu/propustit-zahradnika-kvetiny-u-krajske-knihovny-v-brode-uschly-zaleval-pocitac-2.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Historická investice. Remon Vos kupuje projekt za osm miliard

Po Srp 23 , 2021
Největší vlastník logistických nemovitostí ve střední a východní Evropě pokračuje ve svém rozpínání se napříč kontinentem. CTP Remona Vose koupila v jeho rodném Nizozemsku přístavní areál za 307 milionů eur, tedy bezmála osm miliard korun. Jedná se o historicky největší transakci v „zemi tulipánů“ týkající se průmyslových realit.
O sklady je zájem. Developer CTP zvýšil příjem z pronájmu na 8,8 miliard

You May Like

Témata