Z deníku policie

V pátek 2. prosince v odpoledních hodinách nakupoval v obdhodním domě Billa v Humpolci třiatřicetilety muž z Pelhřimova, značně posilněný alkoholem. Nejdříve sprostými nadávkami a poté i nejméně třemi údery pěstí vedenými na obličej napadl pracovníka bezpečnostní agentury. Policejní komisař v Pelhřimově mu sdělil obvinění z trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky anebo trest peněžitý.

V pondělí 5. prosince probíhala na území Pelhřimovska dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřena na kontrolu dodržování pravidel silničního provozu, technický stav vozidel a kontrolu dokladů od vozidel. Akce probíhala v době od 10.00 hodin do 18.00, celkem bylo zkontrolováno 181 vozidel, u nichž policisté zjistili 39 dopravních přestupků. Z toho vyřídili na místě blokovou pokutou 26 řidičů, kteří zaplatili 9 400 Kč. Dalších jedenáct by mělo ještě zaplatit 5 500 Kč, dva řidiče oznámili policisté na městské úřady v místě jejich bydliště. Čtyři vozidla nevyhovovala z hlediska technického stavu, jeden řidič požil před jízdou alkoholické nápoje a většina ostatních porušila omezenou rychlost.

Čtěte dále:   Bezpečně do školy

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Aktuální výstavy v muzeu dr. Aleše Hrdličky v Humpolci

St Pro 7 , 2005
Informace o tom, co si můžete v prosinci prohlédnout ve dvou výstavních sálech muzea. A co se připravuje na další měsíc? A na co se můžete těšit v muzeu příští rok? Čtěte dále:   Opilec v kamionu dostal podmínku. Na D1 u Humpolce boural se třemi promile

You May Like

Témata