Z deníku policie

Neznámý pachatel se minulý týden zaměřil na humpolecké kostely.

Neznámý pachatel se vloupal z 13. na 14. října do dvou kostelů v Humpolci. Za první cíl si vyhlédl na Horním náměstí kostel Sv. Mikuláše. Pachatel vylezl za pomoci doneseného žebříku k vitrážovému oknu ve výšce 3,75 m, toto rozbil a vnikl do kostela. Stejnou cestou objekt kostela opustil, aniž by něco odcizil.


Druhým cílem se stal kostel Sv. Jana Nepomuckého, který je v oploceném objektu hřbitova. Zde pachatel odstranil na křídle vedlejších vstupních dveří část dřevěné výplně o rozměru 40×40 cm. Do objektu již nevnikl, nic neodcizil a z místa činu odešel. Pachatel svým jednáním způsobil škodu ve výši nejméně 21.000 korun. 

 


 


Krádež z automatu


Pouhá půlhodinka stačila neznámému pachateli, který ve středu 13. října vnikl násilím do výherního hracího automatu v restauraci Kozlovna na Baronce. Ze dvou automatů poté odcizil finanční hotovost ve výši 3.600 korun, dalších 2.500 korun vznikla škoda na poškozených automatech.


 


Krádež nafty


Další případ odcizené nafty z nákladního vozidla šetří pelhřimovští policisté. Nákladní vozidlo Renault bylo zaparkované v nočních hodinách z úterý na středu vpravo u silnice I/34 u Humpolce. Neznámý pachatel využil v nočních hodinách spánku řidiče a z uzamčené nádrže vozidla odčerpal 300 litrů motorové nafty. Způsobená škoda byla odhadnuta na více jak 9.000 korun.


 


(Zdroj: www.policie.cz )


 


 

Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Porovnání volebních výsledků 2006 - 2010

Po Říj 18 , 2010
Kdo si oproti minulým komunálním volbám polepšil v počtu hlasů? A koho humpolečtí občané volili naopak méně? Byla letošní volební účast (44,4%) stejná jako v roce 2006, anebo se počet voličů nějak výrazně změnil? Čtěte dále:   Nehoda na D1 u Humpolce: srazily se dva kamiony, místo je průjezdné

You May Like

Témata